2013

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013 ΣΤΑ Α.Ε.Ι.

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΕΝΕΛΑΟΣ

2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ. ΠΑΤΡΑΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΟΔΩΡΗΣ

2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ. ΠΑΤΡΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΔΡΙΑΝΗ

4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

ΙΡΙΔΑ

1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΡΚΟΥΛΗ

ΖΩΗ

1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ. ΠΑΤΡΑΣ

ΒΛΑΧΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΒΟΥΛΚΙΔΗ

ΜΑΡΙΑΝΑ

1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

ΒΟΥΡΝΑΖΟΣ

ΝΙΚΟΣ

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΤΡΕΑΣ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΔΑΡΡΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Ο.Π.Α.

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗ

ΛΥΔΙΑ

2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΚΑΛΙΝΟΓΛΟΥ

ΜΙΝΑ

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΚΑΡΚΟΥΛΗΣ

ΘΑΝΑΣΗΣ

5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΣΤΑΝΑΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

ΕΚΠ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΚΛΑΦΟΥΝΗ

ΕΛΕΝΗ

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΕΚΠ.ΔΟΥΚΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑ

1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ

ΜΑΝΤΑΙΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΧΗΜΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΠΕΖΑΙΝΤΕΣ

ΑΛΚΙΝΟΟΣ

ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ. ΠΑΤΡΑΣ

ΜΠΟΤΣΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΕΤΣΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ

ΘΑΝΑΣΗΣ

8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΑΣΣΗΣ

ΛΕΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΛΛΑΔΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΥ

ΙΟΛΗ

1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΛΗ

3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΗ

ΜΑΡΙΑΝΑ

2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Ο.Π.Α.

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ

ΜΑΡΙΑΝΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΑΓΚΕΤΑΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

3ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

ΤΣΕΚΟΥΡΑ

ΕΜΜΥ

2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Γ.Π.Α.

ΦΑΛΛΙΕΡΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013 ΣΤΑ Τ.Ε.Ι.

ΘΗΒΑΙΟΣ

ΝΙΚΟΣ

3ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΑΙΣΑΡΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΧΙΩΝΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΙΓΙΟΥ

Comments