Google Groups
Subscribe to 7thDVDgroup
Visit this group

 

این سایت به زودی فعالیت خود را آغاز می‌کند

 

 

عشق سگی

کارگردان:آلخاندرو گنزالس ایناری/ نویسنده: گولرمو آریاگا/ تدوین: لوییس کاربالار و.../ فیلم برداری: رودریگو پرییتو/ موسیقی: گوستاوو سانتاولال/ بازیگران: امیلیو اچاوریا-گائل گارسیا برنال-گویا تلدو/ محصول: مکزیک 2000/ زمان: 154

این فیلم شامل چهار داستان تقریبا مستقل است که در صحنه هایی با هم تداخل دارند .تمام این فیلم در کشور مکزیک (زاد گاه کارگردان) می گذرد . در داستان اول یک جوان است که عاشق همسر برادرش می شود واز آنجا که آنها وضعیت مالی خوبی ندارند، جوان تصمیم می گیرد که با سگی که دارد در مسابقات قمار بر سر جنگ سگ ها  شرکت کند ...(ادامه مطلب) . 

Amores Perros (2000)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سكوت

فيلم "سكوت" داستان سفر دو خواهر است و توقف موقت آن ها در يك شهر غريب. خواهر بزرگ تر سخت مريض است و مجبور است در هتل بماند. خواهر جوان تر كه مي تواند بيرون برود در پي برقراري ارتباط با جامعه ي بيرون است كه خواهر بزرگ تر جبرا از آن محروم است...(ادامه ي مطلب) .

 

Silence, The (1963)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خدا حافظ لنين

 

 

پدر يك خانواده در آلمان شرقي به آلمان غربي مي رود و خانواده ي خود را ترك مي كند و پليس اتهام جاسوسي براي آلمان غربي به او مي دهد. مادر خانواده دچار افسرده گي مي شود بعد از حدود ده سال از بهبودي او( مادر در اين مدت فعاليت هاي اجتماعي و وطن پرستانه مي كند)، بر اثر حادثه اي در تظاهرات خياباني آلمان شرقي  به حال اغما مي رود كه حدود 8 ماه طول مي كشد. در اين مدت، آلمان غربي و شرقي با هم ادغام مي شوند و ديوار برلين از ميان برداشته مي شود. مادر به هوش مي آيد. دكتر اسرار دارد كه نبايد به او استرس وارد شود و يا خبر هيجان انگيزي به او داده شود. پسر خانواده تمام تلاش خود را مي كند تا خانه و محل زندگي و حتي شهر را شكلي به مادر نشان دهد كه در زمان آلمان شرقي بوده. مادر نبايد بفهمد كه آلمان ها با هم ادغام شده اند... (ادامه ي مطلب).

 

Good Bye Lenin

------------------------------------------------------------------------------------------ 

 بلیط ها

 کارگردان: اِرمانو اُلمی-عباس کیارستمی-کن لوچ/فیلم نامه: اِرمانو اُلمی-عباس کیارستمی-پاول لاورتی/فیلم برداری:فابیو اُلمی-محمود کلاری-کریس مِنگز/موسیقی اصلی:جرج فنتون/محصول2005 ایتالیا/زمان 109 دقیقه

سه داستان در یک قطار از سه کارگردان. این بهترین خلاصه ی داستان برای این فیلم است. در داستان اول یک استاد سالخورده را می بینیم که در طی سفر خاطرات و لحظات یک عشق شکست خورده را مرور می کند. او سوار همین قطار شده و برای آخرین بار از عشقش( که منشی محل کار اوست) خدا حافظی کرده. داستان دوم روایت دو مسافر دیگر قطار است که یکی مادر و دیگری پسر اوست. این مادر و پسر به ظاهر مشکلی با هم ندارند اما اتفاقاتی در قطار برایشان می افتد که ما را غافل گیر می کند. اما سومین داستان در باره ی سه جوان است که برای دیدن مسابقه ی فوتبال به یکی از شهر های ایتالیا سفر می کنند. از کشور دیگری آمده اند مشکل زبان و برقراری ارتباط دارند. بلیط یکی از این سه گم می شود و آن ها به یک خانواده از مسافران قطار مضنون اند و از طرفی زبان آن ها را نمی فهمند...(ادامه ی مطلب) .

Tickets

 

 --------------------------------------------------------------

زودیاک 

 کارگردان:دیوید فینچر/ فیلم نامه: جیمز وندر بیلت( بر اساس کتابی از رابرت گری اسمیت)/فیلم برداری: هریس ساویدس/تدوین: انگس وال/موسیقی: دیوید شایر/بازیگران: جیک گایلن حال(رابرت گری اسمیت)-مارک روفالو(بازرس تاسکی)-رابرت داونی جونیور(پل اوری)-آنتونی ادواردز(بازرس آرمسترانگ)-کلو سومین(ملانی)/محصول 2007 آمریکا/زمان 157 دقیقه/

در پی چند قتل انجام شده در آمریکا نامه های شخصی که ادعا می کند قاتل است به دفتر روزنامه ای ارسال می شود. نامه ها همراه یک متن که به صورت رمزی و با علامات نا مشخص نگاشته شده است ارسال می شود. فرستنده از روزنامه می خواهد که نامه ی رمز نگاری شده در صفحه ی اول روزنامه چاپ شود وگرنه تعداد بیشتری خواهد کشت... (ادامه ی مطلب) 

 

Zodiac (2007)

 

 

 

 

    در دی وی دی هفتم:

معرفي فيلم ها

نحوه ي فروش و سفارش و قیمت ها

گالری عکس

انجمن دی وی دی هفتم

درباره ي ما

 

DownLoads: