SEO


ALFA - OMEGA SERVIS

SEO Plzeň: Alfa – Omega servis: tel: +420 777 857 022 - kdo jsme a co děláme?

SEO Plzeň

Jsme  Internetový marketing Plzeň – WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO  Provádíme správu webových stránek. Poskytujeme SEO služby v Plzni. Jinak také Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače nebo též optimalizace nalezitelnosti – v internetových vyhledávačích). Budujeme zpětné odkazy (což je linkbuilding). Píšeme texty pro webové stránky – to je Copywriting (CW). Spravujeme informace na sociálních sítích. Píšeme PR články (Public relation – vztahy s veřejností). Jsme VideoProdukce Plzeň vlastníme Promo Video studio. Jsme Videoproducenty. Zajistíme Video marketing. Ozvučíme akci, párty i večírek. Zviditelňujeme a propagujeme akce a události. Pronajímáme vlastní výrobní prostory a dílny. Spravujeme Katalogy firem. Staráme se o webové portály.

Torba webových stránek na platformě wordpress včetně SEO

SEO Plzeň: Alfa – Omega servis: tel: +420 777 857 022 – Internetový marketing Plzeň – WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO – Torba webových stránek na platformě wordpress včetně SEO, správa webových stránek. SEO služby v Plzni. VideoProdukce Plzeň. Promo Video studio. Videoproducent. Video marketing. Ozvučení akcí, ozvučení párty. Zviditelnění a propagace akcí a událostí. Pronájem vlastních výrobních prostorů a dílen. Katalog firem. Správa webových portálů.

WEB FOTO MEDIA SEO Plzeň webstudio v Plzni Žižkova 66


Ve Video studiu WFB Media natáčíme videonahrávky, videozáznamy a v postprodukci i provádíme střih a následné video efekty pro Vaše videa. Provádíme fotografické práce. zhotovení portrétů, fotografií produktu, výrobku, interiéru, exteriéru. Zhotovíme propagační video pro firmy, vyrobíme reportáže v televizní kvalitě s vlastní reportérkou, vytvoříme virtuální studio podle požadavků zákazníka. Propagace firmy formou rozhovoru se zástupcem společnosti před kamerou. Natočíme reklamu a zprostředkujeme její odvysílání v regionální televizi. Pomůžeme Vám upozornit na to nejlepší, co vaše firma nabízí, pomocí akčních video snímků, představením výrobků, rozhovorů a další. Video studio nabízí videonahrávky, videozáznamy, kameru, střih a video efekty, fotografické práce. Zhotovíme video pro propagaci firmy, produktu i jakékoliv AKCE nejen v Plzni. Video nahrávky maturitních plesů, svateb, firemních večírků i jakýchkoliv ostatních společenských akcí a událostí nejen v Plzni..

Marketingové studio WFB Media doporučuje firmám využít možnosti zveřejnění firemních AKCÍ i výhodných nabídek na portálu plzen.cz. Video prezentace lze po dohodě s redakcí televizního vysílání PLZEŇ TV také zařadit do reklamního spotu televize PLZEŇ TV. Video prezentace lze zveřejnit také na portálu plzen.cz v PR článku ( PR článek – Public relation, vztahy s veřejností – je nástroj marketingové komunikace ). Máte-li zájem neváhejte nás oslovit.
 • V kanceláři Video Studia v Plzni  >>> Žižkova 66 Vám rádi poradíme  a nabídneme variantu, nejvhodnějšího marketingu pro Vaši firmu.Co je vlastně "SEO" a co nabízí?
Optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače

SEO JE PROCES MNOHA A MNOHA MOŽNOSTÍ  – METOD JE OPRAVDU MNOHO. SEO POSTUPŮ JSOU STOVKY – PRAKTICKY NEOMEZENÉ MOŽNOSTI OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK VAŠÍ FIRMY VYCHÁZÍ ZE ZÁKLADNÍCH INFORMACÍ O VÁS A O VAŠÍCH ČINNOSTECH A PRODUKTECH. OPTIMALIZACE VAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK POSUNE NĚKTERÉ VAŠE NABÍDKY NA PŘEDNÍ MÍSTA VE VYHLEDÁVAČÍCH A TÍM BUDOU JAK VAŠE SLUŽBY TAK I PRODUKTY ZVÝHODNĚNY PŘED KONKURENCÍ.Co uděláme při optimalizaci webových stránek pro internetové vyhledávače.

optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače

ZVÝRAZNÍME A ZVIDITELNÍME FIRMY, OSOBNOSTI, PRODUKTY, VÝROBKY, SLUŽBY, SPOLEČENSKÉ, kulturní, sportovní i jakékoliv jiné AKCE I UDÁLOSTI. DÁLE MŮŽEME NA NAŠICH PORTÁLECH PRO DŮM, BYT, ZAHRADU, AUTO, HOBBY, KRÁSU ZÁBAVU I VOLNÝ ČAS VYTVOŘIT “ MICROSITE“ S POPISEM TOHO CO CHCETE NA SVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A PREZENTACÍCH ZVIDITELNIT. ZVÝRAZNÍME MICRO DATA, INDEXUJEME OBSAH A TÍM POSUNEME DO POPŘEDÍ VÁŠ WEB V INTERNETOVÝCH VYHLEDÁVAČÍCH JAKO JSOU: SEZNAM, GOOGLE, BING, YANDEX, CENTRUM A DALŠÍ. ZANESEME INFORMACE DO GOOGLE MAP. PROVEDEME ZÁKLADNÍ LINKBUILDING. SJEDNOTÍME INFORMACE NA WEBU, SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH I VE VŠECH VAŠICH DOSAVADNÍCH PREZENTACÍ NA INTERNETU. DONUTÍME VYHLEDÁVAČE POCHOPIT VAŠI FIRMU LÉPE.Tvorba webových stránek. Zhotovení webových stránek. Internetový marketing. Natáčení promo videí a videonahrávek akcí a událostí. Nahrávání video navštívenek. Fotografické práce, fota výrobků a produktů. Fotodokumentace akcí a událostí. Fotografie provozoven, objektů a interiérů budov. Vše pro prezentace na internetu. 


Kde nás v Plzni najdete, jak nás můžete kontaktovat?

Alfa – Omega servis & WFB MEDIA

Alfa – Omega servis & WFB Media tel: 777 857 021
Provádíme:  SEO - to je - Optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače, tvoříme  webové stránky a prezentace  i copywriting  (čtivý text).
Provozujeme: Webové portály jako je například: Katalogalfaomegaservisu
Obsahuje firmy - služby pro dům, byt, zahradu, auto a volný čas i zábavu,
nebo webový portál: Služby nejen pro Plzeň a okolí.
Naše činnost: 
Tvorba webových stránek. Zhotovení webových stránek. Internetový marketing. Natáčení promo videí a videonahrávek akcí a událostí. Nahrávání video navštívenek. Fotografické práce, fota výrobků a produktů i osob. Fotodokumentace akcí a událostí. Fotografie provozoven, objektů a interiérů budov. Vše pro prezentace na internetu.
 • Žižkova 2491/66 301 00 Plzeň Bory

 Alfa - Omega servis Bohumír Průcha >>>   www.alfaomegaservis.wordpress.com

SEO Plzeň ALFA - OMEGA servis & WFB Media projekt
    SEO: ALFA - OMEGA servis & WFB Media projekt 
 • U Borského parku 1213/3 Plzeň Bory
PROVÁDÍME PRŮZKUM TRHU, POPTÁVKY A TAKÉ FREKVENCÍ VYHLEDÁVANÝCH SLOV PRO OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ VE VŠECH VYHLEDÁVAČÍCH. • Promo Video studio - video produkce - video marketing - tvorba webových stránek - foto studio
 • Kancelář 01: Žižkova 2491/66 301 00 Plzeň Bory
 • tel: 777 857 022

 • Kancelář 02: Vstiš 5 33441 Dobřany - pronájem výrobních prostorů - autoservis Alfa Romeo Fiat Lancia
 • tel: 377 972 169  tel: 777 857 022

 • Telefon pro zveřejnění v katalogu: +420 777 857 022
 • Zveřejňujeme a zviditelňujeme firmy a služby:
 • Pro dům, byt, zahradu, auto, zdraví a krásu, zábavu i volný čas.

 • Alfa - Omega servis odkazy www stránek

 Alfa - Omega servis - ostatní aktivity.

Alfa - Omega servis - Autoservis Alfa romeo Fiat Lancia - dílny Průcha

            Alfa – Omega servis – dílny Průcha Autoservis Alfa Romeo FIAT -LANCIA

Alfa Romeo, Fiat, Lancia. 

Prodejem nových i použitých autodílů. Provádíme opravy motorů, převodovek, podvozků, spojek, brzd. Opravy elektroinstalací, elektronických komponentů, klimatizací. Výměny rozvodů motorů, diagnostika. Klempířské práce – opravy automobilů po haváriích, lakování. Odtahová služba a zapůjčení náhradního vozidla. Vykupujeme poškozená italská auta.Dlouholetá specializace na opravy motorů. Po dohodě provádíme servisní opravy i jiných značek osobních i dodávkových automobilů.

    Servis Alfa Romeo – dílny Průcha tel: 377 972 169 servis vozů Fiat a Lancia 

    Prodej nových i použitých náhradních dílů pro Alfa Romeo. Výkup Alfa Romeo - tel: 377 972 169Servis Alfa Romeo – dílny Průcha - servis Fiat Lacia


Servis Alfa Romeo – Alfa Romeo Plzeň Jih Dobřany Vstiš 5
Autoservis Alfa Romeo – dílny Průcha
tel: 377 972 169 servis vozů Fiat a Lancia. Prodej nových i použitých náhradních dílů pro Alfa Romeo. Výkup Alfa Romeo.

 • současný provozovatel a vedoucí servisu Jiří Václavík
 • telefon: klik >>> 777 039 452
 • Alfa – Omega servis – dílny Průcha: Autoservis FIAT - LANCIA majitel - tel:  777 857 022Alfa - Omega servis - dílny Průcha:   V Dílnách Průcha Vstiš 5 33441 působí v současnosti tyto firmy.


Autoservis dílny Průcha (Vstiš)

Autoservis Fiat Alfa Romeo Lancia Plzeň


Vedoucí a provozovatel servisu 
Jiří Václavík
telefon: >>> 777 039 452 
                          
Autoservis Fiat - Servis Lancia
Alfa Romeo servis Plzeň Jih
Zakázkové truhlářství MK Marek kuchyně

Zakázkové truhlářství 
MK Marek kuchyně a interiéry
výroba kuchyní na míru
výroba vestavěných skříní
výroba nábytku na zakázku
telefon: >>> 734 262 864 
                          377 917 986

Venap Systems - Plastic prototype tooling
Firma Venap Systems - Plastic prototype tooling
 • Vstřikováni plastů nejen pro automobilový průmysl
 • Firma Venap Systems - Sport Flooring

 • Výroba plastových povrchů Speedo3, které lze používat za každého počasí.
telefon: >>> 727 902 100

Video studio Plzeň - WFB Media

Video YouTube Václav Bartoš & Bohumír PrůchaSEO služby v Plzni & on-line internetový marketing

CO MŮŽE NABÍDNOUT INTERNETOVÝ MARKETING

Internetový marketing nabízí nekonečně mnoho možností pro zviditelnění jakékoliv zajímavé nabídky. Chcete využít služeb internetového marketingu? DOPORUČUJEME
 • Optimalizace webových stránek - pro zviditelnění informací na internetu doporučujeme provést "SEO" Vašich webových stránek.
VIDEONAHRÁVKY VIDEOMARKETING
 • Videonahrávky - pro zvýšení sledovanosti a zvýšení obliby webové stránky doporučujeme umístit na web video s upoutávkou na informace, které webová stránka zveřejňuje. Vaše prezentační videa dále nahrát na kanál YouTube a zviditelnit pro vyhledávače. Dnes již mnoho majitelů "chytrých" SMART TV přijímačů vyhledává nabídky a informace právě pomocí SmartTV. O video upoutávky je na všech sociálních sítích stále větší zájem a sledovanosti stoupají.
WEBOVÉ INFORMAČNÍ PORTÁLY – DŮLEŽITOST
 • Provozujeme: Webové informační portály. Zde zveřejňujeme služby pro dům, byt, zahradu, auto a volný čas i zábavu.
 • Zkuste využít našich služeb - v katalogu informací a firem zveřejňujeme - zviditelňujeme firmy a služby: Pro dům, byt, zahradu, auto, zdraví a krásu, zábavu i volný čas. Zviditelníme jakékoliv AKCE.
ZÁPISY DO KATALOGŮ FIREM A JEJICH KONTROLY
 • Jaké máte zápisy do katalogů firem? Jaké informace jsou o Vás na satelitních webových stránkách? Jsou tyto zápisy a údaje kvalitní a správné? Doporučujeme kontrolu a případné editace těchto prezentací a zápisů - jsou-li špatné a nekompletní tak Vám mohou škodit a ne pomáhat.
YOUTUBE, FACEBOOK, TWITTER…
 • Jsou informace o Vašich firmách vidět na na Youtube, Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích? Sociální sítě způsobili v posledních letech doslova převrat na internetu. Uvědomili jsme si, že sledování videa na PC, tabletech, ale hlavně na mobilních telefonech nám otevírá velké možnosti. Proto natáčení videí pro komerční účely se stalo naší hlavní činností. Ukázalo se, že je to jeden z nejlepších způsobů, jak atraktivním způsobem zviditelnit firmu či osobnost, a to za použití rozumných finančních prostředků.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ A JEJICH DŮLEŽITOST
 • Jste aktivní na sociálních sítích jako je Facebook, Google Plus, Instagram, Pinterest, YouTube, Linkedin Twitter? Pakliže ne, tak je třeba se zamyslet v čem jsou sociální sítě užitečné pro zviditelnění Vašich www stránek s nabídkou služeb, či produktů. Doporučujeme používat sílu sociálních sítí v internetovém marketingu. Budování zpětných odkazů (neboli linkbuilding) na sociálních sítích je významnou součástí internetového marketingu.
GOOGLE MAPS – MAPY GOOGLE
 • Je Vaše firma správně uvedena v Google Maps - Mapy Google? Zavedení a ověření údajů o vaší firmě je nezbytností, zde máte možnost spravovat svoji firmu v kompletní nabídce od Google, například vytvořit pro svoji firmu informační web, nebo aktuálně moderovat novinky, které nabízíte.
FIRMY.CZ SEZNAMinformační zápis na stránce FIRMY.CZ SEZNAM
 • Máte proveden informační zápis na stránce FIRMY.CZ SEZNAM? Jsou tam uvedeny správné aktuální údaje a informace o Vaší zavedené firmě? Není tomu tak? V tomto případě doporučujeme vše neodkladně aktualizovat.
MICROSITE A INFOSITE
 • Jaké máte satelitní informační webové "MicroSite" a "InfoSite" na dalších doménách Vaší firmy.? Používáte podpůrné GoogleSite? Máte vytvořeny www navštívenky? NEMÁTE? Možná se tím připravujete o získání dalších zákazníků a případných zájemců o nabídky Vašich firem. Doporučujeme tento stav napravit a tyto podpůrné informační webové stránky si vytvořit.
DEFINICE INTERNETOVÉHO MARKETINGU
 • Zdroj Wikipedie >>>Internetový marketing neboli marketing na internetu anebo také on-line marketing je v českých odborných knihách definován různými způsoby. Někdy je za internetový marketing označován i e-marketing, nebo elektronický marketing.
CO MŮŽEME NABÍDNOUTGrafické studio specializující se na tvorbu webových prezentací, log, grafických manuálů a nově i videí a animací. Nabízíme kompletní služby v oblasti reklamy a propagace marketingu a SEO služeb. Tvoříme grafické návrhy firemních i propagačních materiálů včetně realizace. Dále zajišťujeme polepy aut, plachty a stojany, webové programování a vývoj softwaru. DOPORUČUJEME KE SHLÉDNUTÍ – JAK NA INTERNET
KONTAKTNÍ INFORMACEAdresa Žižkova 2491/66 301 00 Plzeň 3 Provozní doba Pondělí — Pátek: 9:00 – 16:00 Na telefonu: 777 857 021ALFA – OMEGA servis tel: 777 857 022 - 21ALFA – OMEGA servis & spol. projektSEO SLUŽBY V PLZNI – PLNÝ SEO SERVIS >>> Alfa – Omega servis & spol.Marketing-info Plzeň WEB-FOTO-MEDIA-SEO-VIDEO je malý tvůrčí tým se sídlem v Plzni na Borech v bývalém hotelu PLZEŇ v přízemí, s vášní pro budování krásných webových stránek Tvoříme webové stránky pro firmy, živnostníky i neziskové organizace, pořadatele akcí, které jsou dohledatelné vyhledávači a jsou tímto součástí našeho společného úspěchu v podnikání. Marketingové studio Alfa – Omega servis & spol. doporučuje firmám využít možnosti zveřejnění firemních AKCÍ i výhodných nabídek na portálu plzen.cz. Možnosti zveřejnění Vám zdělí redakce portálu >>>> kontakt na redakci portálu plzen.cz. Video prezentace lze po dohodě s redakcí televizního vysílání PLZEŇ TV také zařadit do reklamního spotu televize PLZEŇ TV. Video prezentace lze zveřejnit také zde na portálu plzen.cz v PR článku (PR článek – Public relation – vztahy s veřejností – je nástroj marketingové komunikace).Více informací zodpovíme na telefonu: 777 857 022 - SEO BP – Plzeň
Provádíme: Optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Tvorbu webových prezentací. Copywriting. Linkbuilding. SEO.
Naše činnost: Tvorba webových prezentací. Tvorba webových stránek.Zhotovení webových stránek. tvorba webových stránek na platformě wordpress, Internetový on-line marketing. Zhotovení promo videí, videonahrávky akcí a událostí. Zhotovení video navštívenek i fotografií nejen pro webové stránky. Fotografické práce, fota výrobků a produktů. Fotodokumentace akcí a událostí. Fotografie provozoven, objektů a interiérů budov.
Internetový video marketing Plzeň. „WEB-FOTO-MEDIA-SEO-VIDEO“ provádíme propagace firem pomocí video marketingu. Jak to děláme? Nejprve si zpracujeme po dohodě se zákazníky scénář budoucího promo videa následně ve video studiu i v exteriéru zajistíme ve VideoProdukci Plzeň videonahrávku, kterou v postprodukci upravíme dle přání zákazníka a po schválení objednavatelem zviditelníme v médiích, na optimalizovaných www webových stránkách i na sociálních sítích. Takto je zajištěno, že se informace z videonahrávky dostane až k případnému zájemci o téma propagace – o zhlédnutí videí s danou tématikou je ze stany uživatelů, možných budoucích zákazníků, na internetu, v „chytrých TV“, mobilních telefonech i tabletech čím dále větší a větší zájem. Zde jsou další ukázky již zpracovaných videí >>> Videonahrávky – orientační ceník – reference. Zavolejte nám tel: 777 857 021 – poradíme, Vám jaké možnosti Vám můžeme nabídnout – třeba studiové video se slevou za 2500,- Kč.
Provozujeme:
Webový portál: >>> Katalog alfaomegaservisu WWW stránky: >>> Promo Video koktejl z Plzně: Služby pro dům, byt, zahradu, auto, zdraví, krásu, informace o akcích pro volný čas i zábavu. 0ptimalizujeme: >>> Webový informační zpravodajský portál plzen.cz Zviditelňujeme firmy – nabídky – akce: >>> Marketing od SEO BP Zviditelnění a propagace akcí a událostí. WP autor: SEO BP: >>> Internetový marketing
Portál provozuje: Alfa – Omega servis & spol. Adresa: U Borského parku 1213/3 Plzeň tel: 777 857 022
Comments