2010

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010 ΣΕ Α.Ε.Ι.
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΜΗΜΑ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΗΝΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Ο.Π.Α.
ΑΣΜΑΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Ο.Π.Α.
ΒΡΕΤΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΡΤΖΕΛΙΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΥΛΗΓΕΡΗΣ ΘΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΟΥΡΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2ο ΠΕΥΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΚΟΜΗ ΕΥΑ 1ο ΠΕΥΚΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΛΕΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΥΡΙΚΑΚΗ ΚΛΕΙΩ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ Ο.Π.Α.
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π.
ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΒΙΟΜ. ΔΙΟΙΚ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΕΛΛΥ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΝΤΑΡΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΗΛ. ΜΗΧ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΞΕΙΝΗ ΒΑΣΩ 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.
ΞΕΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΖΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΡΩ ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΡΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΗΛ. ΜΗΧ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΗΛΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Ο.Π.Α.
ΡΕΚΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΗΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΝΟΡΑ 2ο ΠΕΥΚΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΙΡΒΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.
ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΥΤΙΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΧΑΜΗΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΑΥΤ. & ΕΠΙΧ. ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΙΚΑΡΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010 ΣΕ Τ.Ε.Ι.
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΜΗΜΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΒΕΚΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΟΥΣ. & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΙΣΚΗΡΑ ΦΑΙΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΤΣΙΛΙΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΕΠΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 5ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΕΠΙΧ. ΣΧΕΔ. & ΠΛΗΡ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

Comments