טריאתלון נשים 2008 - סיכום

טריאתלון בקניון - בילוי שבת שובניסטי

טריאתלון נשים , מסורת חדשה יחסית אבל מסתבר שכבר מהדורה מס'-15 , מישהו מזדקן פה...

פרדוקס התחרות, כולן מרגישות שיותר כיף בו מבטריאתלון רגיל אבל אפשר להגיד שכאשר מפרידים בין המינים המשמעות היא שובניזים (=יחס מפלה כלפי נשים) אז מה זה אומר? כלום.

בקיצור היה ים שטוח (בלי רמזים) לא הייתה טיפת רוח (אבל היתה אחלה רוח נשית) ואפילו לא היה חם (חוץ מכמה מעודדים.

לאס"א רופין עמק חפר היו 11 נציגות (סוף סוף יותר בנות מבנים , עבדנו קשה בשביל זה...) 6 בוגרות ו5 צעירות , כולן התחרו היטב ולמאמנים היתה פחות מידי עבודה אז הם רק עודדו והתאמנו והצטרפו להורי הצעירות שבאו בהרכבים מלאים (ובשנה הבאה אולי תהיה יותר מאמא אחת שמצטרפת למשתתפות).

מאחר וכל אחת מנצחת נשקלה האפשרות לוותר על התוצאות , נראה לכם? אז הנה התוצאות של הצד החזק של עמק חפר:

יעל החליטה להעניק את פרס דג הזהב לרותי וברכיבה אגרסיבית וריצה חצי מושקעת (רק אחרי הסיבוב) ולשפר את שיאה בשש דקות. שי בטריאתלון ראשון שחתה טוב רכבה כאילו היא מתאמנת ברכיבה (ותודה לערן) ורצה טוב לסיום ראשון ותוצאה יפה. איילת יוצאת כהרגלהטוב מהמים (ויכולה יותר) שיפור ברכיבה הביא לשיפור בריצה ולתוצאה יפה. פז חוזרת מחצי איש ברזל וללא מהירות הצליחה לרכב טוב ולסיים אבל אין ספק שהמהירות לא נמצאת עדיין. רותי משום מה מאוד רצתה לזכות בדג הזהב תמרות יכולות טובות בשחייה (מה לא עושים כדי לא לחטוף מכות במים) אבל נכנסה לקצב והתקרבה לשיאה (עם חיוכים). דנה בעזרת השקעה בחודש האחרון הצליחה לחזור לכושר סביר ולהנות בדרך. שהם יצאה במקום טוב מהמים (אפשר יותר) רכבה ממש מהר ורצה טוב. הגר יצאה יחד עם עמית מהמים רכבה טוב ורצה לסיום ראשון. עמית ללא חשש הראתה חלק מהפוטנציאל עם שחייה יחד עם הגר רכיבה יפה וריצה לקו סיום בשמחה והשקעה. יהלי הפתיעה את כולנו עם שחייה בים ללא חשש (וקצת נפילות) רכיבה חכמה (סל"ד מספיק גבוה כדי לשמור את הרגליים ל..)ריצה מדהימה (הריצהה-17 במהירותה בתחרות הילדות והיא צעירה!!

וכמובן התוצאות נמצאות ב www.4sport.co.il

והתמונת הן רבות ומאחר והמין החלש לא תרם הבחנות (למרות בקשה מפורשת) הרי שמעט הערות הן שובניסטיות כראוי:

בתחרות הבאה (טריאתלון נתניה) לא תהיה כתבה עם תמונות עקב אי יכולת לצלם תוך כדי תחרות והעדרות של אורי לתחרות בהונגריה.