Відмінний сервіс для отримання вигоди від покупок в інтернеті!

Відмінний сервіс для отримання вигоди від покупок в інтернеті!
Багато з нас роблять покупки через інтернет-магазини.
У такого шопінгу маса переваг: це зручно, швидко, вигідніше в плані ціни, якщо порівнювати з оффлайн-магазинами.
Виявляється, на онлайн-покупках можна заощадити ще більше.

Вашій увазі Кешбек-сервіс https://letyshops.ru!


Коротко про те, що ж таке Кешбек. З мінімальним знанням англійської та так зрозуміло, що це повернення грошей. Але що за повернення? І з якої такої радості нам повинні щось повертати? Так ось, всі магазини витрачають гроші на рекламу свого асортименту, вартість реклами закладена в ціні товару, ми в будь-якому випадку платимо за неї. А ось уявіть, що в інтернет-магазин ви прийшли по посиланню з якогось іншого сайту і зробили замовлення. Інтернет-магазин обов'язково заплатить якусь суму того сайту, який привів йому покупця.

https://letyshops.ru - майданчик, яка акумулює посилання на різні торгові ресурси в інтернеті. Все просто: ви переходите на сторінку інтернет-магазину з сайту https://letyshops.ru і робите замовлення. Магазин платить Letyshops за клієнта, Letyshops частина грошей повертає нам назад. Така собі здача з онлайн-покупок !!! І так, це не розлучення, це реально працює!

Але розповім по порядку. Почну з реєстрації, яка не представляє нічого складного. За реєстрацію https://letyshops.ru дарує 200 рублів. Правда, вивести їх відразу не вийде, доведеться дочекатися, поки на рахунку накопичиться 500 рублів (це мінімальна сума виводу на сайті). Але якщо ви робите онлайн-покупки часто, це не займе багато часу.

Отже, заходите в свій аккаунт на https://letyshops.ru, з величезного списку магазинів вибираєте потрібний Вам, переходите туди і робите замовлення. Кешбек на рахунок зараховується автоматично. Все просто! Але щоб користувачам було ще простіше, перед тим, як зробити реальну покупку, Letyshops пропонує зробити тестовий замовлення, щоб уже напевно все було зрозуміло.

Щодо магазинів: їх на https://letyshops.ru представлена ​​величезна кількість. Саме зараз 975. І їх кількість постійно збільшується. На момент моєї реєстрації в кінці вересня, було десь на 100 магазинів менше. Тобто, сайт постійно залучає нових продавців, щоб було де розгулятися покупцям.

З дуже відомих онлайн магазинів є Аліекспресс, Ebay, Техносила, Мвідео, Озон, Ів Роше, Wildberries. Перераховувати всі 975 не буду)))
Що стосується суми Кешбек: вона різна і залежить від політики конкретного магазину. В якомусь магазині це фіксований відсоток, в іншому магазині відсоток може змінюватися в залежності від категорії товару, десь платять певну суму. Наведу приклад: Аліекспресс - 4% Кешбек, Техносила - до 4,5%, Пудра - 150 рублів.
Дуже часто https://letyshops.ru проводить акції: буває, що замість 4% в якісь дні можна отримати подвійний Кешбек, і багато ще "смачненького" в такому ж дусі.

І більш детально я хочу зупиниться на Аліекспрессе, тому що майже всі мої замовлення з Кешбек зроблені саме там. Коли я тільки зареєструвалася на Letyshops, з Алі творилося щось не дуже виразне, тому що за якісь товари Кешбек нараховувався, за якісь немає, Кешбек був різного розміру - і все це заморочки китайців, які, мабуть, не могли прийти до єдиної думки. Letyshops пропонує встановлювати спеціальне розширення для Гугл Хром, яке якраз повинно нагадувати про Кешбек, але я ним не користувалася, на пам'ять не скаржуся (особливо, коли мова йде про гроші)))) Тепер з Аліекспрессом все чітко і ясно - Кешбек 4% за будь-які покупки у будь-якого продавця.
Як тільки зробили замовлення, перейшовши з Letyshops.ru на Аліекспресс, Кешбек зараховується на рахунок і його можна побачити в розділі "Замовлення і фінанси", також повідомлення про Кешбек приходить на електронну пошту. До моменту отримання замовлення і підтвердження його на Алі, у Кешбек буде статус "В очікуванні". Це і зрозуміло: а раптом ви відмовитеся від замовлення, або не отримаєте його і будете повертати гроші. Як тільки ви підтвердили замовлення, десь протягом 1-3 днів (з мого досвіду) Кешбек буде зарахований на рахунок і стане доступний до висновку (якщо на рахунку понад 500 рублів).
Варіантів виведення грошей багато, на будь-який смак: карти Віза і Майстер кард, вебмані і яндекс-гроші, ківі-гаманець, PayPal, мобільний телефон. І хоч на Letyshops написано, що заявка на виведення грошей обробляється протягом трьох робочих днів, мені гроші прийшли рівно через дві години. І було це, між іншим, у вихідний день!

Ще нюанс: на сайті є відгуки про їхню роботу. Ще б пак, хто ж себе не похвалить. Це перша думка, яка приходить в голову. За фактом, відгуки можуть залишати тільки ті користувачі, які здійснили хоча б один висновок грошей. Так що хвалять Letyshops реальні люди, а не вони самі себе.

Як тільки ви перший раз вивели гроші, у вас підвищується статус. Це програма лояльності, яка стимулює і далі користуватися Кешбек-сервісом. Наприклад, у мене вже статус LETYBRONZE, за той же Аліекспресс я отримую Кешбек не 4%, а 4,4%. Начебто різниця невелика, але вона далі буде збільшуватися.
Спасибі всім, хто дочитав стільки букв))) Дуже хотілося поділитися корисною інформацією!
Ще багато корисної інформації на офіційному сайті: https://letyshops.ru


      +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Comments