GmailStarajte sa o rodinu, firmu a nie o e-mailový server

Gmail pre človeka ponúka cca 6 GB a pre firmy 25 GB úložného priestoru na užívateľa. Výkonné filtrovanie spamu, spoluprácu so zariadeniami BlackBerry, či aplikáciou Outlook ... 

... a záruku 99,9% dostupnosti.E-mail, chat, hlasový chat a videochat
Každý užívateľ získava priestor pre e-mail a úložište chatových správ (päťdesiatkrát viac, ako je priemere v oboru poskytované). Ak potrebujete, my vám gmailovú adresu prispôsobíme k názvu vašej domény (teraz máte email niečo@gmail.com, keď vám zaregistrujeme doménu vašadomena.info, potom emailovú adresu budete mať niečo@vašadomena.info)

Prístup k e-mailu vždy a všade
Gmail používa bezpečné webové technológie, čím umožňuje docieliť vysokú produktivitu na pracovisku, na cestách, doma i prostredníctvom mobilného telefónu a to aj v prípade práce offline. 

Spolupracuje s aplikáciou Outlook a zariadeniami BlackBerry. iPhon ap.
Kým budete pripravení na plné používanie Gmailu, môžete používať svoje známe e-mailové rozhranie. 

Rychlé hľadanie v e-mailoch
Skráťte si čas trávený triedením e-mailov a doprajte si rýchle vyhľadávanie v e-mailech priamo v doručenej pošte pomocou vyhľadávacej technológie Googlu. 

Zbavte sa spamu
Vďaka výkonnému filtrovaniu spamu v Gmailu sa môžete zamerať na podstatné veci. Filtrovanie od spoločnosti Postini dovoľuje personalizovať nastavenie ochrany pred spamom. 


Comments