LINAK biuro reguliojamo aukščio stalai.

LINAK sistemos padeda sukurti optimalią ergonomiką reguliuojamo aukščio biuro stalams.

Padidinkite savo darbo našumą su "LINAK" reguliuojamo aukščio stalais.
Furnitūros pasauliui sparčiai tobulėjant, reguliuojamų stalų paklausa darosi vis didesnė.
Reguliuojamo aukščio stalai leidžia darbuotojams, vieno mygtuko paspaudimu pakeisti savo poziciją nuo sėdimos iki stovimos vos per kelias sekundes. Ilgainiui šis judėjimas turi ženklų poveikį darbuotojo savijautai ir tai paskatiną darbo efektyvumą.

Sekite tendencijas. Judėkite. Darykite tai dabar.


Darbuotojai vis daugiau laiko praleidžia biure sėdėdami prie stalo. To pasekmė - nugaros skausmai ir sumažėjas darbingumas. Dažniausia to atsiradimo priežastis yra ergonomikos principų nesilaikymas. Norint padidinti darbo kokybe, darbdaviai skiria vis didesnį dėmesį ergonomikos tobulinimui savo darbovietese. LINAK siūlo platų reguliuojamų sistemų asortimentą, kurios padeda lengvai ir greitai pakeisti stalo aukštį į individualia naudotojo ergonomišką padėtį. Galima reguliuoti kiek laiko sedėti ir stovėti darbo metu ir leidžia išvengti galimų gresmių sveikatai. Jei naudosite bet kurią iš jų, turėsite keletą pastebimų pranašumų:

  • Patikimos ir novatoriškos pakėlimo sistemos.
  • Lengvas gaminio įdiegimas.
  • Pasaulinis partnerįs, turintis daugiau nei 30 metų patirtį.DPG1K valdyklis

 

Stalo pultelis "DPG1K" yra intuityviai aiškus ir paprastas valdiklis, kuris kelią biuro stalą aukštyn arba leidžia jį žemyn.

 

"DPG1K" forma leidžia pasiekti ir sureguliuoti stalą net nežiūrint į patį valdiklį. Tokiu būdu keičiant padėtį vartotojui sumažinta blaškymosi tikimybė.

„DPG1K“ yra mažas ir paprastas valdiklis, kuris pasižymi moderniu dizainu ir tinka visų rūšių biuro rašomiesiems "LINAK" stalams.