Статті
 
Релігія  2 лютого 2007 14:46
Автор: Володимир Ноженко

                                                          Закарпатська Голгофа

Тільки я зійшов з автобуса у селі Вільхівка, як до мене підійшла незнайома літня жінка. Вона, вочевидь, «вирахувала» мене, що я не з місцевих, й поцікавилася, чи, бува, не прошкую до гори Джублик. Отримавши схвальну відповідь, жінка якось дивно просяяла й вимовила: «Там справді творяться дивовижні явища!» А трішки поспілкувавшись, розповіла просто цікаві речі! Я спочатку вирішив занотувати розповідь на диктофон, але техніка, дивно, ні з того ні з цього раптом перестала працювати! 

читати далі

                                                        

                                                                        Наука хреститися по-українськи

 

Автор: Роман Дідула

Джерело: Львівська Газета

 

 Не завжди вибираємо дороги, дороги часто вибирають нас. Вони ж ведуть по всіх світах, куди лиш заносять наші й не наші житейські справи.

Де б не був, як настане неділя, я, християнин, шукаю своєї небесної гавані, наче той корабель, що його після бурі прибило до берега. Йду до храму, щоб годину-дві побути в розмові з Богом. Непереборне це бажання, і я ним дорожу.

читати  далі             

                                                           Диво нового дня

Середа, 05 вересня, 2007 року, № 156 (226)

Мені важко передати почуття, які тоді пережив. “А що діялося б зі мною, якби мені було відмовлено у благословенні?” – погодьтеся, це думка, яка могла народитися в голові людини, в якої за плечима радянське виховання. “Що означає для мене благословення Матері Божої? Як я тепер маю жити?”

 читати  далі

                                                       Відлуння Меджугор’я

о. Роберт Фарисі — професор теології у Папському Григоріанському університеті (Рим, Італія). Американський єзуїт, випускник Амери¬канської Морської Академії, родом з Мінесоти.

24 червня 1981 р. Пречиста Діва Марія з'явилася двом дівчаткам: Міряні Драгічевіч та Іванці Іванковіч під час їхньої прогулянки околицями села Меджугор’я у центральній Югославії. Іванка, побачивши з'яву, сказала Міряні: «Поглянь, що це там у горі!» Вони бачили яскраве світло і фігуру, яка світилася в ньому. Іванка запитала: «Міряно, може це Пречиста Діва Марія?»

Міряна махнула рукою і відповіла: «Ходімо! Ти думаеш, що Вона з'явилась би нам?» І налякані дівчатка втекли.

Наступного дня повернулися з кількома друзями. І знову сяюча фігура з'явилась і почала розмовляти. Цього разу, крім двох дівчаток, троє інших підлітків і малий хлопець бачили і чули її. Вона називала Себе Матір'ю Божою і повернулася до них наступного дня. До чотирьох з шести візіонерів, які були покликані, Вона продовжувала з'являтися щодня.

 читати далі


                      Про Зарваннцьку чудотворну ікону Божої Матері

Промінь Любові № 3, Січень 2004, Стаття № 3

На галицькому Поділлі, над рікою Стрипою на Підгаєччині, посеред пахучих гаїв і лісів, на зелених левадах лежить село Зарваниця. Воно з давніх-давен славне і знане в усій Галичині з чудотворної ікони Матері Божої. Рік-річно приходили туди тисячі паломників, аби помолитись перед чудотворною іконою Пречистої Діви Марії і просити її помочі, опіки і покрова.

Про початки села Зарваниця збереглись поміж людьми два перекази. Один переказ про постання Зарваниці оповідає, що колись дуже давно прийшли сербські ченці на те місце, де сьогодні розташована Зарваниця. Поселившись тут, з часом вибудували над джерелом невеличку дерев'яну церковцю на честь Пресвятої Трійці. Незабаром і люди осідали в сусідстві монастиря й так постало село, що його від ченців-сербів названо "Сербаниця", а відтак ця назва змінилась на Зарваниця.

читати  далі

                                                   

                                                   Гарна Пані у Джублику

  

Автор: Марія ВЛАД, отець-ієромонах Атанасій ЧИЙПЕШ                       

Вседiва пiд час явлень не лише покриває, зцiлює людей, а й застерiгає. Це було у французькому Лурдi, португальськiй Фатiмi, iспанському Гарабандалi, на грецькому Афонi та в багатьох iнших мiсцях свiту. А в Українi — у Києвi, Почаєвi, селах Гошiв, Кобаки, Зарваниця... Найчастiше Матiр Божа являється дiтям у якiйсь непримiтнiй мiсцинi.
Так трапилося i  в Джублику.

читати  далі


                                                             Свідки Ісуса
 
                                                    Лист кардиналам і єпископам
 
                                                          Католицької Церкви

 

           Святіший Отець вибрав як мотто на Всесвітній День молоді в Австралії (2008) Ісусову обітницю: “Як на вас зійде Святий Дух, будете моїми свідками (мартирес) в Єрусалимі… і аж до краю землі” (Ді. 1,8).

   Умовою того, щоб стати Ісусовим мартирем було і є прийняття Святого Духа. Це прийняття не можна замінити ані побожністю, ані аскезою, ані освітою. Апостоли як учні Христові залишили все задля Нього (див.Лк. 14,33). Репрезентовані Іваном під хрестом, прийняли Ісусову Матір за свою власну (див.Ів. 19,25-27). Їм декілька разів з’являвся воскреслий Христос і говорив з ними (пор.Лк. 24,13наст.; Ів. 20; Ів. 21). На сороковий день після свого воскресіння, коли Він видимо залишив цю землю, Ісус обіцяв дати їм свого Духа. Аж потім вони стануть Його свідками. Це здійснилося в Єрусалимі в день П’ятидесятниці. Там апостоли свідчили найперше. На їх свідоцтво за 1 день навернулося 3 000 людей. Свідоцтво словом, поєднане з прийняттям Святого Духа, згодом було поєднано з другим ступенем свідоцтва тих, що увірували – зі свідоцтвом життя. “Мали одне серце і були однією душею, і ніхто ні про що не казав, що це є його власне, але мали усе спільне” (пор.Ді. 4,32). Взаємні міжлюдські відносини базувалися на євангелійній чистоті: “Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать” (Мт.5,8). Люди з-поза їхньої спільноти бачили, що Бог є посеред них і зовнішнім знаком того була чиста і безкорисна любов між ними, і про них говорилося: “Подивіться, як вони люблять один одного”. Потім це свідчення словом і життям Бог підтверджував великими дивами і чудами (пор.Ді. 5,12.15; 9,36 наст.; 14,3 і т.д.).

читати  далі 

 

       Об’явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор’ї

                                                                                        29.06.08

Під ногами — жовте каміння і червоний порох. А навкруги — пишні квіти, виплекані виноградники, гранатові й оливкові дерева, смоківниці й родючі яблуні. За останні десятиліття Меджугор'я (у Боснiї i Герцеговинi, що входила до колишньої Югославiї) з бідного села перетворилося на модерне містечко з численними готелями і сотнею крамниць. На вітринах — фігурки й образки Божої Матері, вервиці, свічки, пляшечки на святу воду. В якийсь момент від кількості таких «торгових точок» починає паморочитися в голові. Приходиш до тями, коли бачиш, скільки людей різних рас потребують такого місця. Щороку мільйони паломників відвідують Меджугор'я, де упродовж 28 років щовечора являється Божа Мати. Тут можна вільно ходити серед ночі, хоча поліцейських не видно. Тут немає супермаркетів, розважальних центрів. Утім про «відірваність від світу» не скажеш. На вечірні у церкві різними мовами читають Євангеліє священики, які приїхали зі своєю паствою з різних континентів. В'єтнамці, ірландці, угорці, американці, чехи — успішні підприємці й наркомани, сироти і батьки з дітьми — їдуть сюди, аби збагнути волю Небесної влади.

 

читати  далі

 

 

 

 

                        Чому сучасна молодь так мало думає про Бога?  

 

                                                                                                                                                            29.06.08

Мусимо зрозуміти що є добро і зло.

А зараз зла дуже багато,з ним потрібно боротись- робивши добро,треба вміти простити,вибачитись,подякувати,поганого слова не говорити,відчувати жаль за вчинене зло-гріх.

"любити ближнього свого як себе саму-(самого)"

Головне не чинити зла, і зло відступить.Спокуси є і будуть, але потрібно вчасно сказати своє Ні!

Дуже багато залежить від компанії,недаром кажуть яблоко недалеко від яблуні падає.

З ким поведешся - й того наберешся.

 

читати далі 

 

 

                            Куди веде дорога без Бога?

 

Розмова з форума                                                                            29.06.08


"пусть себе тихо верит во что хочет. Демократия. Имхо."


з цими словами я не згідний з вами...поясню чому

я ні кому нічого не навязую а лише показую що може трапитись з людиною яка відвернулася від Бога...

       Ніхто не може гарантувати тут що з ним не може статись подібного.

мені в свій час ніхто не показав як прийти до Бога.

І навіть зараз, якщо у вас все гаразд в житті-дякуйте Богу за все,але повторюю Бог має велике терпіння й милосердя,дає час на покаяння.В мене воно відбулося десь через 12 років,тобто всі ці роки Бог мав терпіння до мене,час від часу застерігаючи мене через хвороби,але я тоді не розумів чому, - думав науковими теоріями-імунітет ітд.Найбільша хвороба наша - це гріхи,саме з них починаються різні неприємності в тому числі хвороби.

 

читати далі 

 

              

                                   Святі Отці проти черевоугодництва

 

                                                                                                                              29.06.08

       Образ цієї пристрасті, якій обов`язково піддається навіть християнин духовного і високого життя, доволі правильно позначається подобою орла. Хоча він літає над хмарами і ховається з-перед очей людей і від лиця всієї землі, але, за вимогою черева, змушений буває знову спускатися в низини, сходити на землю і харчуватися... трупами. Також і черевоугодництво ніяк не можна припинити, як інші пороки, або цілком викорінити, а тільки надмірні збудження та побажання його можна обмежити й загнуздати силою душі. Авва Серапіон.

читати далі 

 

                                         

                                           Ребёнок дар Божий

Нет спиралям , Нет таблеткам , Нет презервативам!

Нет стерилизации , Нет искусственному оплодотворению, Нет греху!


* Спираль убивает детей! При её употреблении зачатие происходит, но ребенок чаще всего погибает, так как спираль не позволяет ему имплантироваться в матке. Смерть ребенка наступает в первые же дни, именно по этой причине не бывает задержки менструации. Если все таки происходит задержка, это значит, что ребенку удалось выжить. Необходимо сохранить ему жизнь.

Спираль превращает здоровую женщину в больную (воспаление и гноение в матке, яйцеводах, брюшной полости, кровотечения, боли, малокровие...)

 

читати далі