Domov‎ > ‎

Projekty

Naša spoločnosť participuje, alebo v minulosti spolupracovala na nasledujúcich projektoch:

Centrop


Rozsiahly projekt sceľovania pozemkov holdingu Bratislava Greenfields na území s celkovou rozlohou vyše 600 hektárov, z ktorej spoločnosť Centrop s.r.o. v súčasnosti vlastní približne 287 hektárov. Celé územie sa nachádza v strategickom severozápadnom póle hl. mesta SR Bratislavy, v katastrálnych územiach Záhorskej Bystrice a Devínskej Novej Vsi, v blízkosti zjazdu z diaľnice D2 z Bratislavy smerom do Českej republiky. V prvej etape projektu pracujeme na rozvoji územia logistického parku s rozlohou 70 ha. Viac o tom, čo je to CENTROP, si môžete prečítať na odkaze tu

Bratislava Airport City


Bol do roku 2016 rozvojový projekt holdingu Bratislava Greenfields na ploche 42 ha v bezprostrednom susedstve Letiska M.R.Štefánika v Bratislave, v blízkosti diaľnice D1. Priestor je vhodný pre výstavbu cargo terminálu opravovní lietadiel, či iných prevádzok leteckej dopravy. Projekt by po zrealizovaní umožnil Letisku zásadne zvýšiť svoj vplyv a konkurencieschopnosť v regióne. Pozemky už v súčasnosti vlastní iná spoločnosť.


Mladé Čunovo


V roku 2012 bola úspešne dokončená 1. etapa unikátneho projektu holdingu Bratislava Greenfields  v mestskej časti Bratislava - Čunovo. Na ploche 10 ha bola zrealizovaná obytná zóna so spoločnými záhradami. Projekt charakterizuje moderný urbanizmus s citlivou nadväznosťou na pôvodnú zástavbu. Projekt je zasadený v hodnotnom prírodnom prostredí lužných lesov v blízkosti cyklistických trás a vodného diela na Dunaji. Viac o projekte nájdete tu.


Okrem spolupráce na realizácii dopravnej a technickej infraštruktúry sme koordinovali stavbu 8 radových rodinných domov. 


Comments