2009

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ 'ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ' ΓΙΑ ΤΟ 2009

Α.Ε.Ι.

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 ΚΟΛΛΕΓΙΟ                          ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΕΜΠ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ   3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                   ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ             4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΗΣ                    8ο  ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ      ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ            ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Ο.Π.Α.

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ                     ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ                       ΧΡΗΜ. & ΤΡΑΠ. ΔΙΟΙΚ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΔΡΟΥΓΚΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ                        ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ                      ΟΡΓ.  ΔΙΑΧ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗΣ

ΖΕΡΒΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ                         2ο  ΠΕΥΚΗΣ                          ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                     ΚΟΛΛΕΓΙΟ                             ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ                                ΚΟΛΛΕΓΙΟ                            ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΡΚΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ                            ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ                        ΜΗΧ. ΣΧΕΔ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΥΡΟΥ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ                 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ                             ΤΕΧΝ. ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                        ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ                          ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΛΩΘΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                            6ο  Ν.ΙΩΝΙΑΣ                           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                       ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ                            ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΜΠ

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΛΕΙΑ                                     ΚΟΛΛΕΓΙΟ                             ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΒΙΚΥ                                 8ο  ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                   ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                             8ο  ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                   ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΕΜΠ

ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΥ  ΝΑΥΣΙΚΑ            6ο  Ν.ΙΩΝΙΑΣ                           ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & Μ.Μ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ

ΜΟΥΡΤΖΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                          ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ               ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΜΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ                                      ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ               ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΜΟΥΡΤΖΟΥΧΟΥ   ΜΑΡΙΑ                       ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ  ΣΧΟΛΗ             ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΒΟΛΟΥ

ΜΠΕΖΑΙΝΤΕΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ                         ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ                          ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΠΟΛΕΤΗ  ΟΛΓΑ                                    ΚΟΛΛΕΓΙΟ                               ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΞΑΡΧΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                               Ι Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ      ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤ. ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΦΩΤΗΣ                               5ο  Ν.ΙΩΝΙΑΣ                             ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΜΑΡΙΑ                       ΑΡΣΑΚΕΙΟ  ΕΚΑΛΗΣ               ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ  ΤΑΣΟΣ                             ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ                               ΠΛΗΡ. & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΡΕΓΟΥΛΗ  ΒΙΚΥ                                      ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ                             ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΣΑΣΣΗ  ΜΑΡΙΝΑ                                      ΠΑΠΑΓΟΥ                                  ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΕΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΡΙΑΔΝΗ            ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ                                ΘΕΩΡ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΑΣΚΤ

ΣΠΙΘΟΥΡΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ                           ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ                 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΑΚΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ                       ΚΟΛΛΕΓΙΟ                                 ΟΡΓ. &  ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΙΑ          

ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ  ΝΙΚΟΣ                                ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ                              ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΕΜΠ

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΦΗ                             ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ                            ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΧΑΜΗΛΟΥ  ΜΑΡΙΝΑ                               2οΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ                          ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΥ

ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ                      2ο  ΠΕΥΚΗΣ                               ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ. Ο.Π.Α.

Τ.Ε.Ι.

ΑΛΕΞΙΑΔΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                         1ο Ν.ΙΩΝΙΑΣ                               ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                          1ο Ν.ΙΩΝΙΑΣ                               ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΠΕΛΣ  ΖΑΚΛΙΝ                                      ΦΙΛΟΘΕΗΣ                                 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ                           2ο  ΠΕΥΚΗΣ                                ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΛΑΝΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ                     ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΙΚΟΥΣΗΣ  ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ                 1ο ΠΕΥΚΗΣ                                 ΠΟΛΙΤ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΔΑΜΗΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ                             2ο ΠΕΥΚΗΣ                                 ΤΕΧΝΟΛ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ                        1ο  ΠΕΥΚΗΣ                                ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΤΡΕΑΣ             ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ                  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΗ  ΙΟΥΛΙΑ                          ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ                            ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΠΡΑΚΟΥΛΙΑ  ΝΑΝΣΥ                            1ο  ΠΕΥΚΗΣ                                ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                 4ο  ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                      ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΑΛΙΒΕΡΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ                       5ο  Ν.ΙΩΝΙΑΣ                              ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΛΙΒΕΡΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ                           5ο  Ν.ΙΩΝΙΑΣ                              ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΡΡΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                      5ο  Ν.ΙΩΝΙΑΣ                              ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Comments