12 ГРУПА (8-Б КЛАС)


29 березня відбулася екскурсія до Національного музею
історії України у Другій світовій війні

Отримавши неперевершені враження від мандрівки залами музею та надзвичайного виду на Київ з висоти оглядового майданчика (36 м), ми відвідали музей коштовностей та виставку мікромініатюр М.Сядристого на території Лаври.14 березня 2018 року — перегляд кінофільму "Кіборги".

22 лютого 2018 року — перегляд виставки "Книга пам'яті"


14 лютого 2018 року — тематична екскурсія до міського краєзнавчого музею "Доба козаччини"


12 лютого 2018 року — перегляд кінофільму "Мартін Лютер".


Музей українських літераторів(Музей Лесі Українки, українського драматурга Михайла Старицького) Учні відвідали 14 грудня 2017 року, а також побуввали на виставці японського мистецтва.18 вересня 2017 року учні 12 групи відвідали виставу "Богдан Хмельницький"Осінні канікули 12 групи

Другого листопада учні 12 групиБілоцерківського колегіуму відвідали Київський планетарій – унікальний науковий, просвітницький, культурний та розважальний простір. На сьогодні, Київський планетарій найбільший в Україні. Під час екскурсії учні переглянули два фільми «Планети Сонячної системи» та «Міфи про сузір'я».  Враження – неймовірні! Адже, сидячи в залі. ми ніби побували в космічній подорожі, зупиняючись на кожній планеті, на власні очі побачили супутники планет.
7 КЛАС

Прибыль каждые 10 минут!