2011

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011 ΣΤΑ Α.Ε.Ι.
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΜΗΜΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Φ.Π.Ψ. (ΠΡΟΓΡ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑθΗΝΑΣ
ΒΑΡΟΤΣΗ ΕΛΕΝΑ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΒΗΤΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΚΠ. ΔΟΥΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΖΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΣΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΑΤΣΙΜΗΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΜΗΧ. ΣΧΕΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΥΡΟΥ
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΦΦΕΣ ΙΩΝ ΕΚΠ. ΔΟΥΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚAΡΔΟΜΑΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΛΛΙΑ ΒΙΛΜΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΝΤΑΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΙΣΤ. ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΙΣΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 
ΜΠΙΛΗ  ΑΘΗΝΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΙΤΑΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ  ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΑΜΟΥ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6ο Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΙΚΕΛΛΗΣ ΑΡΗΣ ΕΚΠ. ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΟΝΙΟΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠ. ΔΟΥΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ-ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ Ε.Μ.Π.
ΡΕΤΣΑ ΛΕΝΙΑ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΣΣΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΠΑΛΛΑΔΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΟΥΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 2ο ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ Γ.Π.Α.
ΤΙΝΓΚΙΛΙΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.
ΤΟΥΣΕΡΤ ΙΑΚΩΒΟΣ 2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011 ΣΤΑ Τ.Ε.Ι.
ΑΛ-ΝΤΑΡΟΥΙΣ ΛΙΑΝΑ ΠΑΛΛΑΔΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΜΑΛΙΤΗΣ ΝΑΣΟΣ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΝΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & Μ.Μ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΤΙΝΑ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΙΗ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΤΟΥΓΚΑ ΕΛΙΑΝΑ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΚΠ. ΜΑΝΕΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΡΗΣ 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 4ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΤΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6ο Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΞΕΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΝΘΗ 6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΕΚΠ. ΔΟΥΚΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΑΝΙ ΕΛΕΝΗ 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΙΓΙΟΥ
Comments