STUMDOMŲ DURŲ,
PERTVARŲ
ir
DRABUŽINIŲ
SPRENDIMAI
gamyba | prekyba


STUMDOMŲ DURŲ IR PERTVARŲ GAMYBA

Gaminame stumdomas durys ir pertvaras pagal individualius užsakymus:

  • spintoms, mansardoms, pertvaroms, pakabinamos sistemos "AIR", švelnaus uždarymo mechanizmai;
  • mechanizmų įvairovė leis parinkti sistemą būtent Jūsų poreikiams;
  • didelis profilių ir spalvų asortimentas;
  • platus užpildų pasirinkimas;
  • modernu ir praktiška.


Dirbame tik su laiko patikrintomis aliuminio sistemomis!


Stumdomų durų gamyba
INDECO S.A. (Lenkija)
Lenkijos gamintojo INDECO sistemos yra labai populiarios tarp užsakovų dėl aukštos profilių bei furnitūros kokybės ir prieinamos galutinio gaminio kainos. INDECO sistemos yra plačiai naudojamos gyvenamųjų ir komercinių patalpų įrengime: spintoms, drabužinėms, pertvaroms. Didelio profilių formų ir spalvų asortimento dėka INDECO sistemos užkariavo vartotojų simpatijas, o siūlomų mechanizmų įvairovė leidžia surasti sprendimą net pačio sudėtingiausio interjero kūrime. Plačiau...
SPINTŲ IR DRABUŽINIŲ ĮRANGA


        Planuojant spintą/drabužinę reikia sutelkti dėmesį į vidaus ergonomiką. Spintos užduotis - sutvarkyti ir organizuoti daiktus. Drabužių ir daiktų išdestimas turi buti patogus ir funkcionalus. Tai galima pasiekti naudojant įvairius vidaus užpildymo elementus (spintos priedus): standartinės lentynas ir stalčius, krepšius, pakabas, kelnių bei kaklaraiščių laikiklius, specialius įrenginius skirtus buitiniams prietaisams saugoti ir t.t.

Mūsų siūlomą spintų priedų asortimentą galite pamatyti "BALDŲ FURNITŪROS" katalogo skyriuje "SPINTŲ PRIEDAIStumdomų durų, spintų ir drabužinių pavyzdžių galerija: