Астрологічний прогноз інавгурацій минулого та сучасного президента України.

опубліковано 10 лист. 2010 р., 17:28 Люа Твардовська   [ оновлено 7 груд. 2010 р., 02:32 ]
"Не хвилюйся про те, що в тебе нема високої посади. Хвилюйся про те, чи гідний ти того щоб мать високу посаду. Не хвилюйся про те, що тебе не знають, хвилюйся про те, чи гідний ти того, щоб тебе знали." 

孔夫子 — Кун Фу-цзи 

Існують різні прогнози: прогнози політологів, соціологів, спортивних фахівців та фінансових експертів, є наукові і релігійні прогнози, прогноз лікаря та прогноз погоди. Прогнозуванням займаються всі охочі, і цим вони висловлюють своє розуміння. І у зірок є своя думка і власне судження, і щоб збагнути їх, потрібно вивчити їхню мову а не заглядати в примарне майбутнє зі своїм особистим уявленням.

Важливою історичною подією є інавгурації президента, актуально встановити дату і місце, таким чином, розміщення першої точки інавгурації буде сильним впливом зоряного неба іншим ключовим моментом є порівняння двох інавгурацій: інавгурація В.Ющенко 23.01.2005; інавгурація В.Януковичата 25.02.2010. 

Розглянемо самі важливі на мою думку планетарні впливи. Вся зоряна інформація викладена в схемах, тому щоб зменшити термінологію я буду наводить походження своеї думки коротким термінологічним змістом. 

Інавгурація третього президента України.
 
 
 Таке розташування планет ознака високої підтримка суспільства. Венера в поєднанні з Меркурієм вказує на вплив  соціальних процесів своїм красномовством використовують своє самовираження та свої цінності. 

 

Ця планетарна енергія вказує на сильні закордонні зв’язки і ділові контакти з зарубіжними країнами та  розв’язання конфліктних релігійних питань. Президент, як гарний банкір, обережний прагматик буде намагатися турбуватися про збереження матеріальних ресурсів суспільства. Управління державним боргом є важливим компонентом його фінансової політики.
Розглядаємо місію президента, яка полягала в тому, щоб спираючись на співробітництво з іншими країнами та своїм урядом, проводити активні дії що до реформ в країні.

Інші підключення місячних пунктів говорять про приналежність до національної історії, а якщо в цю історію підключається Сатурн, то індивід спотворює відчуття відповідальності, йому здається, що він в боргу перед усіма та за все, він несе відчуття відповідальності, але під цим впливом може розвинутись егоцентризм породжуючи гординю, яка не в змозі терпіти рядом із собою іншу особистість.

Далі в такому аспекті як Плутон в поєднанні з Марсом. Важливим було  правильне використання плутоно-марсіанської енергії. Боротьба за владу, сварки, тиск на партнера та маніпуляції мали місце в замін дипломатичності, компромісу та об’єднання.

Що збігається в обох схемах. 
  • Asc в Близнюках. Тож керівником обох гороскопів є Меркурій.
  • Місяць в Раці в другому домі: особисте матеріальне благополучне має велике значення для обох президентів.
  • Нептун в обох схемах в десятому домі, вказує на ближнє оточення президента, на яке він спирається і він дасть їм здійснити їхнє бажання в управлінні влади. В залежності від того хто це буде визначатиметься майбутнє і в разі якоїсь події все може бути втрачено. 
Коли суспільство країни, в очікуванні великих змін, але влада нічого не робить тоді починається криза спочатку економічна, а потім політична. На хвилі цієї кризи в Україні до влади приходить четвертий президент. 

Інавгурація четвертого президента України.

 

 
Це президентство характеризується тягарем для народу, сфокусувавшись на податках,  діятимуть жорстко і неформально. На фоні фінансової спекуляції поглибиться тіньова економіка. Розташування Марса вказує на постійні казуси, які траплятимуться з президентом. 
Президент сфокусований на кар’єрі, йому важливе визнання суспільства, він здатний взяти на себе лідерство щоб мати владу над іншими людьми. Важливим фактором є сполучення керівника гороскопу з Нептуном, для президента України таке положення говорить о парадоксі, подвійності президента. Нагадаю, що  Нептун також вказує на його ближнє оточення. Якщо розглянути Венеру в одинадцятому домі, в якості уряду, то складається враження, що до влади прийшла одна команда, яка поділяє одні цілі та амбіції.
Місія і  задача четвертого президента самовдосконалення, щоб отримати визнання  в суспільстві, як за кордоном так і в своїй країні. Сатурн в терезах дає таку можливість  як змінити мислення, але йому буде важко знайти відповідну форму для вираження своєї думки.
 

Пошук  спільних інтересів з опозицією приведе до трансформації бізнесу і економічної системи, політичних партій та змін в  методах державного управління. Ці радикальні зміни будуть виконані з безжалісним прагматизмом. 

Хронологія  подій 2011 - 2012 р.

Порівнюючи хронологію подій двох президентів, в прогресіях планет можна відзначити що, як і при президенті В.Ющенко, так і при президенті В.Януковича. Основні події починають розгортатися на третій рік президентства 2007 р. при В.Ющенко та 2012 р. при В.Януковичу.

  • Період до осені 2011 року я б назвала периодом застоя в країні, яке характеризуватиметься  накопиченням енергетичного імпульсу 
  • Кінець жовтня 2011 р. з’являється аспект, що до  перемін в особистому житті президента. (Цей особистий прогноз зроблений не по  його натальній карті а по прогресивній карті інавгурації президента України) 
  • Січень 2012 року буде досягнута точка активності яка буде аспектувати  зміни в Україні  —
  • Травен 2012 року загроза повноважень президента України або коли влада досягне пропорціональної залежності від відповідальності.
  • Кінець серпня 2012 р. - вересень 2012 р. Реформа або перетворення  —

В вересені 2012 р. — В прогресіях планет ця реформа на фоні політичної кризи, дає характер редуплікації   державного управління а також рішучих сприятливих дій до компромісу.

Які розбіжності.

В обох прогресивних картах в порівнянні 2012 р. з 2007 р.. Коли президент В.Ющенко був  позбавлений повноважень та з’явилась загроза імпічменту. Учасниками цих дій були планети в прогресії - Сонце та Нептун (команда президента дає тріщину). Але в 2012 р. до подібної ситуації додається  третя планета Меркурій, що означає самого президента.

Майбутнє буде відкриватися перед нами не охоче слідкуйте за подіями та знаками. Можливо сьогодні це утопія, але четвертий президент України також буде знаковою фігурою для нашої країни.  Досягнувши апогею він несподівано матиме приналежність до соціальних реформ державного  правління. Для когось це буде руйнування, а для когось трансформація.

Люа Цикада

 „Коли в державі відбуваються правильні принципи то можна прямо говорити і прямо діяти. Коли в державі не відбуваються правильні принципи, діяти можна прямо але говорити обережно.”

孔夫子 — Кун Фу-цзи

Інші астрологічні прогнози:
Comments