STUMDOMOS DURYS

Stumdomų durų sistema 'A100'

Šiandien tokia stumdomų durų sistema yra populiariausia. Atidarymo metu ši  sistema nereikalauja papildomos erdvės. Stumdomos durys leidžia išsaugoti daug vietos, todėl jos idealiai tinka mažose patalpose ar siauruose koridoriuose. Turint didelę spintą, stumdomų durų sistemos pasirinkimas bus geriausias, nes galima taikyti kelių durų sprendimą, kuris leis patogiai naudotis spinta bei pagyvinti interjerą. Dėka kokybiškos furnitūros stumdomos durys yra labai tylios ir saugios.

Mansardinė stumdomų durų sistema 'А200'

Stumdomos durys, nupjautu kampu idealiai tinka naudoti mansardose ir palėpėse.    Tai leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę su nuožulnia siena. Dėka spintos su mansardine sistema, net sudėtingiausia erdve palėpėje bus efektyviai išnaudota.

Pakabinamų durų sistema 'A500'

Pakabinamų durų sistema leidžia protingai ir labai efektyviai parengti interjerą. Pagrindinis šios sistemos privalumas - sistema neturi apatinio bėgelio, o tai leidžia sujungti arba atskirti erdvę, pavyzdžiui, virtuvė su valgomuoju arba svetaine, vonios kambarį su miegamuoju, nekenkiant grindų struktūrai. Pakabinamos durys taip pat naudojamos kaip durys į persirengimo kambarį.

Varstomų durų sistema 'А600'

Tai klasikinė durų sistema, žinoma nuo neatmenamų laikų ir yra puikus sprendimas siauroms nišoms ar mažoms drabužinėms įrengti. Su šia sistema durys atsiveria lengvai ir švelniai.

Sulankstomų durų sistema 'А800'

Sulankstomos durys tai varstomų ir stumdomų durų derinys. Sulankstomos durys taip pat užima daug mažiau erdvės atidarymo metu negu įprastos durys. Tai leidžia    jas naudoti siauruose praėjimuose ir koridoriuose. Sulankstomos durys labai patogios, jei norite greitai rasti reikalingą drabužį, nes po atidarymo Jūs turėsite  prieigą prie viso garderobo.

Profilių-rankenėlių formos:

MONT

FLAT

ARGON

NEON / CALGARY

BIURO

BIURO MINI

GERMANE

MINI

TRITIUM

NOVA

Profilių spalvos:

sidabras

šampanas

alyva

balta

chromas

grafitas

šampanas šlifuotas

INOX

juoda šlifuota

juoda matinė

Švelnaus uždarymo mechanizmai SOFT-CLOSE:

Vienos krypties švelnaus uždarymo mechanizmas 'SXU'

montavimo instrukciją

Dviejų krypčių švelnaus uždarymo mechanizmas 'STWU'

montavimo instrukciją

 Centrinis švelnaus uždarymo mechanizmas 'SXC'

montavimo instrukciją

Vienos krypties švelnaus uždarymo mechanizmas 'SOFTZIM'

montavimo instrukciją

Atsiųskite mums užklausą preliminariai kainai paskaičiuoti adresu agantlt@gmail.com ir mes su jumis susisieksime.

Tam mums reikalinga bent ši minimali informacija: