טריאתלון גן-שמואל 2011 - סיכום

טריאתלון גן-שמואל 2011 - סיכום

טריאתלון גן-שמואל הצליח סוף סוף לחזור ולהיות תחרות טריאתלון סטנדרטית יחסית, אחרי שנתיים בהן מז"א התעלל מאוד בתחרות, השנה רק ים לא רגוע (אבל מומלץ לקבוצה) היה מכשול שמנע מהתחרות להיות מוצלחת בתחום מז"א, בתחום הארגון התחרות עדיין נראית פחות מאורגנת משאר התחרויות הקיימות עם בעיות בהרשמה, מגבלת מקום, שטח החלפה צפוף והכוונה לא קיימת בחלק מהמסלולים. אבל, מאחר וזהוא טריאתלון שבו מנהלי המסלולים, המכוונים ומחלקי המים עושים הכל בהתנדבות - מגיע להם בכל זאת כל הכבוד, והם אלו שתורמים מאוד לאווירה מיוחדת בתחרות הזו.

הקבוצה הקטנה שלנו הגיעה בהרכב חלקי של 44 ספורטאים (לא כל הקבוצה הגיעה, חלק פשוט לא הצליחו להירשם, חלק אחר שכח להירשם בזמן) כמובן שעוד שלושה ספורטאים (אופק,מאיה,שהם) שלא התחרו באו לעודד ולעזור לנו למדוד ובמה שכבר הפך למסורת - מי שסיים את התחרות ניגש למסלול ועזר לתמוך בספורטאים ולעודד אותם - וזה תמיד חשוב ומאוד מיוחד לקבוצה - כל הכבוד.

הנה תוצאות אס"א רופין עמק-חפר:

הטבלה הפעם ארוכה מכדי לסכם אותה, אין ספק שהיו כמה שעשו תחרות מאוד מוצלחת, כמה צעירים חדשים שהצטרפו לקבוצה עם יכולות יפות, צעירים שממשיכים להשתפר, המיני ספרינט ממשיך להיות מרתק ובספרינט היו כמה תוצאות מעניינות, בבוגרים ארז חוזר לכושר ויניב סיים לראשונה בחייו טריאתלון, אילת חזרה להתחרות, אלעד ואריאל מראים שיפור ומושון שהצליח אחרי מאבק לא פשוט בריצה לסיים את אולימפי ראשון. כמובן שבתחרות הזו היו גם כאלו שלא הצליחו, עשו טעויות ונצטרך לוודא שכולם לומדים מהם, כי נשארו 4 שבועות ו-5 ימים לסיום העונה.

תוצאות באדיבות www.4sport.co.il

תמונות יש כרגיל בפיקסה, וכן באלבום שצילמה איילת צלקה.

סיכום נוסף, הפעם עקב היעדר תמונות מביכות - הסיכום קוצר ולא כולם מופיעים, המערכת מבקשת שכולכם תשתדלו יותר בפעם הבאה, אבל תהנו ממה שלוקט (לוקט - הפועל של ללקט, בזמן עבר)...