SEO


ALFA - OMEGA SERVIS

SEO Plzeň: Alfa – Omega servis: tel: +420 777 857 022 - kdo jsme a co děláme?

SEO Plzeň

Jsme  Internetový marketing Plzeň – WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO  Provádíme správu webových stránek. Poskytujeme SEO služby v Plzni. Jinak také Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače nebo též optimalizace nalezitelnosti – v internetových vyhledávačích). Budujeme zpětné odkazy (což je linkbuilding). Píšeme texty pro webové stránky – to je Copywriting (CW). Spravujeme informace na sociálních sítích. Píšeme PR články (Public relation – vztahy s veřejností). Jsme VideoProdukce Plzeň vlastníme Promo Video studio. Jsme Videoproducenty. Zajistíme Video marketing. Ozvučíme akci, párty i večírek. Zviditelňujeme a propagujeme akce a události. Pronajímáme vlastní výrobní prostory a dílny. Spravujeme Katalogy firem. Staráme se o webové portály.

WEB FOTO MEDIA SEO Plzeň webstudio v Plzni Žižkova 66


Ve Video studiu WFB Media natáčíme videonahrávky, videozáznamy a v postprodukci i provádíme střih a následné video efekty pro Vaše videa. Provádíme fotografické práce. zhotovení portrétů, fotografií produktu, výrobku, interiéru, exteriéru. Zhotovíme propagační video pro firmy, vyrobíme reportáže v televizní kvalitě s vlastní reportérkou, vytvoříme virtuální studio podle požadavků zákazníka. Propagace firmy formou rozhovoru se zástupcem společnosti před kamerou. Natočíme reklamu a zprostředkujeme její odvysílání v regionální televizi. Pomůžeme Vám upozornit na to nejlepší, co vaše firma nabízí, pomocí akčních video snímků, představením výrobků, rozhovorů a další. Video studio nabízí videonahrávky, videozáznamy, kameru, střih a video efekty, fotografické práce. Zhotovíme video pro propagaci firmy, produktu i jakékoliv AKCE nejen v Plzni. Video nahrávky maturitních plesů, svateb, firemních večírků i jakýchkoliv ostatních společenských akcí a událostí nejen v Plzni..

Marketingové studio WFB Media doporučuje firmám využít možnosti zveřejnění firemních AKCÍ i výhodných nabídek na portálu plzen.cz. Video prezentace lze po dohodě s redakcí televizního vysílání PLZEŇ TV také zařadit do reklamního spotu televize PLZEŇ TV. Video prezentace lze zveřejnit také na portálu plzen.cz v PR článku ( PR článek – Public relation, vztahy s veřejností – je nástroj marketingové komunikace ). Máte-li zájem neváhejte nás oslovit.
 • V kanceláři Video Studia v Plzni  >>> Žižkova 66 Vám rádi poradíme  a nabídneme variantu, nejvhodnějšího marketingu pro Vaši firmu.

Video YouTube Alfa – Omega servis & WFB MEDIACo je vlastně "SEO" a co nabízí?
Optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače

SEO JE PROCES MNOHA A MNOHA MOŽNOSTÍ  – METOD JE OPRAVDU MNOHO. SEO POSTUPŮ JSOU STOVKY – PRAKTICKY NEOMEZENÉ MOŽNOSTI OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK VAŠÍ FIRMY VYCHÁZÍ ZE ZÁKLADNÍCH INFORMACÍ O VÁS A O VAŠÍCH ČINNOSTECH A PRODUKTECH. OPTIMALIZACE VAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK POSUNE NĚKTERÉ VAŠE NABÍDKY NA PŘEDNÍ MÍSTA VE VYHLEDÁVAČÍCH A TÍM BUDOU JAK VAŠE SLUŽBY TAK I PRODUKTY ZVÝHODNĚNY PŘED KONKURENCÍ.Co uděláme při optimalizaci webových stránek pro internetové vyhledávače.

optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače

ZVÝRAZNÍME A ZVIDITELNÍME FIRMY, OSOBNOSTI, PRODUKTY, VÝROBKY, SLUŽBY, SPOLEČENSKÉ, kulturní, sportovní i jakékoliv jiné AKCE I UDÁLOSTI. DÁLE MŮŽEME NA NAŠICH PORTÁLECH PRO DŮM, BYT, ZAHRADU, AUTO, HOBBY, KRÁSU ZÁBAVU I VOLNÝ ČAS VYTVOŘIT “ MICROSITE“ S POPISEM TOHO CO CHCETE NA SVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A PREZENTACÍCH ZVIDITELNIT. ZVÝRAZNÍME MICRO DATA, INDEXUJEME OBSAH A TÍM POSUNEME DO POPŘEDÍ VÁŠ WEB V INTERNETOVÝCH VYHLEDÁVAČÍCH JAKO JSOU: SEZNAM, GOOGLE, BING, YANDEX, CENTRUM A DALŠÍ. ZANESEME INFORMACE DO GOOGLE MAP. PROVEDEME ZÁKLADNÍ LINKBUILDING. SJEDNOTÍME INFORMACE NA WEBU, SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH I VE VŠECH VAŠICH DOSAVADNÍCH PREZENTACÍ NA INTERNETU. DONUTÍME VYHLEDÁVAČE POCHOPIT VAŠI FIRMU LÉPE.Tvorba webových stránek. Zhotovení webových stránek. Internetový marketing. Natáčení promo videí a videonahrávek akcí a událostí. Nahrávání video navštívenek. Fotografické práce, fota výrobků a produktů. Fotodokumentace akcí a událostí. Fotografie provozoven, objektů a interiérů budov. Vše pro prezentace na internetu. 


Kde nás v Plzni najdete, jak nás můžete kontaktovat?

Alfa – Omega servis & WFB MEDIA

Alfa – Omega servis & WFB Media tel: 777 857 021
Provádíme:  SEO - to je - Optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače, tvoříme  webové stránky a prezentace  i copywriting  (čtivý text).
Provozujeme: Webové portály jako je například: Katalogalfaomegaservisu
Obsahuje firmy - služby pro dům, byt, zahradu, auto a volný čas i zábavu,
nebo webový portál: Služby nejen pro Plzeň a okolí.
Naše činnost: 
Tvorba webových stránek. Zhotovení webových stránek. Internetový marketing. Natáčení promo videí a videonahrávek akcí a událostí. Nahrávání video navštívenek. Fotografické práce, fota výrobků a produktů i osob. Fotodokumentace akcí a událostí. Fotografie provozoven, objektů a interiérů budov. Vše pro prezentace na internetu.
 • Žižkova 2491/66 301 00 Plzeň Bory

 Alfa - Omega servis Bohumír Průcha >>>   www.alfaomegaservis.wordpress.com

SEO Plzeň ALFA - OMEGA servis & WFB Media projekt
    SEO: ALFA - OMEGA servis & WFB Media projekt 
 • U Borského parku 1213/3 Plzeň Bory
PROVÁDÍME PRŮZKUM TRHU, POPTÁVKY A TAKÉ FREKVENCÍ VYHLEDÁVANÝCH SLOV PRO OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ VE VŠECH VYHLEDÁVAČÍCH. • Promo Video studio - video produkce - video marketing - tvorba webových stránek - foto studio
 • Kancelář 01: Žižkova 2491/66 301 00 Plzeň Bory
 • tel: 777 857 022

 • Kancelář 02: Vstiš 5 33441 Dobřany - pronájem výrobních prostorů - autoservis Alfa Romeo Fiat Lancia
 • tel: 377 972 169  tel: 777 857 022

 • Telefon pro zveřejnění v katalogu: +420 777 857 022
 • Zveřejňujeme a zviditelňujeme firmy a služby:
 • Pro dům, byt, zahradu, auto, zdraví a krásu, zábavu i volný čas.

 • Alfa - Omega servis odkazy www stránek

 Alfa - Omega servis - ostatní aktivity.

Alfa - Omega servis - Autoservis Alfa romeo Fiat Lancia - dílny Průcha

            Alfa – Omega servis – dílny Průcha Autoservis Alfa Romeo FIAT -LANCIA

Alfa Romeo, Fiat, Lancia. 

Prodejem nových i použitých autodílů. Provádíme opravy motorů, převodovek, podvozků, spojek, brzd. Opravy elektroinstalací, elektronických komponentů, klimatizací. Výměny rozvodů motorů, diagnostika. Klempířské práce – opravy automobilů po haváriích, lakování. Odtahová služba a zapůjčení náhradního vozidla. Vykupujeme poškozená italská auta.Dlouholetá specializace na opravy motorů. Po dohodě provádíme servisní opravy i jiných značek osobních i dodávkových automobilů.

    Servis Alfa Romeo – dílny Průcha tel: 377 972 169 servis vozů Fiat a Lancia 

    Prodej nových i použitých náhradních dílů pro Alfa Romeo. Výkup Alfa Romeo - tel: 377 972 169Servis Alfa Romeo – dílny Průcha - servis Fiat Lacia


Servis Alfa Romeo – Alfa Romeo Plzeň Jih Dobřany Vstiš 5
Autoservis Alfa Romeo – dílny Průcha
tel: 377 972 169 servis vozů Fiat a Lancia. Prodej nových i použitých náhradních dílů pro Alfa Romeo. Výkup Alfa Romeo.

 • současný provozovatel a vedoucí servisu Jiří Václavík
 • telefon: klik >>> 777 039 452
 • Alfa – Omega servis – dílny Průcha: Autoservis FIAT - LANCIA majitel - tel:  777 857 022Alfa - Omega servis - dílny Průcha:   V Dílnách Průcha Vstiš 5 33441 působí v současnosti tyto firmy.


Autoservis dílny Průcha (Vstiš)

Autoservis Fiat Alfa Romeo Lancia Plzeň


Vedoucí a provozovatel servisu 
Jiří Václavík
telefon: >>> 777 039 452 
                          
Autoservis Fiat - Servis Lancia
Alfa Romeo servis Plzeň Jih
Zakázkové truhlářství MK Marek kuchyně

Zakázkové truhlářství 
MK Marek kuchyně a interiéry
výroba kuchyní na míru
výroba vestavěných skříní
výroba nábytku na zakázku
telefon: >>> 734 262 864 
                          377 917 986

Venap Systems - Plastic prototype tooling
Firma Venap Systems - Plastic prototype tooling
 • Vstřikováni plastů nejen pro automobilový průmysl
 • Firma Venap Systems - Sport Flooring

 • Výroba plastových povrchů Speedo3, které lze používat za každého počasí.
telefon: >>> 727 902 100

Video studio Plzeň - WFB Media

Video YouTube Václav Bartoš & Bohumír Průcha
Comments