Witajcie!

Letnie miesiące już za nami, wakacje odchodzą w zapomnienie. Jesień powoli puka do naszych drzwi, a to oznacza, że już wkrótce rusza nasz Regionalny Konkurs Plastyczny "Anioł na..."!

Niezwykle się cieszymy z tego faktu, ponieważ jest to dla nas niezwykle emocjonujące i ważne wydarzenie. Po raz siódmy będziemy zachęcać Was do stworzenia pełnych kolorów i fantazji anielskich wizerunków. Już teraz nie możemy się doczekać, aby je zobaczyć i się nimi zachwycić. 

Niestety lato, oprócz fajnych wspomnień i ciekawych podróży, przyniosło nam niemiłą niespodziankę w postaci utraty poprzedniej strony internetowej poświęconej konkursowi. Przepadł cały nasz dorobek, na który pracowaliśmy od kilku lat. Zniknęły wpisy, zdjęcia, informacje. Jest to dla nas ogromnie przykry fakt, ponieważ tamta strona to był kawał naszej konkursowej historii. Nie pozostaje nam nic innego, jak zacząć od początku.

Aktualna witryna została stworzona w bardzo krótkim czasie, więc prosimy o wyrozumiałość, jeśli znajdziecie na niej jakieś niedociągnięcia czy błędy. Na chwilę obecną nie mamy możliwości, aby wyglądała tak jak poprzednia. Mamy jednak nadzieję, że będzie dla Was źródłem niezbędnych informacji i wskazówek. 
Zachęcamy do śledzenia postów w zakładce "Aktualności", bo tam będą trafiać najświeższe wiadomości. 

W niedługim czasie postaramy się, aby informacje konkursowe dotarły na Wasze skrzynki e-mailowe, a listonosz przyniósł do Waszych szkół i placówek tradycyjne listy z zaproszeniem do udziału w VII edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego "Anioł na..." .UWAGA!!
W związku z obowiązującym aktualnie rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w zakładce "Dane personalne"