Lexberry`s Girl Power Emily


Full of energy and happyness

                        Minu sõbrad!

        Viis vahvat russellitüdrukut

Tutvu ka teiste netilehekülgedega

Emily igapäevased toimetused

Näituseinfo

 

 

 

Emily sünnipäev on 16.12.2006 ning ta on neljandast Eestis sündinud jack russellite pesakonnast. Pesakonnas kokku oli viis kutsikat ning Emilyl on siis neli õde: Emma, Ert, Elzi ja Elli. Värvuselt on pesakonnas kaks valget pruunide laikudega ning kolm tricolouri. Emily emme Lexi on toodud Eestisse Soomest ja elab Randveres ning issi Daco elab Soomes.  Emily on Kennel Lexberry`s esimene pesakond ning kenneli omanikuks on Kristi Vaidla.

Emily on nagu üks tõeline russell ikka.  Energiat jagub tal kõikjale ning kõigile ja sa võid kindel olla, et temaga ei hakka sul kunagi igav. Ta on nagu üks "väike pall", kes põrkab ja särab. Russellitüdruk Emily on kasvult küll väike, kuid see ei heiduta teda kuidagi, sest iseloomu on tal kuhjaga ning kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.

 

Miks just jack russelli terjer  ja kuidas ma Emily leidsin?

Ühte pisikest russelli kutsikat nägin ma mõned aastad tagasi,  kuid siis tegelesin ma igapäevaselt väikese sakslase Aussenhaus Hardy, hüüdnimega Simpson, kasvatamisega  ning kahte koera ei saanud sellel ajal omada.  Kui kolisin aasta tagasi Kadriorgu elama, siis sai mulle selgeks, et nüüd on aeg hakata otsima kontakte russelli kasvatajatega. Minu lemmik leheküljeks enne kutsikavõtmist ja ka täna on www.lemmik.ee, kus  ma siis igapäev tihe külaline olin. Ükspäev mõtlesin otsida üles jack russellite tõuühingu ning läbi Eesti Kennelliidu kodulehekülje ma sinna saingi www.jackrussellterjer.ee . Kui ma seal olin ringi uudistanud, siis  leidsin kutsikate alt info, et Eestis on sündinud neljas jack russellite pesakond ning siinkohal suured, suured tänud Kristile, et usaldasid väikese russellitüduku meie kodusse.  Võin öelda, et olen leidnud "tõelise sõbra" ning vastuseks küsimusele, et miks just russell ...  siis vastus on imelihtne, tule ja vaata ning rohkem küsimusi ei teki. Aga kui natuke rohkem pajatada, siis üheks põhjuseks oli see, et ta on liikuv ning temaga saab koos igasugu huvitavaid asju ette võtta ning saame koos teineteise energiat kulutada.