טריאתלון אשדוד 2007 - סיכום

שלושת המקצועות באשדוד: מכות , סכינים ותחרות מכוניות... ממש ממש לא!

טריאתלון אשדוד , עוד תחרות שנמחקה לכמה שנים וחזרה בפורמט מוצלח..אליפות ישראל בספרינט טריאתלון , סוף סוף כולם מתחרים באותו מרחק ואפילו באותו זמן! אפשר לראות מי מגיע באמת לפני מי והל בזכות מיעוט משתתפים (יחסי). אז מישהגיע נתן בראש והרוויח!!!

את התחרות התחלנו בהרכב מצומצם...אסף,דני,גרשון ואיתן חסרו לנו ובנוסף אורי בדק באיזה זווית הגלגלים של האופניים לא אוחזים את הכביש...אז נותרנו עם מתחרה יחיד שהגיע לפודיום...ליאור שרון! אפשר להתלונן על גביע אחד אבל זה סימןטוב. מצד שני שתי הקבוצות (צעירים וסוג של בוגרים) הראו המשך התחזקות מרשימה וסיימנו עם 15 ספורטאים!

אז הנה תוצאות הברדקיסטים של רופין ועמק חפר:

ליאור שרון התחיל את השחייה בזהירות אבל המשיך לרכיבת בזק וריצה במהירות מסוכנת עד למקום שלישי בקטגוריה. יקי שחה עם יד אחת ניצל את סוג הרכיבה המועדף עליו וסיים את החזרה למסלול בריצה זריזה ותוצאה מתחת שעה ועשר דקות! יריב פצח בשחייה מטורפתאבל הוכה הן ע"י השופטים והן ע"י מכוונת מטעה ולמרות זאת סיים בתוצאה יפה (מה היה קורה אם...). שחר מראה סימני חזרה ובעזרת רכיבה טובה הצליח לסיים 5 שניות לפני רן שלמרות רכיבה לא אופיינית הצליח להתחזק בריצה. ברוך החליט גם הוא שהגיע הזמן לרדתמשעה ועשרים-מזל טוב! אם יעל הייתה ייתכן שהתוצאה היתה מהירה עוד יותר?. גיא לוי מתמיד במחקר על מדוזות ולמרות זאת רכב טוב וקינח בריצה זריזה. אורן למרות המלצות הרופאים החליט להבריא על המסלול - שחה טוב והצליח לסיים בתוצאה יפה. עידו פתח בשחייה טובה אבל הריצה הייתה קצת קשה...פז ממשיכה לסכן את הבנים ובעזרת רכיבה חזקה הצליחה לסיים בזמן טוב. דנה למרות מיעוט אימונים יחסי סיימה את התחרות בתוצאה קרובה לשיאה מלפני שבועיים.

בקבוצת הילדים היו כמה דברים טובים אך הראשון שבהם הוא ההתייחסות והיחס שלהם אחד לשני ובקצב בו הם מושכים אחד את השני ההתקדמות תימשך. עומר שחה סביר אך המשיך לרכיה טובה וריצה מרשימה. שהם הובילה את שאר הקבוצה בזכות רכיבה טובה ולמרות שחייה שלא מאפיינת את יכולתה. יובל התחרה לראשונה והתקרב לשהם מאוד , יופי ומזל טוב! ניב סיים תחרות ראשונה (הקודמת לא נחשבת) ולמרות שהאריך את המסלול ברכיבה סיים בתוצאה יפה.

ולסיום , התוצאות מופיעות כרגיל באתר www.4sport.co.il אין תמונות סיום אבל המצלמה קלטה כמה תופעות מעניינות: