Izen-emateak

Antolatuko ditugun ekintzetan parte hartu nahi baduzu, hemendik egin dezakezu.

EZCARAYRA ASTEBURU PASA





ARTEAKO O-NIGHT SPRINT VI

Hemendik izena emateko formularioa bete eta ES34 2095-0075-03-3830468469 kontuan dagokizun diru sarrera egin. Justifikantea akktartea@gmail.com emailera bidali. Txitxiburduntzia eta Gabon Kantak doanik dira!!!

                                    IZENA EMAN DUTENAK
OPEN HORIA
Unai Vadillo
Markel Vadillo
Iker Lopez
Libe Lopez
Unai Montero
Naia Montero
Eneko Soto
Urko Soto
Izaro Gorriti
Unai Gorriti
Eider Romero
Jose Miguel Laseca
Roberto Llana
Andrea Llana
Ekain Fernandez
Eneritz Fernandez
Iraia Burgos
Ane Burgos
Mikel Vazquez
June Bonilla
Danel Bonilla
Asier Gil
Irati Gil
Emma Casado
Iker Casado
Jesus Mª Casado
Felicidad Gonzalez
Peio Rodriguez
Martin Rodriguez
Marta Diego
Cesar Corada
Telmo Corada
Sonia Villa
Itziar Sanchez
Oier Peñafiel
Asier Llana
Urtzi Legorburu
Oier Ibarretxe
Nerea Inza
Aimar Laseka
Leire Garcia
Joseba Agirregoikoa
Oier Agirre




OPEN LARANJA
Hiar Monasterio
Alvaro Dominguez
Asier Dominguez
Iker Etxebarria
Alberto Garcia
Jose Miguel Sanchez
Ignacio Diego
Asier Diego
Iker Diego
Lourdes Perez
Mª Jose Pelaz
Maria Garcia
Ibon Murua
Irene Castilla
Maialen Barrenetxea
Javier Perez
Haizea Ginea
Josu Ullibarri
Maria Mejia
Nicolas Garcia
Jesus Quiroga
Ibai Agirre
OPEN GORRIA
Ignacio Dominguez
Itziar Calvo
Ignacio Garcia
Silvia Irastorza
Juan Antonio Luzan
Aitor Landazabal
Iñigo Bengoa
Teresa de la Hera
Mikel Benito
Haitz Larrinaga
Joseba Calzada
Jon Andoni Rey
Jose Mª Rey
Ander Requejo
Koldobika Gutierrez
Koldo Pinedo
Aritza Mayor
Iñigo Unzueta
Joseba Bolaños
Roberto Castillo
Ivan Ruiz
Ianko Intxaurrandieta
Mikel Suárez
Mikel Monasterio
Jon Ander Pikaza
Amaia Pikaza
Iñaki Guinea
Ainhoa Maiztegi
Mikel Muñoyerro
Sergio Muñoz
Julen Morante
Miriam Abasolo
Xabier Ver
Cesar Salgado
Sendoa Calvo
Iker Ibarretxe
Asier Erdozia
Argia Langarika
Mikel Martinez
Iñaki Larrasolo
Gorka Sainz
Igor Ibarra
Agustin Garcia
Laura Garcia
Sara Basaguren
Hugo Aristegui
Eder Yuguero




ARTEAKO III. BTT MARTXA

Hemendik izena emateko formularioa bete eta 2095-0075-03-3830468469 kontuan 10€ diru sarrera egin (7€ federatuta bazaude). Justifikantea akktarteagmail.com emailera bidali.

 Momentuz izena eman dutenak (2014-10-17)

Borja Aldekoa
Asier Villaverde
Enrike Fuentes
Xabier Ugarte
Alvaro Mantilla
Juanra Mugarza
Roberto Martinez
Francisco Jabier Hernandez
Kimetz Elorriaga
Ruben Bautista
Jose de la Vega
Sendoa Gomez
Mikel Navarro
Patxi Erezkano
Asier Ipiñazar
Iker Renteria
Koldo Macho
Ales Larrazabal
Borja Bilbao
Iskander Urutxurtu
Unai Mezo
Iler Llaguno
Xabier Asua
Erlantz Uriarte
Aitor Chivite

UP-O ROGAINE
Kontu Zenbakia: 2095-0075-03-3830468469

 MOMENTUZ IZANA EMAN DUTEN TALDEAK
(epea luzatuta: maiatzaren 8an azkenengo eguna)

1.- El bueno, el feo y el malo
2.- Euskodober
3.- Garcia Anaiak
4.- Aiaraldekoak
5.- Los EL MASS
6.- Azkorbelorza
7.- Bi mosketero
8.- Los "Spituuuu"
9.- COBi 1
10.- Zurbarantarrak
11.- Losting Team
12.- Leggins Extrem
13.- Astui-Calleja Xtrem XXL
14.- The Imperdibles
15.- Tripulación Chiflada
16.- Gasteiz 1
17.- Gasteiz 2
18.- Kanpotarrak
19.- Beti berandu
20.- Zalla
21.- Plazarte
22.- LKT IK
23.- Iorgi
24.- Xegi ba
25.- PuriNuri




BTT MARTXA 2013

 ORAIN ARTE IZENA EMANDAKOAK
                EPEA ITXITA DAGO

Roberto Martinez (Etxebarri)
Jon Ander Huerga (Bakio)
Borja Aldekoa (Artea)
Jesus Mari Bastida (Leioa)
Iker Lekue (Arantzazu)
Ekaitz Arkotxa (Ondarroa)
Angel Gonzalez (Leioa)
Aritz Menika (Leioa)
Alberto Gomez (Barakaldo)
Asier Calle (Bilbo)
Mikel Navarro (Galdakao)
Eneko Basoa (Galdakao)
Unai Mezo (Galdakao)
Ander Alvaro (Galdakao)
Borja Urizar (Artea)
Sergio Del Alamo (Arrigorriaga)
Mikel Artabe (Galdakao)
Gorka Saratxu (Larrabetzu)
Ruben Glera (Zamudio)
Jaime Goitia (Ibarrengelu)
Karin Karrant
Ramon Monasterio
Ibon Lekerika (Mungia)
Mikel Laskurain (Berriz)
Aitor Villen (Getxo)
Xabier Etxabe (Zornotza)
Iker Urizar (Elorrio)



AUZORIK AUZO XVII onlineko epea ekainaren 21ean bukatu da, baina egunean bertan ere izena eman daiteke

Borja Estankona
Matxalen Legarreta
Maite legarreta
Noelia Ruiz
Oscar Barrio
Iñaki Oregi
Iñigo Artetxe
Daniel Ariztimuño
Borja Vara

Gontzal Vara
Iratxe Riera
Mikel Atutxa
Jon Ander Atxa

Aitor Zaldibar
Aintzane Bilbao
Iker Urresti
Koldo Garcia
Igor Bilbatua
Igor Goikoetxea
Modesto Cid

Alberto de Miguel
Juan Iturbe
Koldo Zarraga

Raquel Durana
Luis Garcia
Oscar Ceballos



GARAGARDO DASTAKETA
epea apirilaren 10ean bukatu da

 ORAIN ARTE APUNTATUTAKOAK

Jesus Mª Jauregi
Jon Bingen Arrizabalaga
Alberto Intxaurraga
Jon Barrenetxea
Josu Garai
Asier Erdozia
Alfonso Zuloaga
Dabi Olabarri
Jose Antonio Aguirre
Juanjo Bernaola
Gaizka Agirre
Iosu Murgia
Asier Agirre
Pablo Ilarregi
Montse Bustinza



ARTEAKO II. O-NIGHT SPRINT
epea bukatu da

IZENA EMAN DUTENAK (12-12-22)

 GIZONAK (11)
Arkaitz Villa
Asier Ipiña
Ignacio Diego
Cesar Corada
Mikel Benito
Ianko Intxaurrandieta
Gaizka Intxaurrandieta
Asier Erdozia
Alex De la Cruz
Iñigo Jimenez
Joseba Bernal
 EMAKUMEAK (17)
Leire Bilbao

Miriam Abasolo
Ainara Artabe

Lourdes Pérez
Iratxe Kareaga
Aida Cernat
Itziar Ispizua
Amaia Sagarna
Belen Astondoa
Maite Etxebarria
Miren Ototzerinjauregi
Aitziber Irazabal
Sara Ortuondo

Aintzane Zorrozua
Ainara Zugazaga

Eunate San Roman
Itsaso San Roman
 UMEAK (18)
Izaro Ipiña

Paulo Astigarraga
Iker Diego
Asier Diego
Udane Etxeberria

Aitzol Ramos
Naia Ramos

Telmo Corada
Aitzol Gartzia
Jon Ander Monjon

Asier Ormazabal
Ibon Ormazabal

Markel Erdozia
Beñat De la Cruz
Aratz San Roman
June San Roman

Julia Bernal
Angela Bernal


ARTEAKO II. BTT MARTXA 2012
epea bukatu da.

IZENA EMAN DUTENAK (2012-10-19)
1- Borja Aldekoa
2- Bittor Martinez
3- Roberto Martinez
4- Susana Perez

5- Luis Ma Gonzalez
6- Jon Ander Huerga
7- Borja Urizar
8- Borja Bilbao
9- Raul Perez
10- Juan Mari Abril
11- Aitor Blazquez
12- Aner Orrantia
 13- Iker Lekue
14- Egoitz Basoa
15- Ander Madina
16- Unai Etxezarraga
17- Ales Larrazabal
18- Eneko Basoa
19- Andoni Ozerin
20- Pedro Jose Eguilaz
21- Urtzi Egiguren
22- Ekain Goitia
23- Mikel Navarro
24- Imanol Txasko

 25- Jose A. Cancelo
26- Iñaki De Bilbao
27- Bingen Fernandez
28- Mikel Beldarrain
29- Iñigo Fernandez
30- Janire Madina
31- Juan Carlos Madina
32- Edu Amorebieta
33- Arkaitz Elorz
34- Jurek Ziemkiewicz
35- Mikel Sagarna

ARTEAKO II. ZIKLOTURISTA MARTXA 2012
epea bukatu da.

GAZTA DASTAKETA epea bukatu da.

ARRATIA RAID epea bukatu da.

ORIENTAZIOA GABAZ 2011 epea bukatu da.

UDAZKENEKO PALA ETA FRONTENIS TXAPELKETA III
epea bukatu da.

ARTEAKO I. MARTXA ZIKLOTURISTA epea bukatu da.     Araudia

ARDO DASTAKETA
epea bukatu da.
 
GAZTEEN I. FRONTENIS TXAPELKETA epea bukatu da.
 
Comments