STUMDOMOS DURYS,
PERTVAROS SISTEMOS

 UŽPILDAIKainininkai:

https://drive.google.com/file/d/1PdWBtpvIVpGaFCUP7yaQKUDI_ITmILq7/view
'INDECO' STUMDOMŲ DURŲ SISTEMOS


Stumdomų durų gamyba
Lenkijos gamintojo INDECO sistemos yra labai populiarios tarp užsakovų dėl aukštos profilių bei furnitūros kokybės ir prieinamos galutinio gaminio kainos. INDECO sistemos yra plačiai naudojamos gyvenamųjų ir komercinių patalpų įrengime: spintoms, drabužinėms, pertvaroms. Didelio profilių formų ir spalvų asortimento dėka INDECO sistemos užkariavo vartotojų simpatijas, o siūlomų mechanizmų įvairovė leidžia surasti sprendimą net pačio sudėtingiausio interjero kūrime.


http://issuu.com/agant/docs/indeco_2014_en_a100/1Stumdomų durų sistema 'A100'

Šiandien tokia stumdomų durų sistema yra populiariausia. Atidarymo metu ši sistema nereikalauja papildomos erdvės. Stumdomos durys leidžia išsaugoti daug vietos, todėl jos idealiai tinka mažose patalpose ar siauruose koridoriuose. Turint didelę spintą, stumdomų durų sistemos pasirinkimas bus geriausias, nes galima taikyti kelių durų sprendimą, kuris leis patogiai naudotis spinta bei pagyvinti interjerą. Dėka kokybiškos furnitūros stumdomos durys yra labai tylios ir saugios.


http://issuu.com/agant/docs/indeco_2014_en_a600/1


Varstomų durų sistema 'А600'

Tai klasikinė durų sistema, žinoma nuo neatmenamų laikų ir yra puikus sprendimas siauroms nišoms ar mažoms drabužinėms įrengti. Su šia sistema durys atsiveria lengvai ir švelniai.

daugiau informacijos >

http://issuu.com/agant/docs/indeco_2014_en_a800/1


Sulankstomų durų sistema 'А800'

Sulankstomos durys tai varstomų ir stumdomų durų derinys. Sulankstomos durys taip pat užima daug mažiau erdvės atidarymo metu negu įprastos durys. Tai leidžia jas naudoti siauruose praėjimuose ir koridoriuose. Sulankstomos durys labai patogios, jei norite greitai rasti reikalingą drabužį, nes po atidarymo Jūs turėsite prieigą prie viso garderobo.

daugiau informacijos >


INDECO A200


Mansardinė stumdomų durų sistema 'А200'

Stumdomos durys, nupjautu kampu idealiai tinka naudoti mansardose ir palėpėse. Tai leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę su nuožulnia siena. Dėka spintos su mansardine sistema, net sudėtingiausia erdve palėpėje bus efektyviai išnaudota.

daugiau informacijos >
http://issuu.com/agant/docs/indeco_2014_en_a500/1 Pakabinamų durų sistema 'A500'

Pakabinamų durų sistema leidžia protingai ir labai efektyviai parengti interjerą.  Pagrindinis šios sistemos privalumas - sistema neturi apatinio bėgelio, o tai leidžia sujungti arba atskirti erdvę, pavyzdžiui, virtuvė su valgomuoju arba svetaine, vonios kambarį su miegamuoju, nekenkiant grindų struktūrai. Pakabinamos durys taip pat naudojamos kaip durys į persirengimo kambarį.

daugiau informacijos >

Švelnaus uždarymo mechanizmas SOFT-STOP
(tinka sistemai A100)