انجمن علمی گیاهان دارویی


Anjoman haye elmi goroh  Anjoman haye elmi goroh  Rahnamaye hamkari ba goroh Yahoo grooh Yahoo grooh
انجمن علمی گیاهان دارویی

Andisheh Irani
برای عضویت در یاهو گروه اندیشه ایرانی روی این ایکون عضویت کلیک کنید
لطفا پیش از ارسال ایمیل به گروه شرایط در خواست منابع علمی را (در اینجا) به دقت مطالعه فرمایید

انجمن علمی گیاهان دارویی

خوشبختانه دوست عزیز جناب آقای محسن حمیدی مسئولیت دبیری انجمن علمی گیاهان دارویی را به عهده گرفتند. ایشان با تهیه وب ارزشمندی در زمینه گیاهان دارویی با نام گیاهان سحر آمیز توانسته اند اطلاعات جامعی را در این زمینه جمع آوری نموده و علاقمندان به این رشته علمی را گرد هم جمع آورند. از این پس این بخش از وب نوشت گروه اندیشه ایرانی توسط جناب اقای حمیدی ( معروف به داداشی) اداره می شود. بدیهی است که پس از شکل گیری انجمن ، دبیر انجمن می تواند بر اساس رای اعضای انجمن و یا به تناوب از بین اعضا انتخاب می شود.

گروه گیاهان دارویی و معطر ( درمان طبیعی ) در حال حاضر بیش از ۹۰ عضو و در خبرنامه وب نوشت گیاهان سحر آمیز نزدیک به ۴۰۰ عضو و علاقمند به مباحث علمی در این خصوص را دارا میباشد.

یاهو گروه مستقل انجمن گیاهان دارویی 

  وب نوشت گیاهان سحرآمیز

ثبت نام در انجمن علمی گیاهان دارویی 

شرح مختصر کار کرد انجمن های علمی:  انجمن علمی هریک از رشته ها تنها به عنوان کانالی برای تقویت فعالیت گروه در تسهیل دستیابی به منابع آن لاین علمی عمل می کند. در این راستا تنها یک مطلب با عنوان انجمن علمی ان رشته در وب نوشت گروه منتشر می شود و بخش نظرات ان زمینه تبادل نظر محققان ان رشته را فراهم می کند.دبیر هر انجمن علمی : برای مدیریت بهتر هر انجمن یکی از اعضای گروه به عنوان دبیر علمی ان انجمن در راستای سازماندهی روند همیاری و همفکری اعضای ان انجمن و پیگیری تامین منابع علمی مورد تقاضا  اقدام می نماید . سازماندهی انجمن: اعضای گروه اندیشه ایرانی بر اساس رشته تحصیلی خود ، در انجمن علمی مربوطه عضو می شوند. برای سادگی کار افراد عضویت خود را در بخش نظرات هر انجمن علمی ابراز می دارند. پس از ان دبیر هر انجمن ( که بر اساس رای اعضای هر انجمن و یا به تناوب از میان اعضا انتخاب می شود ) اقدام به درج نام اعضای هر انجمن ( نام حقیقی یا مستعار: البته در صورت تمایل به درج نامشان) در ذیل صفحه انجمن علمی و  همچنین در بخش داده های ( Database ) یاهو گروه  مربوطه می نماید.  امکان گسترش فعالیت انجمن ها : بدیهی است پس از انکه انجمن ها شکل و قوام یافتند ، اعضای ان می توانند دامنه فعالیت و همیاری خود را گسترش دهند.  اعضای یک انجمن می توانند پس از شکل گیری  انجمن علمی رشته مطالعاتی خود و جذب  اعضای فعال ، یاهو گروه مستقلی برای انجمن علمی خود راه اندازی کنند. در این صورت یا هو گروه اندیشه ایرانی تنها عهده دار راهنمایی متقاضیان منابع علمی به یاهو گروه مربوطه و ایجاد ارتباط میان انجمن های علمی مختلف می باشد. منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.