Ankara Kanal Temizleme

Günlük yaşantımızı alt üst eden kanalizasyon tıkanıklıkları için Kanalizasyon Temizleme hizmeti, çok önemlidir. Bu hizmetin işin uzmanları tarafından en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Bu çalışmada, öncelikle önemli olan nokta, güncel tamir ve bakım işleridir. Bu işte başarılı sonuçlar elde etmek için, güncel tamir yöntemlerini kullanan firmalar tercih edilmelidir.

Kanalizasyon temizleme

Kameralı kanalizasyon temizleme, bilinen en iyi yöntemlerden biridir. Gün geçtikçe en iyi kameralı sistemler kullanılmaktadır. Kameralı temizleme sistemlerinde, kırmada ve dökmeden kanal temizleme hizmeti yapılmaktadır. Kameralı temizleme yöntemiyle, kanalizasyon temizleme mükemmel sonuçlar vermektedir.

Kanal Açma


Kanal açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları çözümüdür. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisindeki mevcut tuvalet, lavabo giderlerinin tıkanması durumunda kanal açma yöntemlerine başvurulur.

Vidanjör Nedir?

Ankara Vidanjör; Foseptik kuyularında biriktirilen insanı atıkları çekmek için yada şehirlerde oluşan lağım tıkanıklarını açmak için kullanılan araçlardır.
Vidanjör araçları genellikle kanal ve kanalizasyon tıkanmaları, foseptik kuyularının özellikle tıkanması sonucunda ihtiyaç duyulur.