Головна сторінка


 ОФІЦІЙНИЙ САЙТ  ОХТИРСЬКОЇ  ГІМНАЗІЇ 
ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
ІНФОРМУЄ

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ – ОСНОВНИЙ ДОКУМЕНТ  НА  ВСІ ЧАСИ

опубліковано 17 груд. 2018 р., 05:36 Охтирська гімназія   [ оновлено 8 січ. 2019 р., 07:23 ]

     Цьогорічний Всеукраїнський тиждень права ювілейний. Ось уже десятиліття поспіль, починаючи з 2008 року, в Україні в ці дні активізується правопросвітницька діяльність органів юстиції, громадських активістів, правозахисників.
      Нинішній Всеукраїнський тиждень права особливий ще й тим, що світова спільнота відзначає 70-річчя Загальної декларації прав людини – першого і основного документа в історії людства, в якому чітко сформульовані положення про права людини.
      30 статей, які викристалізувалися в результаті роботи над кожним реченням кращих правників, політиків різних країн та національностей після Другої світової війни, стали основою для багатьох міжнародних документів, національних конституцій, інших законів, що гарантують права людини. Вона стала тим першоджерелом, з якого народжуються сучасні документи, що гарантують права людей.
     Книга рекордів Гіннеса описує Декларацію як «найбільше перекладений документ» у світі. І це не випадково. Декларація послужила основою для двох обов'язкових пактів ООН про права людини: Міжнародного пакту про громадянські і політичні права та Міжнародного Пакту про економічні, соціальні та культурні права. Принципи декларації викладені в міжнародних договорах, таких, як Міжнародна Конвенція про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, міжнародна Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, Конвенція Організації Об'єднаних Націй про права дитини, Конвенція Організації Об'єднаних Націй проти катувань, і багато інших.
    Інтерес до Декларації прав людини не зменшується, він – зростає, адже немає більшої цінності, ніж права людини.
    Права людини, їх захист, підвищення правової освіти громадян – ось три основоположні завдання, які покладаються на органи юстиції за важливим напрямом – правопросвітництво. Ми прагнемо максимально надавати громадянам інформацію про їхні права, навчити захищати свої права. Варто відзначити, що потужна хвиля інформаційної роботи, здійсненої під час реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» не була марною. Кожен напрям цієї роботи мав конкретне наповнення, за кожним сказаним словом – велика практична робота.
   Без сумніву, це важливо для сьогоднішнього етапу розвитку України, це посіяні зерна довіри до права для молодого покоління, які зарясніють врожаями вже в недалекому майбутньому.

ВІДКРИТИЙ УРОК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

опубліковано 14 груд. 2018 р., 03:50 Охтирська гімназія

13 грудня 2018 року учитель англійської мови Грищук Лілія Миколаївна провела відкритий урок англійської мови в 10-А класі "Віртуальна реальність. Он-лайн особистість". Учні розмірковували над проблемним питанням "Презентація себе справжнього он-лайн - ризик чи користь?". Гра "Шкідливо чи корисно" стала ще єднією можливістю побачити наслідки різної поведінки в інтернет-мережах.
  

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

опубліковано 13 груд. 2018 р., 10:47 Охтирська гімназія   [ оновлено 14 груд. 2018 р., 03:58 ]

12 грудня 2018 року за сприяння Охтирської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості з метою профорієнтації серед молоді, відбулася зустріч учнів 10-11 класів Охтирської гімназії з представником Харківського національного фармацевтичного університету. Старшокласники дізналися про історію університету, його матеріальну базу, спеціальності, за якими проводиться підготовка, умови вступу та навчання, перспективи подальшого працевлаштування в Україні та за її межами, рівень оплати праці. Випускники отримали відповіді на всі поставлені запитання, інформаційні буклети, запрошення на День відкритих дверей.
 

САМІТ-ЧЕЛЕНДЖ

опубліковано 5 груд. 2018 р., 19:28 Охтирська гімназія

Учитель англійської мови Мироняк О.В. взяла участь у роботі І Саміту-челенджу координаторів та координаторок міні-EdCamp UKRAINE, котрий проходив 30. 11.- 03.12 2018 р. в Одесі. Це були неймовірних три дні продуктивної діяльності, оскільки в роботі взяли участь Другий секретар Посольства Швеції в Україні Юакім Нільсон, координаторка Громадянської служби миру GIZ в Україні Ханна Тешнер, менеджерка із залучення громадськості та молоді проекту USAID «Взаємодія!» Вікторія Козаченко. Під час подіумної дискусії «Виклики НУШ: де потрібніEdCamp-янголи?» з Головою Одеської ОДА Максимом Степановим, Головою Державної служби якості освіти Русланом Гураком, координаторкою проектів «Дитинство без насильства» Офісу Уповноваженого з прав дитини Анастасією Дьяковою присутні обговорили виклики, які стоять перед освітою. Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей проаналізував напрямки сертифікації педагогів, результатів ЗНО, оцінювання якості освіти та інституційного аудиту. Мова йшла не тільки про створення індивідуальної челендж – мапи кожного учасника серед чотирьох векторів: особистісного, технологічного, комунікаційного та управлінського, але і про створення консорціуму освітніх громадських організацій. Великий внесок в роботу зробили такі організації, як «Освіторія», «Лінгвіст», «TheLego Fundation», «Всеосвіта», «Розумники», «EdPro», «Ранок», Лабораторія Освітніх Змін/Education Transformation Lab.
    

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА "ЖІНКИ В ІСТОРІЇ ТА ЛІТЕРАТУРІ "

опубліковано 4 груд. 2018 р., 21:03 Охтирська гімназія

4 грудня учитель історії Тиха Юлія Михайлівна в рамках декади історії та правознавства провела інтелектуальну конкурсну програму «Жінки в міфах, легендах, переказах, літературі, історії». Мета заходу - формування та розвиток інтелектуальних, творчих здібностей учнів, виховання поваги до жінки.
У грі брали участь дві команди учнів 8-А та 8-Б класів. Панувала атмосфера позитивного суперництва.
Переможцем стала команда 8-А класу. Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам програми за виявлену активність, кмітливість та прагнення до перемоги.
Усі учасники та гості програми мали змогу не лише спостерігати за грою, але й насолоджуватися музичними композиціями у виконанні учнів 8-Б класу Пономарьової Ксенії, Моствого Артема. Також на завершенні свята усіх зачарувала пісня «Човен» у виконанні учнів 8-А класу Кучер Владислави, Гончаренко Карини, 8-Б класу Кандиби Вікторії, Заброди Богдани, учня 9-Б класу Кудренка Владислава під керівництвом музичного керівника Науменка Максима Олександровича.
На данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Юлия Тихая, люди улыбаются, люди стоят и в помещении На данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Юлия Тихая, люди улыбаются, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ "Я - ВЕЛОСИПЕДИСТ"

опубліковано 4 груд. 2018 р., 06:30 Охтирська гімназія

4 грудня, у вівторок,   начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БППД Лапоног Марина Олександрівна  провела для  учнів 10-А, 10-Б  класів Охтирської гімназії  заняття з елементами тренінгу "Я - велосипедист".  Учням сподобалося працювати над створенням  алгоритму дії при складанні адміністративного протоколу на порушника правил дорожнього руху.
 Було цікаво та пізнавально!
На данном изображении может находиться: 11 человек, люди сидят и в помещении На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

МОНІОРИНГ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 11:07 Охтирська гімназія

29 листопада  методистом відділу освіти Ягодзинською Н.Ю. та тренером НУШ Гетьман О.М. був  проведений моніторинг впровадження Державного стандарту початкової освіти  в 1 класах Охтирської гімназії.
         Учитель Погоріла Наталія Леонідівна разом з учнями 1-А класу показали свою роботу на  уроці "Я досліджую світ". Вони знайомилися з електричними приладами, їх призначенням та ризиками, які можуть бути під час користування електроприладами, складали пазли, інтелект-карту, грали в ігри.

     Досягнення  з української мови як інтегрованого курсу продемонстрували учні 1-Б класу разом зі своїм учителем Стобород Оленою Миколаївною. Вони виконували завдання КАПІТОШКИ і одночасно дізналися про кругообіг води в природі.
         Першокласникам дуже сподобалося давати інтерв'ю  щодо їхнього навчального кабінету.
 

ПРАВА ЛЮДИНИ В ДІЇ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 10:33 Охтирська гімназія

29 листопада, у четвер, учитель історії та правознавства Олійник Оксана Василівна підготувала та провела  правовий брейн-ринг «Права людини в дії», для учнів 9 класів. Для участі в грі були запрошені учні Охтирської ЗОШ І-ІІ ступеня  № 6 та  Охтирської ЗОШ І-ІІ ступенів № 9. Цікаво, весело й пізнавально - ось основне гасло зустрічі! Захід  був проведений   у рамках   Всеукраїнського тижня права.

На данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят

ЯЛИНКА МОГО ДИТИНСТВА

опубліковано 2 груд. 2018 р., 10:23 Охтирська гімназія

28 листопада, у середу, учитель початкових класів Зроль Наталія Вікторівна провела відкритий урок літературного читання "Тамара Коломієць. Ялинка мого дитинства. (Спогади)". 
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, в помещении  На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и ребенок

ЗАХОДИ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ГІДНОСТІ

опубліковано 2 груд. 2018 р., 10:08 Охтирська гімназія

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит На данном изображении может находиться: 1 человек
На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Oksana Myronyak На данном изображении может находиться: 1 человек На данном изображении может находиться: 9 человек, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: 16 человек, люди сидят и в помещении На данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Людмила Гуцова, люди сидятНа данном изображении может находиться: Oksana Myronyak, стоит
На данном изображении может находиться: 24 человека, люди улыбаются, люди сидят На данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

1-10 of 122