Polski

Nin  Chorwacja

Odkryj miasto Nin w Chorwacji !

Piaszczyste plaże, ciepłe i płytkie wody są idealne dla rodzin z dziećmi !

Serdecznie witamy gości z Polski !

Opis nieruchomości

Apartamenty Ivana to idealne miejsce na udane wakacje w miejscowości Nin. Oferujemy 3 rodzaje apartamentów, dla 4+2 , 4+1 dla 2+2 oraz dla 2+1 osób. W Nin możesz korzystać z pięknego morza oraz plaży, z dala od codziennego życia i stresu.


Apartament dla 2+1 osób 45m2
:

o powierzchni 45mkw, zlokalizowany na parterze, w środku sypialnia z podwójnym łóżkiem, dwa łóżka dodatkowe,
pościel ręczniki, łazienka z WC, w pełni wyposażona kuchnia, zadaszony taras, parking, grill, bezpłatne łącze internetowe, TV SAT. Dodatkowo klimatyzacja w cenie 5EUR za dzień.

Apartament dla 2+2 osób  50 m2 :

o powierzchni 50mkw znajduje się na parterze, w środku sypialnia z podwójnym łóżkiem, dwa łóżka dodatkowe,
pościel ręczniki, łazienka z WC, w pełni wyposażona kuchnia, zadaszony taras, parking, grill, bezpłatne łącze internetowe, TV SAT. Dodatkowo klimatyzacja w cenie 5EUR za dzień.


Apartament dla 4+2 osób 65 m2:

znajduje się na parterze, o powierzchni 65 mkw, z 2 sypialniami, jedna z łóżkiem podwójnym oraz dodatkowym,
Druga sypialnia z podwójnym łóżkiem, dodatkowe łóżko w salonie, pościel ręczniki. Ponadto w apartamencie łazienka z WC i dodatkowe WC, w pełni wyposażona kuchnia, zadaszony taras. Przed domem parking, grill, bezpłatny dostęp do internetu, TV SAT. W dodatkowej ofercie klimatyzacja w cenie 5EUR za dzień.

Apartament dla 4+2 osób 70 m2:

znajduje się na parterze, o powierzchni 70mkw, z 2 sypialniami, jedna z łóżkiem podwójnym oraz dodatkowym, druga z łóżkiem podwójnym, dodatkowe łóżko w salonie,
pościel ręczniki. Ponadto w apartamencie łazienka z WC i dodatkowe WC, w pełni wyposażona kuchnia, zadaszony taras. Przed domem parking, grill, bezpłatny dostęp do internetu, TV SAT. W dodatkowej ofercie klimatyzacja w cenie 5EUR za dzień.
Pytania i rezerwacje: : robert.pijaca@zd.t-com.hrWażne szczegóły


 

Okoliczne atrakcje:

Sporty wodne
Park wodny
Korty tenisowe
Jazda konna
Miejsce do łowienia ryb
Zabytki
Wynajem sprzętu wodnego


Rodzaje wypoczynku:

Miejsca spacerowe
Wiejska okolica
Okolica nadmorska
Miejskie atrakcje
Trasy rowerowe
Wspinaczka
Sporty ekstremalne
Górskie wędrówki


Rozważymy:

Wynajem długoterminowy (ponad miesiąc)
Wynajem krótkoterminowy (mniej niż 4 dni)


Dodatkowe:

Idealne dla dzieci
Dostępne dla osób starszych
Niedostępne dla zwierząt
Można palić na zewnątrz


Opis okolicy

Miejscowość Nin została uznana jako doskonały cel podróży 2010.
Poprzez wpisanie jej do tzw. „brukselskiej deklaracji: Nin została oficjalnym członkiem EDEN, przez co została uznana jako jedno z najpiękniejszych miejsc turystycznych w kategorii „wzdłuż morza, rzek i jezior”.

Znalezienie się na mapie Europeand zobowiązuje do ciągłego rozwoju turystycznego w oparciu o lokalną społeczność, kulturę, tradycję i atmosferę.


Opis regionu:

Dalmacja jest historyczną krainą, leżącą na terenie Chorwacji oraz Czarnogóry. Rozciąga się wzdłuż wybrzeża Adriatyku, obejmując wybrzeże oraz około 1000 przybrzeżnych wysp. Region ten to popularne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Oprócz wspaniałego klimatu, ciepłego i czystego morza, nieskazitelnych plaż Dalmacja oferuje zapierające dech w piersiach widoki, świeże cytrusy, oliwki, figi czy wyśmienite wina.

Ponieważ region był prowincją rzymską, słowiańską, podbijaną przez Węgrów, Wenecjan czy Turków można tu znaleźć wspaniałą, różnorodną architekturę starożytną, okresu średniowiecza i renesansu.

Zadar, jedno z największych miast Dalmacji nazywane jest nawet „miastem rzymskich zabytków”, ponieważ w mieście zachowały się resztki rzymskich fortyfikacji, amfiteatr oraz akwedukt. By poznać architekturę tej historycznej krainy warto również odwiedzić Sibenik oraz Split z pałacem rzymskiego cesarza Dioklecjana. Zdecydowanie warty wizyty jest także Dubrovnik. Wczasy w Dalmacji to nie tylko architektura, a przede wszystkim przyroda i dobra naturalne. Ruch turystyczny koncentruje się na wyspach. Największa z nich to Pag, równie popularna jest Korcula, Hvar czy wyspa Brac z największym wzniesieniem na wyspach adriatyckich- górą Vidova. Do turystycznych atrakcji należą na pewno Parki Narodowe: Krka oraz Paklenica. Warto również zobaczyć plażę na cyplu- Zlatni Rat, która zmienia swój kształt w zależności od kierunku wiatru i fal. Dzięki różnorodności atrakcji, wielu możliwościom spędzania wolnego czasu oraz gwarantowanej dobrej pogodzie kwatery w Dalmacji od lat cieszą się ogromną popularnością.