2014

ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΣΧΟΛΗ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ Γ.Π.Α.
ΑΝΤΩΝΑΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2ο ΠΕΥΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑ 2ο ΠΕΥΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΡΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΑΜΟΥ
ΓΙΑΝΓΚ ΑΠΟΛΛΩΝ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΠΕΥΚΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΓΚΙΚΑ ΑΝΝΑ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΛΥΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΖΑΡΜΠΗΣ  ΑΝΤΡΕΑΣ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ Γ.Π.Α.
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΚΑΡΚΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΕΡΑΜΑΣ ΦΩΤΗΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΚΟΓΙΑΣ ΑΡΗΣ 1ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΝΤΟΝΙΚΑ ΚΑΛΛΙΣΩ ΑΡΣΑΚΕΙΟ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ
ΚΟΡΝΕΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Ο.Π.Α.
ΚΟΣΣΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΚΟΥΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΟΙΞΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2ο ΠΕΥΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ Γ.Π.Α.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΓΩΓΩ 2ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΦΗ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Γ.Π.Α.
ΜΠΟΥΣΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΕΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ
ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΡΟΣΟΛΥΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΠΕΥΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΟΥΠΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΪΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΨΕΥΔΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
Comments