O mnie

Dorota  Nawrocka

Właścicielka After School Club 

telefon: 607-103-129
e-mail: afterschoolclub.pl@gmail.com

Witam serdecznie !

Dziękuję za odwiedzenie strony AFTER SCHOOL CLUB.

W roku 2003 ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim- Anglistykę.  Studiowałam z pasją, nauka języków obcych od zawsze przychodziła mi z łatwością. Już na pierwszym roku studiów zaczęłam uczyć języka angielskiego i …… tak mi zostało do dziś :) Posiadam uprawnienia pedagogiczne.

Ponieważ chciałam dalej się rozwijać, w roku 2004 ukończyłam studia podyplomowe z Zarządzania Personelem, kilka lat temu- kurs zawodowy z logistyki.

Moje doświadczenia zawodowe obejmują pracę jako nauczyciel lub lektor w placówkach państwowych (szkoły podstawowe i gimnazja) oraz prywatnych (szkoły językowe, szkolenia in-company, własna działalność)  oraz pracę w firmie handlowej na stanowisku Specjalisty d.s. Logistyki i Obsługi Klienta.  

Uczyłam osoby od 5 do 60 roku życia.

W swojej pracy nie podążam za jedną metodą nauczania. Uważam, że metodę należy dobrać do każdej osoby indywidualnie, uwzględniając jej styl uczenia się, przeważający rodzaj inteligencji, zainteresowania, uzdolnienia, poziom energii, a przede wszystkim CEL nauki.   Sądzę też, że kluczem do sukcesu ucznia jest jego zaangażowanie i przyjemność z uczenia się.  Zawsze dbam o dobry kontakt z uczniem i pozytywną atmosferę na lekcjach.

Dzięki doświadczeniom w firmie handlowej, tłumaczeniom, własnej dociekliwości oraz znajomości specyfiki pracy w korporacji świetnie odnalazłam się także w języku biznesowym.

Jako mama 2 dziewczynek starałam się łączyć opiekę nad nimi z aktywnością zawodową, ale życie pokazało, jak wiele przeszkód trzeba pokonać aby to ze sobą pogodzić. Jak pracować, kiedy trzeba odebrać dziecko ze szkoły o godz. 12? Babcie są często za daleko lub pracują, tata po 12 godzin w pracy, opiekunek jak na lekarstwo ... Obserwując szkoły w mojej okolicy oraz kobiety w podobnej sytuacji postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie mogłyby przebywać dzieci, którym świetlica szkolna nie przysługuje, lub których rodzice pracują do godzin wieczornych. Dodatkowym atutem mojej świetlicy jest odbieranie dzieci ze szkół oraz zajęcia z języka angielskiego.

Mam dobry kontakt z dziećmi, nie lubię monotonii, lubię być w ruchu, jestem kreatywna i dążę do ciągłego rozwoju.

Moje hobby to sport, książki oraz podróże. Chętnie podzielę się z dziećmi wrażeniami i informacjami o innych krajach i kulturach. Znam w stopniu komunikatywnym języki francuski oraz rosyjski. Posiadam uprawnienia pilota wycieczek.

Zapraszam do spotkania !