Klienti

Našimi klientmi sú súkromné osoby a spoločnosti, s ktorými sme začali spolupracovať vždy na základe osobného doporučenia.

Chcete sa stať našim klientom?

V prípade, že sa chcete stať našim klientom, alebo sa chcete nezáväzne poradiť a nemáte doporučenie, napíšte nám stručne o svojom plánovanom projekte vyplnením formulára v sekcii Kontaktujte nás. My Vám do 48 hodín od doručenia správy zašleme naše stanovisko, prípadne Vám zatelefonujeme na číslo, ktoré nám zanecháte. Našim cieľom je pochopiť Vaše priania a pomôcť pri realizácii Vášho cieľa. Keď ste sa dostali až sem, za pokus to stojí, nie?

Klienti:

  • Reform Capital Slovakia  - investičná spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá zabezpečuje inžiniering a financovanie projektov na území hlavného mesta Slovenska. Viac informácií o spoločnosti nájdete tu.
  • Helrik - Britská poradenská spoločnosť v oblasti účtovníctva a podnikania s investičnými aktivitami aj na Slovensku. Viac informácií o spoločnosti získate tu.
  • Ostatní - súkromné osoby, pre ktoré sme zabezpečili návrh a projektovú dokumentáciu stavieb. Podrobnejšie informácie o súkromných osobách pochopiteľne neposkytujeme.
Podstránky (2): Cenník služieb Zdroje
Comments