Workshopy

    • pro firmy - Ideální způsob, jak se s pracovními kolegy pobavit v rytmu živých afrických bubnů, vybít fyzickou energii a načerpat energii duševní. Organizujeme taneční workhopy pro podnikové teambuildingy, plesy nebo večírky. Délka workshopu pro firemní teambuilding se může pohybovat v rozmezí 45 minut až 2 hodiny. Pro plesy a firemní večírky doporučujeme délku workshopu cca 20-30 minut (s možností opakování během večera pro další skupiny zájemců). Počet účastníků jednoho workshopu se může pohybovat mezi 6 - 30 lidmi. Workshop doprovázejí obvykle 2 bubeníci na africké djembe a basové bubny. Lektoruje 1 tanečnice.

    • pro školy, hudební a taneční školy a domy dětí - Chcete-li dopřát dětem možnost poznat jinou kulturu, pobavit je nebo je třeba jen fyzicky vyčerpat před začínajícími prázdninami, pak doporučujeme workshop na 2 školní hodiny, tj. celkem 1,5 hodiny. Počet účastníků jednoho workshopu se může pohybovat mezi 10 - 30 lidmi. Workshop doprovázejí obvykle 2 bubeníci na africké djembe a basové bubny. Lektoruje 1 tanečnice. Workshop můžeme doplnit o povídání nebo promítání o Africe.

    • pro soukromou klientelu (tanečnice a tanečníci se zájmem o africký tanec) - Nabízíme 2 - 3 hodinové workshopy a celodenní workshopy (6 hodin ₊ přestávka). Počet účastníků jednoho workshopu se může pohybovat mezi 6 - 30 lidmi. Workshop doprovázejí obvykle 2 bubeníci na africké djembe a basové bubny. Lektoruje 1 tanečnice.