O Firmie
Firma ALEKS Waldemar Jasionowski  to profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się transportem oraz spedycją.
Działamy na rynku od 2005r. świadcząc naszym krajowym i zagranicznym klientom usługi na najwyższym europejskim poziomie.
Nasze doświadczenie zaowocowało stałą współpracą z wieloma europejskimi firmami.


Zapewniamy bezpieczeństwo towarów, terminowość oraz rzetelność jednym słowem profesjonalizm. Nasi kierowcy są z nami w stałym kontakcie telefonicznym i są wyposażeni w nawigację GPS co zapewnia szybką i sprawną realizację zleconych nam transportów.  Posiadamy ubezpieczenie OC Przewoźnika na przewożony towar w ruchu krajowym i międzynarodowym. Przewozy wykonujemy zgodnie z prawem przewozowym i konwencją CMR. Posiadamy Certyfikat kompetencji zawodowej w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy nr 03423/F4/07 co pozwoliło nam uzyskać licencję przewoźnika i spedytora międzynarodowego nr 0138791.

Aktualnie w naszym parku maszyn znajdują się samochody ciężarowe typu (solo)-9m długości i 8ton ładowności, ciągniki siodłowe z naczepami typu plandeka/firanka. Jesteśmy w stałej współpracy z przewoźnikami ,którzy dają nam do dyspozycji wszelkiego rodzaju samochody z zabudową plandekową, począwszy od ciężarowych z ładowności 7,5t poprzez ciągniki siodłowe z naczepami do 24t po zestawy przestrzenne o objętości 116m3.

Zapewniamy import i export do całej Unii Europejskiej. Jeżeli chcą Państwo sprawdzić nasze możliwości logistyczne i cenowe proszę o wypełnienie poniższego formularza i odesłanie nam, a my w przeciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy naszą propozycję cenową i czasową dla danych relacji wypełnionych w formularzu.


FORMULARZ