Pagrindinis

Radviliškio rajono savivaldybė

Vėjo malūnas Kleboniškių kaimo buities muziejuje

Radviliškio rajono savivaldybės administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003
Faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt

Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Paslaugos
Klausimai
Tarptautinis bendradarbiavimas
Nuorodos
Projektai
Savivaldybės įmonės ir įstaigos
Nevyriausybinės organizacijos
Verslas
Turizmas
Švietimas
Jaunimas
Kultūra
Sportas
Civilinė ir darbo sauga
Sveikata
Aplinkos apsauga
Naujienos
Patyčios: pasekmės ir atsakomybėSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-07

Pasaulinė sveikatos organizacija atliko patyčių paplitimo tyrimą tarp mokinių 35 šalyse, iš jų ir Lietuvoje. Tyrimo rezultatai atskleidė, kad patyčios Lietuvos mokyklose yra labiausiai paplitusios, nes jose patyčių vaikų tarpe mastas didžiausias – beveik tris kartus viršijantis 35 tyrime dalyvavusių šalių vidurkį. Lietuvos mokyklose patyčias dažnai patiria 65 proc. mokinių, tuo tarpu kitose šalyse šie skaičiai vyrauja nuo 14 proc. ir daugiau. Lietuvos moksleiviai nuo dviejų iki dešimties kartų lenkia kitų šalių moksleivius ir pagal susiformavusį įgūdį reaguoti į smurto apraiškas. Mokiniai patyčias ir skriaudą dažniausiai patiria iš: bendraamžių, vyresnių mokinių, mokytojų, šeimos narių, kitų suaugusių asmenų.

Skaityti toliau...
Pasirūpinkime vaikų kuprinėmisSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-07

Vaikų sveikatos profilaktinių patikrinimų duomenys gydytojus verčia vis labiau nerimauti. Pastebėta, kad vis daugėja vaikų, turinčių įvairių laikysenos sutrikimų. Žinoma, labai daug įtakos turi gyvenimo būdas, tačiau neretai viena iš priežasčių ar net pagrindine priežastimi gali tapti ir pernelyg sunki kuprinė. Mažas mokinukas su aiškiai ne pagal jėgas didele ir sunkia kuprine ant pečių pas mus dar gana įprastas vaizdas. Iš tikrųjų neturėtų taip būti. Per didelis kuprinės svoris kenkia vaiko stuburui, vidaus organams, deformuoja laikyseną.

Skaityti toliau...
Poetės Birutės Lenktytės viešnagė įbiblioteką sukvietė mažuosius skaitytojusSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-07

Mažuosius Radviliškio rajono skaitytojus aplankė poetė Birutė Lenktytė-Masalskienė, kurią pakvietė projekto „Skaitau, mąstau, tobulėju“ organizatoriai – literatų klubo „Jonvabalis“ nariai.

Skaityti toliau...
RTVMC sportininkų nuopelnai įvertinti PrezidentūrojeSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-07

Kūno kultūros ir sporto dienos proga Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sportininkai, vasarą sėkmingai pasirodę Atėnuose, Graikijoje, vykusiose 13-ose Pasaulio specialiosios olimpiados vasaros žaidynėse, kartu su kitais geriausiais 2011 metų sportininkais bei treneriais buvo pagerbti Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

Skaityti toliau...
Informacija apie būsto pritaikymą neįgaliesiemsSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2009-02-26

Informuojame, kad vykdant Būsto pritaikymo žmonėms su negalia 2007–2011 metų programą Radviliškio rajono savivaldybėje Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2011-06-01 įsakymu Nr. A-563-(8.2) yra sudaryta komisija būstui (aplinkai) neįgaliesiems pritaikyti. Prašymai būstui pritaikyti priimami Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje 114 kabinete. Aušros a. 10, Radviliškyje.

Skaityti toliau...
Parodoje „Prisilietimai“ – moterų kūrybaSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-07

Radviliškio viešojoje bibliotekoje atidaryta Radviliškio rajono savivaldybės ŠSPC Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus Meninės raiškos studijos darbų paroda „Prisilietimai“. Tai jau ketvirtoji moterų kūrybos darbų paroda. 2005 metais studijos vadovė Irmina Savickienė subūrė grupę moterų, niekuomet nesimokiusių dailės, bet norinčiųjų kurti, gražinti savo aplinką, išmokti kažką naujo, įgyvendinti savo kūrybines idėjas. Kūrusios sages, išbandę velti vilną, dekupažo ir kitas dekoravimo technikas, dauguma atrado save tapyboje.

Skaityti toliau...
Penktajame Konstitucijos egzamine dalyvavo 13 radviliškiečiųSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-07

Penktajame Konstitucijos egzamine dalyvavo 13 radviliškiečiųPenktojo Konstitucijos egzamino I etape Radviliškyje dalyvavo 13 gyventojų: Radviliškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, VšĮ Radviliškio ligoninės darbuotojai. Mokiniai Konstitucijos egzaminą laikė mokyklose.

Skaityti toliau...
Gniezne pasidalyta žiniomis apie įvairių šalių švietimo sistemasSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-06

Gniezne pasidalyta žiniomis apie įvairių šalių švietimo sistemasGniezno mieste, Lenkijoje, lankėsi oficiali Radviliškio rajono švietimo įstaigų vadovų delegacija, vadovaujama Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Genovaitės Juodeikienės. Kelionės tikslas – dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Švietimas – bendras darbas“.

Skaityti toliau...
Bibliotekoje – kraštiečio skulptoriaus viešnagėSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-05

Bibliotekoje – kraštiečio skulptoriaus viešnagėRugsėjo 29 dieną Radviliškio viešojoje bibliotekoje svečiavosi kraštietis, Vilniaus dailės akademijos profesorius, senato narys, Dailininkų sąjungos narys, skulptorius, šalies ir Kauno miesto politinis bei visuomenės veikėjas Stasys Žirgulis.

Skaityti toliau...
Šiaulių įgulos Karininkų ramovė įsikurs Radviliškyje SpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-05

2011 m. spalio 5 d. 14 val. Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose pasirašoma bendradarbiavimo sutartis tarp Radviliškio miesto kultūros centro ir Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės.

Skaityti toliau...
TAU pradėjo naujus, jau ketvirtuosius, mokslo metusSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-05

TAUSpalio 1-ąją dieną Radviliškio r. sav. ŠSPC suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus kiemelis III amžiaus universiteto klausytojus pasitiko pasipuošęs neįprasto grožio nukritusių lapų kilimais. Kas gi į visumą surinko visų mūsų prabėgusių metų lapus ir ataskaitai pateikė šį nuostabų gamtos tvarinį? Kad atsakytume, reikia suprasti, kad reikia nesustoti, ieškoti ir tobulėti, bendrauti su įvairių profesijų žmonėmis, dalytis jų išmintimi, kad garbiame amžiuje išliktume kiek galima ilgiau visaverčiu žmogumi…

Skaityti toliau...
Tarptautinė mokytojų dienaSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-04

Tarptautinė mokytojų diena

Tarptautinė mokytojų diena

Skelbiamas projektų finansavimo konkursas jaunimo ir nevyriausybinėms organizacijoms 2012 metamsSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-10-04

Skelbiamas projektų finansavimo konkursas jaunimo ir nevyriausybinėms organizacijoms. Projektus finansinei paramai gauti reikia pateikti iki 2011 m. lapkričio 11 dienos.

Skaityti toliau...
„Langas į ateitį“ nemokamai moko naudotis kompiuteriu ir e. paslaugomisSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-30

Langas į ateitį

Norintieji išmokti naudotis internetu ir daugelį reikalų tvarkyti elektroniniu būdu lanko nemokamus „Langas į ateitį“ kursus. Specialius kursus asociacija „Langas į ateitį“ organizuoja pagal ES struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Lietuvos e. piliečiui – paslaugos internete“. Iki šiol visuotiniuose Lietuvos piliečių mokymuose jau sudalyvavo daugiau kaip 11 tūkst. žmonių.

Skaityti toliau...
Vienas pasaulis, vieni namai, viena širdisSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-30

Lietuvos širdies asociacija kasmet, rugsėjo 29 d. mini širdies dieną. Tai labai svarbi diena, nes širdies ir kraujagyslių ligos išlieka prioritetine sritimi visame pasaulyje, ypač Lietuvoje. Pirmą kartą Pasaulinė širdies diena buvo minima 2000 m., jos iniciatorė – Pasaulinė širdies federacija. Ši organizacija viso pasaulio žmonėms padeda išsaugoti ilgesnį ir kokybiškesnį gyvenimą, sveikesnę širdį. Širdies dienos paminėjimas – tai perspėjimas viso pasaulio žmonėms, kad širdies ligos ir insultas yra dažniausia mirties priežastis, kasmet nusinešanti 17 milijonų gyvybių daugiau nei bet kuri kita liga.

Skaityti toliau...
Mero dovana rajono bibliotekomsSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-30

Mero dovana rajono bibliotekomsEilinis Radviliškio viešosios bibliotekos filialų darbuotojų pasitarimas rugsėjo 28 d. prasidėjo malonia staigmena. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis miesto ir rajono bibliotekoms padovanojo beveik 600 naujų knygų.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės vadovai Kašuryje aptarė tolesnio bendradarbiavimo klausimusSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-29

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Pranevičius Kašurio savivaldybės mero Mamukos Mosiašvilio kvietimu rugsėjo 23–26 dienomis viešėjo Kašuryje (Gruzijoje) vykusioje šventėje „Auksinis Kašurio ruduo 2011“.

Skaityti toliau...
Spalio 6 dieną visus kviečia penktasis Konstitucijos egzaminasSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-27

Spalio 6 dieną visus kviečia penktasis Konstitucijos egzaminas

Pasitikrinti žinias vėl kviečia Konstitucijos egzaminas. Šiemet norintiesiems laikyti egzaminą fiziškai ir siekti aukščiausio įvertinimo, kaip ir kasmet iki šiol, duris atveria Lietuvos savivaldybės. Egzamino organizatorei Teisingumo ministerijai bendradarbiaujant su Lietuvos savivaldybių asociacija Konstitucijos žinių patikrinimas vyksta miestų ir rajonų savivaldybėse. Čia egzaminą kviečiami laikyti suaugusieji ir kiti Lietuvos piliečiai bei teisinį išsilavinimą turintieji ar teisę studijuojantieji.

Skaityti toliau...
Dovana – vertingi leidiniaiSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-27

Dovana – vertingi leidiniaiRadviliškio viešoji biblioteka gavo dovanų senų, vertingų leidinių – „Lietuvos“ knygyno Šiauliuose išleistų 1929, 1932, 1935 ir 1940 metų kalendorių, žurnalų: „Naujoji vaidilutė (1939 m.), „Motina ir vaikas (1934 m.), „Mūsų Vilnius“ (1937 m.), „Geležinkelininkas“ (1935, 1936, 1940 m.) ir kt. Šiuos ir kitus spaudinius – senus prospektus, kvietimus, programas – padovanojo Palangoje gyvenantis Algimantas Urbonas. Jis gimė ir mokėsi Kaune, iki pensijos dirbo Projektavimo institute inžinieriumi. Darbo reikalais yra išvažinėjęs visą Lietuvą. Ne kartą yra pabuvojęs ir Radviliškyje, kuriame gyveno šviesios atminties jo teta Elena Zigmantaitė. Nuo mažens domėjosi kolekcionavimu. Progai pasitaikius, vis įsigydavo įvairių spaudinių. Sulaukęs garbaus amžiaus, nutarė juos išdovanoti tiems, kurie pasirūpins, kad jie būtų visiems prieinami ir tinkamai saugomi.

Skaityti toliau...
Europos judrioji savaitė ir akcija „Mieste be savo automobilio“ Radviliškio rajoneSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-27

Mieste be savo automobilio2002 m. pirmą kartą Europoje surengta judrioji savaitė – 320 Europos miestų (tarp jų ir penki Lietuvos didmiesčiai) palaikė šią iniciatyvą. Akcijai pavykus ir pastebėjus visuomenės iniciatyvumą, ji rengiama kasmet rugsėjo 16–22 dienomis.

Skaityti toliau...
Partizanų atminimas pagerbtas renginyje „Broliai partizanų apygardose“SpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-27

Broliai partizanų apygardoseRadviliškio miesto kultūros centre vyko Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ inicijuoto šviečiamojo muzikinio projekto „Broliai“ partizanų apygardose“ renginys, sutraukęs gausų būrį lankytojų. Visą dieną vykusiais renginiais buvo prisiminti ir pagerbti partizanai, Lietuvos laisvės kovotojai.

Skaityti toliau...
Radviliškyje švedai ir lietuviai ieškojo naujų sąlyčio taškųSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-27

Radviliškyje švedai ir lietuviai ieškojo naujų sąlyčio taškųSavaitgalį Radviliškio rajono savivaldybėje draugėn susibūrė Lietuvių ir švedų draugijų sąjungos nariai, kurie dalyvavo kasmet tradiciškai vykstančiame forume apie Lietuvos ir Švedijos santykių stiprinimą, plėtojimą ir bendradarbiavimo plėtros galimybių paiešką. Kas antri metai toks forumas organizuojamas Lietuvoje, kas antri – Švedijoje. Šiais metais forumo organizavimo reikalai patikėti radviliškiečiams.

Skaityti toliau...
Česlovo Milošo sugrįžimasSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-26

Česlovo Milošo sugrįžimasViešojoje bibliotekoje baigėsi Nobelio literatūros premijos laureato, Lietuvos garbės piliečio, profesoriaus Česlovo Milošo gimimo 100-mečiui skirta paroda.Lenkijos instituto Vilniuje pagalba radviliškiečiai turėjo puikią progą beveik mėnesį aplankyti parodą „Česlovas Milošas. Poeto šimtmetis“, artimiau susipažinti su rašytojo kūryba. Trumpoje chronologijoje žiūrovams buvo pateikti svarbiausi Nobelio premijos laureato biografijos faktai, poezijos ir esė rinkinių bei romanų pavadinimai. Šalia tekstų eksponuotos įvairių Č. Milošo gyvenimo tarpsnių nuotraukos, su juo susijusius ir atmintinus peizažus vaizduojančios fotografijos. Ne vienam radviliškiečiui, skaitant ištraukas iš jo kūrinių, kilo noras perskaityti rašytojo knygas, o gal tiesiog prisiminti jas iš naujo.

Skaityti toliau...
Jaunimo problemų tyrimai – jaunimo situacijos atskirose savivaldybėse įvertinimuiSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-23

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (JRD prie SADM), įgyvendindamas projektą „Integruotos jaunimo politikos plėtra“, pradėjo vykdyti jaunimo problematikos savivaldybėse tyrimus. Tai – viena iš priemonių, padėsiančių išskirti problematiškiausias jaunimo sritis ir stiprinti valstybinį ir nevyriausybinį sektorių, dirbantį su jaunimu.

Skaityti toliau...
Šiaulių regiono vadovai Pakruojyje aptarė daug svarbių klausimųSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-23

Šiaulių regiono vadovai Pakruojyje aptarė daug svarbių klausimųPakruojo dvare vyko Šiaulių regiono merų, merų pavaduotojų ir administracijos direktorių pasitarimas. Pasitarime dalyvavo Pakruojo, Akmenės, Kelmės, Joniškio, Radviliškio rajonų, Šiaulių miesto ir rajono savivaldybių vadovai, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas G. Jasiūnas, Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Atrankos ir PVM kontrolės skyriaus vedėja E. Bagdonaitė.

Skaityti toliau...
Sporto skyriaus auklėtiniai vasarą sportavo stovyklojeSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-23

Sporto skyriaus auklėtiniai vasarą sportavo stovyklojeIdėją apie sportinę stovyklą Švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus administracija brandino visus sporto metus, kol pagaliau parengti projektai atnešė sėkmę Sporto skyriaus auklėtiniams. Projekte „Sportuoju vasarą 2011“ dalyvavo 53 moksleiviai, lankantys futbolo, krepšinio, rankinio, laisvųjų imtynių, šachmatų treniruotes.

Skaityti toliau...
Naujoji Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba patirties sėmėsi seminareSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-23

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindamas ES projektą „Partnerystės tarp valstybinio ir nevyriausybinio sektorių skatinimas įgyvendinant integruotą jaunimo politiką“, organizavo savivaldybės jaunimo reikalų tarybos efektyvinimo mokymus.

Skaityti toliau...
Šį penktadienį Radviliškyje kviečiame drauge prisiminti Lietuvos kovų už laisvę istorijąSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-22

Rugsėjo 23 d. prisijunk, dalyvauk, permąstyk. Pradėk nuo savęs ir būk pavyzdžiu kitiems! Ar žinojai, kad 1949 m. Radviliškis per Lietuvos partizanų vadų suvažiavimą buvo tapęs Lietuvos širdimi?! Partizanai, Lietuvos laisvės kovotojai, amžiams išliks Tėvynės patriotų pavyzdžiu. Nepriklausomybės kovų vietos Radviliškio rajone primena labai svarbius Lietuvai istorinius įvykius. Būtent Radviliškyje 1949 m. įvyko visos Lietuvos partizanų vadų suvažiavimas, kuriame buvo priimta Lietuvos Laisvės Kovų Sąjūdžio vasario 16-osios deklaracija, buvo įkurtas Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdis (LLKS), sudaryta vyriausioji partizanų vadovybė.

Skaityti toliau...
Sulaukta Kauno radviliškėnų bendrijos atstoviųSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-21

Sulaukta Kauno radviliškėnų bendrijos atstoviųRadviliškio viešojoje bibliotekoje apsilankė Kaune gyvenančių kraštiečių atstovės Elena Adomaitytė-Cemnolonskienė, Nijolė Plungaitė-Šidlauskienė ir Laima Sajienė. Tai buvo savotiškos kauniečių žvalgybos, kaip plėtoti ir stiprinti ryšius su gimtine.

Skaityti toliau...
Radviliškiečiai šachmatininkai tapo seniūnijų čempionaisSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-21

Radviliškiečiai šachmatininkai tapo seniūnijų čempionaisRadviliškio šachmatų klubo nariai Kęstutis Mikalauskis, Donatas Kišonas ir Jūratė Stonkienė atstovavo Radviliškio seniūnijai IV Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finaliniame etape Birštone ir tapo varžybų nugalėtojais. Nugalėję Utenos, Ukmergės, Gargždų ir Tauragės komandas ir lygiosiomis sužaidę su Alytaus komanda radviliškiečiai tapo seniūnijų čempionais.

Skaityti toliau...
Radviliškiečiai sportininkai JAV iškovojo sidabro ir bronzos medaliusSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-20

Radviliškiečiai sportininkai JAV iškovojo sidabro ir bronzos medaliusČikagoje vykusiame WSKA (World Shotokan Karate do Association) Pasaulio Šotokan karatė čempionate sėkmingai pasirodė Lietuvos sportininkai, iškovoję tris medalius. Čempionate dalyvavo apie 400 sportininkų iš Amerikos, Meksikos, Pietų Afrikos, Kanados, Peru ir Europos valstybių.

Skaityti toliau...
Laiko spaudas danų menininkų grafikos darbuoseSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-16

Laiko spaudas danų menininkų grafikos darbuoseRadviliškio miesto kultūros rūmų I aukšto fojė pristatyta įspūdinga, jubiliejų švenčianti danų grafikos paroda „LAIKO SPAUDAS“ („Tryk på tiden“). „Vieniems laikas – gamtos savybė. Kitiems – žmogaus proto kūrinys. Mechanikui – tai judėjimas, biologui – gyvenimas, istorikui – mirtis, psichologui – sąmonė“, – tokiais žodžiais į susirinkusiuosius kreipėsi danų grafikos parodos „Laiko spaudas“ („Tryk på tiden“) atidarymo vedėja Vilija Sluckutė. Negaišdama laiko, ji pakvietė susipažinti su grafikoje įamžintais laiko ženklais.

Skaityti toliau...
Centralizuotai tiekiamas vanduo: klausimai ir atsakymaiSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-14

UAB „Radviliškio vanduo“ gauna daug gyventojų klausimų apie geriamąjį vandenį, prisijungimo prie centralizuotų tinklų galimybes ir kt. Atrinkome aktualiausius, dažniausiai užduodamus klausimus ir pateikiame atsakymus, nes jie rūpi daugeliui.

Skaityti toliau...
Tinkamai pasirenkime šildymo sezonuiSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-13

Laikas negailestingai bėga ir vėstantys orai priverčia užsivilkti šiltesnį rūbą. Ne už kalnų tas laikas, kai vėsa mūsų namuose privers užsikurti židinius bei krosnis, įsijungti elektrinius šildymo prietaisus. Dabar dar pats laikas pasirūpinti, ar šilumą ir jaukumą teikiantys įrenginiai yra tvarkingi ir atėjus šalčiams nesukels mums rūpesčių bei neatneš nelaimių.

Skaityti toliau...
Viešojoje bibliotekoje pristatyta kraštiečio dailininko simbolisto tapybos parodaSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-13

Viešojoje bibliotekoje pristatyta kraštiečio dailininko simbolisto tapybos parodaRadviliškio viešojoje bibliotekoje atidaryta jubiliejinė kraštiečio dailininko, kilusio iš Šeduvos, Ryčio Martinionio tapybos paroda „In vino veritas“. Parodoje eksponuojami 13 įvairaus dydžio, ryškių spalvų darbų, kurie, pasak autoriaus, nutapyti simbolių kalba. Dailininkas teigė, kad tai – jo pasąmonės mintys ir vaizdiniai, išreikšti tapyba.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybėje pagerbti kosminio modeliavimo sporto atstovaiSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-12

Radviliškio rajono savivaldybėje pagerbti kosminio modeliavimo sporto atstovaiRadviliškio rajono savivaldybėje apsilankė Europos jaunių ir suaugusiųjų kosminių modelių čempionato prizininkai, bronzos medalių laimėtojai Vaižganto gimnazijos gimnazistai Vytautas Božnis, Mantas Razgaitis, Karolis Simaitis ir jų vadovas mokytojas ekspertas Viktoras Karmonas. Jaunieji sportininkai rugpjūčio pabaigoje Rumunijoje, Buzau mieste, vykusiame čempionate atstovavo Lietuvos jauniams. Be jaunimo, čempionate jiems padėjo suaugusiųjų atstovas, Lietuvos aviacijos instituto studentas Žilvinas Augė. Jauniesiems sportininkams padėjo jo patirtis, nuolat pateikiami oro sąlygų stebėjimo rezultatai. Komandai padėjo ir Paulis Nevedomskas. Iš viso čempionate rungėsi trylika suaugusiųjų ir vienuolika jaunių komandų.

Skaityti toliau...
Šiaulių regiono plėtros taryba pasirašė sutartį su Ukrainos Čerkasų srities tarybaSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-12

Šiaulių regiono plėtros taryba pasirašė sutartį su Ukrainos Čerkasų srities tarybaŠiaulių regiono plėtros tarybos pirmininkas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis praėjusį penktadienį pasirašė tarptautinio bendradarbiavimo susitarimą dėl prekybinio-ekonominio, mokslinio-techninio ir kultūrinio bendradarbiavimo.

Skaityti toliau...
„Kentauro“ sportininkai išvyko į Jungtines Amerikos ValstijasSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-12

„Kentauro“ sportininkai išvyko į Jungtines Amerikos ValstijasRugsėjo 12–30 dienomis karatė klubo „Kentauras“ sportininkai ir jų treneris Arūnas Masalskis, atstovaudami Lietuvos shotokan karatė federaciją, išvyko į Pasaulio čempionatą Čikagoje (WSKA 2011 World Shotokan Karate – do Association Championship.

Skaityti toliau...
Bibliotekoje – įdomi naujovė skaitytojams!SpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-12

Bibliotekoje – įdomi naujovė skaitytojams!Radviliškio viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyriuje radviliškiečiai originalo (anglų) kalba gali skaityti skaitmeniniame variante šiuos leidinius: „Forbes“, „Financial Times“, „Foreign Affairs“. Skaitymui naudojamas „Amazone Kindle“ įrenginys. Tai yra radviliškiečio Eugenijaus Lastausko dovana mūsų bibliotekai. Viešoji biblioteka laukia skaitytojų pageidavimų, kokių leidinių ir kokia kalba jie norėtų skaityti.

Nuotr.: Radviliškio viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyriaus vyr. bibliotekininkė V. Simaitienė ir E. Lastauskas dovanos įteikimo metu

Viešosios bibliotekos informacija

Skaityti toliau...
Žemės ūkio ministras: „Radviliškis yra puikus pavyzdys, kaip galima sujungti žemės ūkį ir energetikąSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-08

Radviliškis yra puikus pavyzdys, kaip galima sujungti žemės ūkį ir energetikąLietuvos Respublikos žemės ūkio ministro Kazys Starkevičius, viešėdamas Radviliškyje, apsilankė keliose įmonėse, susitiko su ūkininkais, su Lietuvos savivaldybių asociacijos Žemės valdymo ir kaimo reikalų komiteto nariais aptarė aktualius žemdirbiams klausimus.

Skaityti toliau...
Kultūros ministras Radviliškyje buvo susižavėjęs čia puoselėjama kultūraSpausdintiRekomenduoti
Patalpinta 2011-09-08

Kultūros ministras Radviliškyje buvo susižavėjęs čia puoselėjama kultūraRadviliškyje viešėjęs Lietuvos Respublikos kultūros ministras Arūnas Gelūnas ir jo patarėjas Rolandas Kvietkauskas teigė esą sužavėti čia dirbančių kultūros darbuotojų entuziazmo ir jų idėjų.

Skaityti toliau...
Daugiau...
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 191 iš 297
Korupcijos prevencija
Privatizuojami objektai
Daugiabučių namų modernizavimas
Filmai ir TV laidos
Virtualios panoramos
Kultūros paveldas
Geografinė informacinė sistema (Web GIS GeoMap)
Radviliškio rajono savivaldybės teritorijos bendrasis planas
Radviliškio miesto teritorijos bendrasis planas

Radviliškio rajono strateginis plėtros planas 2007-2013 metams

Radviliškio rajono savivaldybės 2011–2013 metų strateginis veiklos planas

Radviliškio rajono savivaldybės gyventojų subjektyvios gyvenimo kokybės tyrimas 2010 m. Išplėstinė tyrimo ataskaita (PDF formatas)

Nuolatinė statybos komisija
Sodros informacija
Informacija iš Briuselio
Biudžeto apskaitos informacija
Naujausi įrašai svetainėje
Naujienų prenumerata
RSS 2.0
Nuorodos, SKYDELIAI

Tyrimas „Radviliškio rajono savivaldybės tarybos atsiskaitymo gyventojams formos“

NEIMK VOKELIO, o sužinojęs pranešk

Šiaulių teritorinė ligonių kasa

ŠU

EUROPOS ISTORIJŲ PARKAS

siauliai2012.lt

Civilinės būklės aktų įrašų registravimo, liudijimų išdavimo elektroninės paslaugos

Pastebėk

ES įsidarbinimas

Lietuvos savivaldybių portalas

Lietuvos savivaldybių asociacija

ikimokyklinis.lt

© 2009 Radviliškio rajono savivaldybė. Cituojant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Asmuo, atsakingas už informaciją – Eligija Zoltnerienė, Informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė.
Administratorius - Tomas Ražinskas, Informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas.
Jei pastebėjote šioje svetainėje netikslumų, klaidų, neveikiančių nuorodų arba turite pastabų ir pasiūlymų, spauskite čia.
Comments