CHARAKTERYSTYKA WYSPY
 
 

ArteNiBia

 

Zamknij oczy. Zrelaksuj się.. Pomyśl o wspaniałym odpoczynku na pięknej wyspie, gdzie wody wokół są  przezroczyste, a piasek plaży rozgrzeje Twe stopy.. O wyspie pokrytej różnymi lasami, z najróżniejszymi gatunkami owadów i śpiewem ptaków, tak miłym dla uszu, że można by go słuchać i słuchać…

Wyobraziłeś już sobie tę wyspę ? Uważaj. Ona istnieje. Nazywa się ArteNiBia.

W miejscu, w którym znajdują się wszystkie Twoje pragnienia można normalnie mieszkać, pracować i się uczyć. Są tu ekologiczne domy, najpotrzebniejsze sklepy, szkoły, szpitale, apteki. Znajdują się tu również gospodarstwa rolne, pola, łąki, uprawy.  Jest także farma wiatraków. Znajdziesz tu nie tylko plaże i lasy, lecz także góry, jeziora, pola...  A to wszytko otoczone nienaruszonym pięknem natury.

Jeśli kochasz góry – wystarczy przebyć kawałek drogi, a dostaniesz się na wieżę widokową, z której zobaczysz wyspę w całości.

Jeśli kochasz sporty ekstremalne – umożliwi Ci tę rozrywkę mnóstwo atrakcji wyspy. ArteNiBia jest miejscem, które zaspokoi nie tylko Twoje potrzeby fizyczne, lecz także wewnętrzne, dając Ci ciszę, spokój i życie w harmonii z naturą.

Spływy kajakowe, rejsy statkami, podwodne oglądanie cudownej rafy koralowej, wycieczki rowerowe, loty paralotnią.. – czy można chcieć czegoś więcej ?

Pobyt na wyspie to nie tylko wspaniale spędzony czas, lecz także bezpieczeństwo. Tu każdy o Ciebie zadba, uwzględniając wszystko to, czego pragniesz. Domy mieszkalne są ekologiczne, jednak  tak zaprojektowane, byś mógł poczuć się jak u siebie.  Szkoła posiada najlepszą kadrę pedagogiczną, sklepy najmilszą obsługę oraz ekologiczne produkty najwyższej jakości. Wszystko to, co się tu znajduje, jest na miarę Twoich potrzeb. Chcesz poczuć piłkarskie emocje – udaj się na stadion. Chcesz zanurzyć swoje ciało w czystej, ciepłej wodzie – możesz rozbić namiot na polu namiotowym i cieszyć się obecnością nad wodą, gdzie jest cisza i spokój.

Oferty naszej wyspy znajdziesz wszędzie : począwszy od biur podróży w Twoim mieście, po Internet, telewizję i gazety. Na ArteNiBię dostaniesz się bez problemu. Rozkoszą będzie również Twój każdy dzień na tej wyspie. Gwarantujemy, że zjawiając się tu raz, wrażenia z pobytu pozostaną w pamięci na bardzo długo.

Nie czekaj, nie przepaść okazji spełnienia marzeń !!