Aktuality

Aktuality

22.12.2018 at 7:51 (Edit) V časopise SKI magazín se můžete dočíst o všech novinkách ze světa lyžování, běžkování a snowboardingu. Součástí časopisu jsou také skipasy zdarma.

https://in-in.cz/televize-se-ctyrmi-kacky/ Časopis Burda Style o módě s více než padesátiletou tradicí. Přinášíme nejnovější trendy světové módy a navíc originální střihy, podle kterých si můžete ušít vlastní modely. Kompletní záznamy oper se na webu www.metopera.org objeví vždy v 19:30 místního času (00:30 našeho času) a online zůstanou 20 hodin.

https://40plus.cz/toustovace-idealni-jidlo/

Aktuality Zprávy

https://aktualitycz.cz/rozdil-mezi-webovymi-redakcnimi-systemy/ Časopis TV magazín vždy a pohodlně ve vaší schránce. Ušetřete a předplaťte si časopis TV magazín se slevou 3 % a dárkem ještě dnes!

https://ceskymagazin.cz/jak-vybrat-powerbanku/

Co dělat o víkendu? Kam s dětmi na výlet? Co koupit jako dárek? Mrkněte na náš Slevomat Magazín a inspirujte se. Máme pro vás spoustu tipů na zážitky s rodinou

https://infopress.cz/toustovace-a-jejich-super-svacinka

Aktualita co vás zajímá?

https://www.izpravy.com/chytre-hodinky-pro-vsechny-chytre-lidi

Provozujeme online časopis pro ženy. Témata zdraví, láska, děti a rodina, byt, dům a zahrada.

https://izpravydnes.cz/uzijte-si-kvalitni-povleceni-za-rozumne-naklady-bavlna-tu-doslova-vladne-vsem/ Od novin se časopisy odlišují především uvedeným cílenějším zaměřením na užší skupinu čtenářů, tím, že vycházejí méně často (nebo i stejně – týdně), zpravidla vyšší cenou, menším formátem s větším (většinou) počtem stran a lepší grafickou…https://livinghome.cz/rychlovarne-konvice-nejlepsi-investice-do-kuchyne/ Informace o tom co letí i co letělo před lety. Vše co bychom měli vědět o světě outdooru, survivalu, nebo army tématice. Navíc čtivě sepsané a vše na jednom místě. To je náš Magazín. Jaký vztah máte ke smlouvání? Mám kamaráda, je to samorost. Odjakživa rád cestuje, ale nikdy nesmlouvá, ze zásady. Hádali jsme se proto.

Zpravodaj o Aktualitách

https://peclive.cz/mini-notebook-pro-vsechny-prilezitosti Pokud na jógové podložce nevěnujete dostatečnou pozornost dechu, nejste sami. Stává se to mnohým z nás, jak začátečníkům, tak pokročilým.

Navštivte web, kde se zjistíte, jak bydlet a jak zkrášlovat vaši zahradu. Naučte se něco nového, co zpříjemní bydlení vám i vašim blízkým. Inspirujte se.