Poradnik e-wydanie 
darmowy poradnik
 
Niejednokrotnie w życiu bywa tak, że robisz coś na co tak naprawdę nie masz ochoty, robisz to tylko dla tego, że Cię ktoś o to poprosił bądź kazał. Bez własnej wewnętrznej potrzeby. Pewnie takich przykładów możesz przytoczyć wiele, a jeśli nie - to tym gorzej. Ponieważ nie zauważasz tego, że ktoś inny próbuje wykorzystać, bądź już wykorzystuje Twoją chęć niesienia pomocy drugiej osobie. Poradnik ten ma na celu pokazanie Ci w innym świetle rzeczy i sytuacji, które dotychczas wydawały się Tobie czymś normalnym i oczywistym.
 
 Otrzymasz między innymi publikacje:

 "Wypalenie, wypalenie zawodowe"

 "Asertywność" - "Pogromcy Stresów"

 "Twój związek. Twoje Partnerstwo"

 "Psychologia osiągnięć" - "Zaplanuj swój sukces"

WIDEO: Optymalizator życia  i wiele, wiele innych

Poradnik e-wydanie - polega na dostarczeniu do Ciebie raz w tygodniu krótkiej wiadomości, na Twoją skrzynkę pocztową e-mail.
 
 
Wpisz teraz swój email, by otrzymać Poradnik e-wydanie

WAŻNE: Upewnij się, że podajesz poprawny adres, bo właśnie na niego dostaniesz e-wydanie Poradnika. Twój adres email jest bezpieczny. Nie udostępniamy nikomu danych. Jeżeli nie otrzymasz od nas wiadomości, w swojej skrzynce sprawdź folder śmieci (spam). Koniecznie zaakceptuj prośbę o potwierdzenie wpisania się na listę.
 
PORADNIK jest BEZPŁATNY
 
    W każdej chwili możesz zrezygnować, a wszystkie materiały jakie otrzymasz, są do Twojej dyspozycji.  
 

Pozdrawiamy serwis allokon -  wydawcy ekonINpoland

 
„ … Warto zastanowić się, czy mam iść znów tą samą drogą co inni, czy kroczyć swoją własną nieprzetartą ścieżką. Ktoś powie, że droga jest tylko jedna, rozwiązania które istnieją są najlepsze. Też tak uważam i wiem, że nie wygra się z tym co ma być. Wiem jednak też to, że jeśli w to uwierzę, to jest już po mnie To co z tą wiedzą innych, bogatszych o doświadczenia, które dopiero przede mną? Zawsze mogę o tym poczytać. I wszystkich tych, którzy też mają na to ochotę zapraszam. Wspaniała sprawa.”
Edward
 
„ … dziś rano w lustrze ujrzałem człowieka wypoczętego, jego kąciki ust były lekko podniesione do góry co świadczyło o pogodzie jego ducha. Pisząc o sobie nie zapominam jednak o innych, którzy śnią koszmary coś w rodzaju snu na jawie. Przerażająca musi być wizja człowieka na czterech w zębach trzymającego wszystko, co stanowi dla niego największą wartość …”
Bogdan
 
„ … ludzie zawsze powinni mieć prawo podejmować decyzje, suwerenne. To co usłyszą na ich temat następnie co z tym później zrobią, to ich rzecz. Nie można poddawać się ocenie każdemu, a chcąc pomóc innym mogę szkodzić. Wiem że tak jest, czystość zamysłu może być źle odebrana. Chcąc być rozumianą muszę rozumieć, a nie móc znaczy nie chcieć."
Renata
 
„ … ostatni test - dzień w którym zakończę egzamin, egzamin z życia. Priorytet: Poczuć komfort braku potrzeby wybaczenia u kogokolwiek.”
Anna