Düşünmesi istenmeyen, düşünmeyi de pek istemeyen gençliğimizin içine hava doldurulmaya devam ediliyor. Sistem bütün eğitim kurumlarında bizi "hayatın iğnelerinden" koruyacak bilgiler vermek yerine, bizi boş şeylerle dolduruyor. Sonra da hayat dokununca günün birinde, sonuç: fısss! İş başa düştü, kendimizi kendimiz geliştireceğiz, okuyacağız, tartışacağız, eğleneceğiz ama onların yapmamızı istediği gibi değil, kendi yapmak istediğimiz gibi. İnsan olduğunu hissetmek isteyenleredir sözüm. Aklını çıkarıp atıp, hayvan olanlar zaten kurtuldu.

Lokazyon: Turgut Buhara İzmir'de, Sinan Arslan da İzmir'de.

içerik


sitenin içeriği +6 civarındadır. zira okuma ve yazma alışkanlığı oturmamış ülkemizde okuma ve yazma yetisini kazandığımız yaş hemen hemen 6 civarındadır.

önemli uyarı! - mizah anlayışı ayırt etme yetisi gelişmemiş bireyler hemen siteyi terk etsinler. burası onlara göre bir yer değil.

bu ne lan?


lan mı? bi kere terbiyeli olalım. bir şeyin ne olduğuna karar vermek için onu araştırmak gerekir. gezin bak ne olduğuna sen karar ver. hem biz şuyuz ya da buyuz desek inanacak mısın? olacak iş mi allasen..

londra'dan bildiriyorum.

 • son çıkanlar burada. hepsi değil ama. bi kısmı sadece. geri kalanları siteyi gezerek bulacaksınız. sonra bölüm sonu canavarı gelecek karşınıza. onu yenerseniz "thank you mario but princess is in another castle" uyarısıyla irkileceksiniz. öyle kolay değil bu işler. taş gibi prenses var işin ucunda. hadi göreyim sizi.
  tekdüze - yazı

  haberya - haber

  ebedi edebiler - kültürel

  yaser tamer - röportaj
bu şarkı sitenin şarkısı olsun. şans eseri ekledik. ilk göz ağrımız.


bu deftere tıkladığınızda karşınıza bir sayfa gelecek. o sayfa onlayn ziyaretçi defteri tadında çet met yapılabilen bir sayfadır. kıymetini bilin. teşekkür edin. taam?

post-it

 • çıkarken pencereyi kapatın. hırsız mırsız girer alimallah.
 • siteye ziyaretçi defteri ve sayaç ekleyeceğiz dedik. sözümüzü tuttuk. büyükşehir çalışıyor.
 • istihza ederiz, üslubumuz sarkastiktir. bizler müstehziyiz. var mı bi diyeceğiniz?

Oil Rig Accident Lawyer

kişi girmiş siteye..

Alt sayfalar (2): sayaç ziyaretçi defteri - çet
Comments