Робоча група з розвитку ринку готових рішень для аграрного бізнесу (В2В)


Координатор:
 Геннадій Вагін, +38 050 358 0192, autogen61@gmail.com

Робоча група з розвитку ринку готових рішень для аграрного бізнесу створена на реалізацію мети діяльності АСУ щодо нарощування обсягів виробництва та підвищення ефективності господарювання підприємств-членів АСУ.

А також, на виконання місії сприяння впровадженню у сільськогосподарське виробництво науково-технічних досягнень, узагальнення і розповсюдження передового досвіду сільськогосподарських підприємств.

Постанова Виконавчого комітету АСУ про створення Робочої групи
Положення 
про Робочу групу з розвитку ринку готових рішень для аграрного бізнесу (В2В)АНОНС! Як може пересічний український аграрний бізнес розвиватися за умов, коли національна фінансово-кредитна система не працює? Коли влада традиційно тримає курс на розвиток виклоючно великого бізнесу за рахунок знищення прошарку середніх і малих підприємств? Коли омріяна асоціація з ЄС ставить українських аграріїв поза конкуренцією? Аналітичний центр Аграрного союзу України готує запуск торгівельної системи з продажу готових рішень для аграрного бізнесу "Конструктор аграрного бізнесу", яка має надати відповідь на виклики часу, забезпечити можливість якісного технологічного і управлінського зростання аграрного бізнесу, розвитку активів сільгосппідприємств середнього та малого розміру за реальних умов, які складаються в Україні.


Увага! Робоча група відкрита для приєднання компаній та окремих фахівців, які мають готові рішення з розвитку активів аграрного бізнесуЦитата: «... У мене не було тоді ще нічого свого. У 2008 році голова району сказав мені, що у нас залишилося тільки 3 тис. га землі і ми дуже хочемо, щоб ти ними зайнявся. Я погодився, але подумав, що там можна вирощувати? Зараз колишня резиденція моїх предків у Глухові — це Інститут луб’яних культур. Він займався льоном і ненаркотичних коноплями. Цей інститут повільно вмирав. Дуже хочу, щоб цей інститут жив і працював. Я почав сіяти льон і відразу успішно...»

Мішель Терещенко, фермер, мер Глухова 
про значення "готових технологічних продуктів"
 

Листування:
  • Лист-запрошення на установче засідання Робочої групи Аналітичного центру Аграрного союзу України з розвитку ринку готових рішень для аграрного бізнесу (В2В)
Партнери та учасники:


Аналітичний центр Аграрного союзу України 
висловлює щиру подяку Проекту USAID "Агроінвест" 
за надання можливості проведення установчого засідання Робочої групи з розвитку ринку готових рішень для аграрного бізнесу 10 листопада 2015 року!http://omp.com.ua/ru/
 

Юридична фірма ОМР