ΟΜΑΔΑ ΜΙΝΙ99

 


        ΑΓΣΙ  (προπονητής : Δήμος θΩΜΟΣ) 



ROSTER

 Ονοματεπώνυμο  θέση 
 ΒΑΣΣΗΣ  
 ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ  
 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ  
 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ  
 ΚΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ  
 ΠΑΝΟΣ  
 ΜΠΑΜΠΑΣ  
 ΧΡΗΣΤΟΥ  
 ΚΑΡΡΑΣ  
 ΛΕΚΚΟΣ  
 ΓΟΥΚΟΣ  
 ΒΑΔΙΒΟΥΛΗΣ  


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΙΝΙ 99 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2011 - 2012

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

10/9/2011

10:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΚΡΟΝΟΣ Γ.Α.Σ.

38 - 78

11/9/2011

10:00

ΕΑΝΚΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Α.Ο. – Α.Γ.Σ.Ι.

34 - 45 

 

 

 

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

20 – 0 (α.α.)

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

25/9/2011

10:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΡΟΝΟΣ Γ.Α.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι. (Β)

 

 

 

 

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

0 – 20 (α.α.)

25/9/2011

12:30

ΕΑΝΚΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΡΕΠΩ : ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Α.Ο.

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

 

 

 

Α.Γ.Σ.Ι. (Β) – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

20 – 0 (α.α.)

9/10/2011

10:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.

 

9/10/2011

12:30

ΕΑΝΚΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Α.Ο.

 

ΡΕΠΩ : ΚΡΟΝΟΣ Γ.Α.Σ.

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

15/10/2011

12:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Γ.Σ.Ι. (Β)

 

15/10/2011

10:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Α.Ο. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

 

 

 

 

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – ΚΡΟΝΟΣ Γ.Α.Σ.

0 – 20 (α.α.)

ΡΕΠΩ : ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

22/10/2011

08:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. (Β) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Α.Ο.

 

22/10/2011

10:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

22/10/2011

12:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΡΟΝΟΣ Γ.Α.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι.

 

ΡΕΠΩ : ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

30/10/2011

12:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. (Β)

 

30/10/2011

10:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Α.Ο. – ΚΡΟΝΟΣ Γ.Α.Σ.

 

 

 

 

Α.Γ.Σ.Ι. – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

20 – 0 (α.α.)

ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

 

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

6/11/2011

12:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι. (Β) – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ

 

6/11/2011

10:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΡΟΝΟΣ Γ.Α.Σ. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

 

 

 

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Α.Ο.

0 – 20 (α.α.)

ΡΕΠΩ : Α.Γ.Σ.Ι.

 

 

***Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται για τη Β΄ φάση οι δύο (2) πρώτοι από τους ομίλους Α και Γ (ένας γύρος), και οι δύο (2) πρώτοι από τους ομίλους Β και Δ (δύο γύροι).

Β΄ ΦΑΣΗ

Α1 – Β2             (Ε)

Β1 – Α2             (Ζ)

            Γ1 – Δ2         (Η)                                                                                                      

Δ1 – Γ2             (Θ)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (ΓΗΠΕΔΑ ΟΥΔΕΤΕΡΑ)

ΝΙΚΗΤΗΣ Ε – ΝΙΚΗΤΗΣ Ζ

ΝΙΚΗΤΗΣ Η – ΝΙΚΗΤΗΣ Θ

ΤΕΛΙΚΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΟΥΔΕΤΕΡΟ)

 

                               
Comments