Outlawz Grubu Üyeleri: 

 

Hussein Fatal (Saddam Hussien): Tupac'ın kuzeni.Gerçek adı Bruce Washington. Tek başına "In The Line Of Fire" adında bir albüm çıkardı. 

 

Kadafi (Muammar Qaddafi): Tupac'ın yakın dostuydu.Gerçek adı Yafeu Fula.10 Kasım 1996'da 19 yaşındayken silahla vurularak öldürüldü.Apartmanındaki bir duvara yığılmış olarak bulundu, saldırıdan sonra 2 genç yakalandı.2pac vurulduğu gün arabanın arkasında oturuyordu; katili gördüğünü iddia etmişti ve davada tanıklık yapacaktı.Birçok kişi onun bu yüzden öldürüldüğüne inansa da polis bunun bir uyuştucu meselesi olduğunu öne sürdü.

 

Kastro (Fidel Castro): Gerçek adı Katari Cox.Tupac'ın kuzeni.İlk olarak All Eyes On Me albümünde 'When We Ride' şarkısıyla adını duyurdu.Sesi ve flow yeteneğiyle öne çıkıyordu.

 

Komani (Ayatollah Ruholla Khomeini) : Nam-ı diğer Tupac'ın üvey kardeşi Mopreme.Gerçek adıysa Maurice Harding.Thug Life grubunun da üyesiydi.Suge Knight'ın onu Outlawz'da istemediğini öne sürüyordu.Zaten sonrasında da grubu bıraktı.'Evulation Of A Thug Life Nigga2 adında bir solo albüm çıkardı. [ İndirmek için tıklayın ]


Napoleon (Napoleon Bonaparte): Kastro'nun yakın arkadaşı.

E.D.I. Mean (Idi Amin): Arkadaş ve akraba grubu dışında Outlawz'a giren ilk kişidir. Bundan önce dramacydal adında bir gruba üyeydi. 'Me Against The World' , 'All Eyes On Me', 'The Don Killuminati' gibi albümlerde featuringlerine rastlayabilirsiniz.

 

Syke - Mussolini (Benito Mussolini): Thug Life grubunda da bulunmuştu. 'All Eyes On Me' şarkısındaki düetiyle adından söz ettirmişti. Daha sonra Rap-A-Lot Records'dan 'Be Yo Self' adında bir solo albüm çıkardı. 

 

Storm: Storm, Outlawz'ın ilk ve tek kadın üyesiydi. Ne kadar yetenekli olduğunu 'Me and My Girlfriend' ve 'Black Jesuz' gibi şarkılardaki düetleriyle kanıtladı.


Makaveli Tha Don (Niccolo Machiavelli): Kim olduğunu anlatabilmek için bu kocaman siteyi yaptığım Tupac Shakur.

 Çevresi - Hayatı

Ailesi

Evi 

Kız Arkadaşları 

Dostları

Grupları 

Outlawz 

Şirketleri - Gelecek Planları

Düşmanları

East-West Coast Olayları

Hakkında Açılan Davalar

Hakkında Yazılan Kitaplar

 Vurulma Olayları 

1994 New York

1996 Las Vegas

Las Vegas Olayı'nda Polisin Raporu

Tupac Yaşıyor Mu?

 Hobileri

Dövmeleri

Şiirleri

Okuduğu Kitaplar

 Medyada Tupac 

Röportajları

Tupac'ın İmajı

Tupac'ın İyi Yönü

 Özel 

Thug Life

   Machiavelli