Deelnemende Kunstenaars

De deelnemende kunstenaars zijn landelijk bekende aquarellisten.
Van hen zullen meer dan 100 werken tentoongesteld worden.
Een extra bijzonderheid is, dat voor Groningen Aquarelstad veel werk van reeds overleden meester-aquarellisten te zien is, voornamelijk afkomstig uit privé collecties, dus zelden of nooit getoond. Het gaat daarbij om werk van Ben van Voorn, Bert Jan Botschuyver, Gouke Nooteboomer, Theodoor Heijnes en Ad Kroese.

Daarnaast komt een deel van de geëxposeerde werken uit de verzameling van de Haagse verzamelaar Klomp. Hierbij komen namen voor als Herman Bogman, Rudolf de Bruyn Ouboter, Sierk Schröder en Piet van Boxel.

Naast de reeds genoemde  Noordelijke Aquarellisten  exposeren:
Jan van Spronsen,  Jaap Ploos van Amstel,  Tonnis de Boer,   Max Kleinen,  Titus Meeuws,  Bart Pots,  Robin d’ Arcy Shillcock,  Xavier Swolfs ( België ),  Mark Cannoodt (België),  Wim Hertoghs (Belgie) Cecile Hessels,  Chris Herenius,  Arnold Niessen,  Piet Lap,  Gerrit Neven en Herman van Hoogdalem.



Robin d 'Arcy Shillcock  www.robin-shillcock.com

Tonnis de Boer
  
www.tonnisdeboer   

Riny Bus  www.rinybus.nl

Mark Cannoodt  www.markcannoodt.com

Chris Hereniu   www.herenius.nl                         

Cécile Hessels   www.cecilehessels.         

Herman van Hoogdalem www.hermanvanhoogdalem

Wim Hertoghs   www.wimhertoghs.tk

Max Kleinen    www.max kleinen

Piet Lap   www.pietlap.com

Jan van Loon   www.janvanloon.nl

Johan Meeske  www.johanmeeske.nl 

Titus Meeuws   www.titusmeeuws.com

Gerrit Neven   www.nevenweb

Arnold Niessen  www.niess66@gmail.com

Jaap Ploos van Amstel   www.ploosvanamstel.com

Bart Pots www.potspots.nl

Jan van der Scheer   www.janvanderscheer.nl

Jan van spronsen    www.Spronsen

Xavier Swolfs   www.xavierswolfs.com

Jan Velthuis   www.janvelthuis.nl

Dorry van de Winkel  www.dorryvandewinkel.nl

 

collectie Fred Klomp:

Herman Bogman

Rudolf de Bruyn Ouboter

Sierk Schröder

Piet van Boxel.


in memoriam:

Ben van Voorn

Bert Jan Botschuyver

Ad Kroese         

Gouke Nooteboomer      http://www.goukenotebomer.nl/

 








 

 






 

    


Comments