2016

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 'ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ' 2016
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΟΛΗ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΛΜΑ ΑΝΝΑ 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΡΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 5ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΕΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΑΒΟΥΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΜΙΧΑ ΜΑΡΙΑ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗ ΞΕΝΙΑ 6ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΠΑΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΗ 6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠ. & ΠΕΡΙΦ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΙΡΖΑΜΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦ. & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΞΕΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΗΧ. ΗΛ. ΥΠΟΛ. ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΙΖΑΡΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 5ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΓΩΝΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΜΑΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΒΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΚΟΤΗ ΝΑΝΤΙΑ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)
ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΑΡΗΣ 6ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΜΕΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΛΑΜΙΑ)
ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΕΧΝΟΛ. ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΦΛΟΥΡΗ ΔΑΝΑΗ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΜΙΧΑΛΗΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΨΑΡΑΥΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
Comments