.

Witamy

na naszej  stronie internetowej!    


   Nasze gospodarstwo położone jest w niewielkiej, górskiej wsi Rzeczka na terenie Parku Krajobrazowego Gór Sowich w Sudetach Środkowych. Tutejszy typ górskiego krajobrazu, charakteryzujący się dużą koncentracją różnych kontrastowych form na małej powierzchni, w takiej skali nie występuje nigdzie w kraju. Decyduje to o dużej atrakcyjności turystycznej Parku, przez który wiedzie wiele szlaków, mających zakończenie na szczytach Wielkiej Sowy (1015 m n.p.m.) i Kalenicy (964 m n.p.m.) na których z wież widokowych można podziwiać jedne z najpiękniejszych górskich panoram Sudetów.

Dzięki licznym szlakom turystycznym (pieszym i rowerowym) oraz wyciągom narciarskim, Rzeczka jest miejscem dla ludzi ceniących aktywne formy spędzania czasu. Jednak  ludzie szukający spokoju i odpoczynku także będą zadowoleni z pobytu w naszym gospodarstwie. Niewielkie odległości od licznych atrakcji turystycznych, a także mnogość wszelkiego rodzaju imprez, stwarzają możliwość urozmaicenia czasu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Pogoda w Rzeczce


U Kołodzieja w e-nocleg.plNoclegie-nocleg.plRzeczka noclegidodaj swój obiekt noclegowy do eholiday.plU Kołodzieja G. Kołodziej