2012

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012 ΣΤΑ Α.Ε.Ι.

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΜΗΜΑ
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧ. ΕΜΠ
ΒΟΥΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΑΜΑΛΙΤΗΣ ΝΑΣΟΣ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΙΟΜΑΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΗΧ. ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ-ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ Ε.Μ.Π.
ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 2ο ΠΕΥΚΗΣ ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΤΕΦΑΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΝΤΑΝΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΚΠ. & ΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΨΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2ο ΠΕΥΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ     (1η)
ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΥΛΕΤΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΕΚΠ. & ΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΜΠΟΥΡΗ ΜΑΝΤΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ. ΕΜΠ     (9η)
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠ. ΔΟΥΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΠΑ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΝΙΚΗ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ. ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΙΤΣΩΡΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6ο Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΗΧ. ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ-ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ Ε.Μ.Π.
ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΤΙΝΑΛΕΞΗ ΣΟΦΙΑ 6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΗ  ΑΝΘΗ 6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΑΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΜΗΧ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΕΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΔΗ ΗΡΩ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΟΥΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΩΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. ΕΜΠ
ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. ΕΜΠ
ΣΤΕΡΓΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΝΑΥΤΙΚΟΥ
ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΑ ΝΤΕΙΒΙΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΕΥΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΥΤΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012 ΣΤΑ Τ.Ε.Ι
.

ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΠΑΝΟΣ 3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ 
ΓΚΟΒΑ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΣΤΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΥΝΤΗΡ. ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ & ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΜΗΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
Comments