Workshop afrického tance - Horažďovice 4.7.2015

Workshop se uskuteční v sobotu 4.7.2015 od 15:00 do 18:00 v Domě dětí a mládeže Horažďovice v areálu Zámku (adresa je Zámek 11, Horažďovice).Přihlašovat se můžete na khudova@gmail.com nebo na telefonním čísle 728 572 184.

Cena workshopu je 290 Kč.

WORKSHOP BYL ZRUŠEN.

Přirozenost, krása, energie, relaxace aktivním pohybem a vnímání přírody a sebe sama – to všechno lze objevit v západoafrickém tanci. Pojďte si odpočinout od starostí všedního dne na taneční workshop doprovázený živými bubny. V západní Africe tančí jak muži, tak ženy, a proto je tanec vhodný pro obě pohlaví.

Taneční workshop doprovází na sólové djembe Tomáš Kerle, profesionální bubeník, hráč na klasickou bicí soupravu, basové bubny, djembe a rozmanité perkuse. Specializuje se na tradiční i moderní západoafrické rytmy. Zabývá se výukou hry na djembe a basové bubny v rámci kurzů a workshopů Afrobeatz.

Na basové bubny hraje při workshopu Luboš Průcha.

Lektorka Klára Kubátová se věnovala africkému tanci a rytmům v Gambii pod vedením členů skupiny Tamala. Absolvovala řadu workshopů afrických I českých lektorů v Česku. Spolupracuje s jabloneckou afrokapelou Tutabota, pro kterou vytváří taneční choreografie.

Tančit budeme tanec Djansa a naučíme se zpívat tradiční písničku.