Workshop afrického tance - Semily 25. 4. 2015

Přirozenost, krása, energie, relaxace a vnímání přírody a sebe sama - to všechno lze objevit v západoafrickém tanci. Pojďte si odpočinout od starostí všedního dne na taneční workshop doprovázený živými bubny. V západní Africe tančí jak muži, tak ženy, a proto je tanec vhodný pro obě pohlaví.

Workshop afrického tance doprovázeného živou hudbou povede lektorka Klára Kubátová, která předá tanečnicím a tanečníkům své taneční zkušenosti, které nabyla od rodilých afrických tanečníků jak v Africe, tak i na domácích kurzech.

Přihlašovat se můžete na na khudova@gmail.com nebo na telefonním čísle 728 572 184.

Workshop se uskutečnil v sobotu 25.4. 2015 od 15:00 v Semilech v Tyršově ulici 380 v budově Centra pro rodinu M.E.D. Tančit budeme 3 hodiny, tj. do 18:00. Workshop pořádáme ve spolupráci s CPR M.E.D. Semily v rámci Gynomaiských setkávání.

http://gynomaisemily.webnode.cz/

Cena workshopu je 260 Kč za tři hodiny tance doprovázeného dvěma zkušenými bubeníky. Při tanci je zajištěno hlídání dětí za 40 Kč na 3 hodiny za 1 dítě, které je potřeba zamluvit do středy 22.4.2015.

Taneční workshop doprovází na sólové djembe Jan Koutný, který je dlouholetým členem kapely Tiditade a zkušeným bubeníkem, který se aktivně věnuje doprovodu tanečnic hrou na sólové i basové bubny. Na basové bubny hraje při workshopu Tereza Havránková (Tichá), která se zabývá výukou hry na djembe pro děti a dospělé zejména v Libereckém kraji.

http://www.podjestedskebubnovani.cz/