איך להשיג סטוצים בקלות?

איך להצליח עם בחורה באתר סטוצים? להרשמה חינם לאתר סטוצים מומלץ לחץ כאן (רוצה לדעת למה? תמשיך לקרוא)


  למרות תהליך השחרור המיני שהתחיל רוב החברים באתרי הסטוצים הם גברים. בחורה מקבלת קרוב ל-100 פניות ביום באתרי הכרויות. גם אם היא הייתה רוצה להקדיש 2 דקות לכל פנייה, לעבור על הכרטיס של הבן אדם ולהחליט משהו לגביו, היא צריכה כ-200 דקותמעל ל-3 שעות ביום! ואם יום אחד היא לא נכנסה לאינטרנט, אתה בוודאי מבין לאיזה כמויות זה מצטבר. ברור שהיא לא תיכנס לכל הודעה אחת אחת, אלא תבחר את אלה המושכות אותה ביותר ואת השאר תמחוק ישירות, הרבה לפני שהספיקה בכלל להסתכל על בעל ההודעה.


לכן, ברגע שאתה כותב לבחורה הודעה באתר של סטוצים אתה צריך לדעת איך לפנות אליה. בחורה נוטה לפחד ולחשוש יותר מגברים, בחורה היא עדיין המין החלש יותר ומפגש מיני עם אדם זר הוא משהו מפחיד יותר בעבורה, משהו שהיא צריכה להישמר ממנו.


  כשאישה בוחרת גבר לכל מטרה היא בודקת שלושה דברים (גם זונה בודקת את אותם שלושה דברים בלקוח לפני שהיא הולכת איתו) : 

  1. ביטחון – אין סיכוי לאלימות , בודקת שאתה לא אלים.
  2. פוטנציאל כלכלי– מצב כלכלי וסיכוי לפרנסה טובה.
  3. מראה חיצוני.
                                       the beach        Silhouette Pose 26


לכן, כשאתה פונה לבחורה באתר סטוצים, חשוב מאוד לפנות אליה בצורה הגיונית וכנה, תפנה אליה כאילו היא בן אדם אמיתי ולא איזו בלונדינית שופעת מהפנטזיה שלך. למרות שאתרי סטוצים נועדו בשביל להגשים לך פנטזיות, בהתחלה אתה חייב לתת לה תחושת ביטחון. הודעות כמו : אני רוצה שתשתיני לי בפה ותתקעי לי ויברטור בתחת או אני רוצה שתשבי לי על הפנים ערומה ותאכלי בורקס, רק יבריחו את הבחורה.


הודעה טובה לשליחה לבחורה באתר סטוצים היא הודעה כמו שתשלח לה באתר הכרויות רגיל, תשלח לה מילים של בית מתוך שיר של ברי סחרוף,

תכתוב לה : הייטקיסט משועמם מחפש מיטה מארחת ללילה טוב. 


בנוסף, אל תכתוב שיש לך המון ניסיון, ברגע שאתה כותב שכבר היית עם מאות בחורות אז הדבר הראשון שעולה לה בראש הוא : סכנה! מחלות מין!

והתוצאה ברורה - אין כניסה. ככל שתהיה יותר עדין ופחות מתנפל יש לך יותר סיכוי להשיג בחורה לסטוץ קל באתרי הכרויות של סטוצים. אם אתה בכלל לא 

יודע איך פונים לבחורה ואיך לדבר איתה אז זה לפני שאתה נרשם תקרא את זה - 


                                  Silhouette Pose 37         teenwoman 2
                                               


   את הבחורה בתמונה אתה לא תמצא באתר סטוצים, אל תחיה באשליות! באתר סטוצים אתה תמצא לרוב בחורות שמנסות להתגבר על פרידה, סתם משעמם להן או מבוגרות. נשים פועלות מתוך רגש הרבה יותר מגברים ולכן כשאישה נרשמת לאתר הכרויות לסטוצים היא עושה את זה בגלל שהמצב הרגשי שלה כרגע לא מאפשר לה לחפש קשר. טוב נו, יכול להיות שיש גם נשים כמו הבחורה בתמונה באתר סטוצים, אבל הסיכוי הוא בערך כמו לזכות בלוטו.


      אז ... איזה אתר סטוצים הוא באמת האתר הכי טוב?

ובכן, אני ממליצה על האתר הזה, על אתר  סקס פארטי אני מכירה מישהי שרשומה לאתר והיא אכן נפגשה עם 3 גברים באתר הזה. אני לא אפרסם את
השם שלה כי בתור חברה שלה אני חצויה, מצד אחד אני תומכת בזה שהיא תעשה מה שטוב לה אבל מצד שני אני גם קצת חוששת.

היא נרשמה ופגשה שם ביינתיים 3 גברים, סקס מדהים וחלומי לא היה לה שם, היה לה בעיקר אנשים בודדים שחיפשו מגע, חום אנושי וסקס. היא פגשה 2 סטודנטים מהטכניון שחיפשו סקס, אחד היה סקס סביר עם השני היא נפגשה אבל לא הצליחה באמת לשכב איתו. היא מראש נרשמה לאתר הזה בגלל
שהיא מנסה להתגבר על פרידה מהאקס שלה שעזב אותה. אתר סטוצים הוא סוג של תרופה מרגיעה ללב שבור. 

האדם השלישי שהיא פגשה שם הוא בחור מבוגר, נשוי שבוגד באשתו, הם נפגשים לסקס כבר חודש וחצי. הוא טוב אליה, דואג לה וקונה לה מתנות שאולי קצת מסחררות לה את הראש. מי יודע? אולי זאת אהבה, אני אף פעם לא שופטת, אני חברה שלה אז אני תמיד בצד שלה.

אני אישית ממליצה על סקס פארטי ובכלל על הרשמה לאתרים האלו רק בשביל החוויה, זה מסקרן, זה מעניין, זה קינקי, זאת חוויה של פעם בחיים ואני בעד לחיות, לנסות, להישמר ובעיקר לא להיות משועממת.

אז אנשים יקרים, בואו ונקים לנו אתר סטוצים עם קהילה של אנשים איכותיים שבאמת מחפשים להגשים פנטזיה (בעיקרון סקס עם מישהו זר זאת פנטזיה בסיסית של כולם).  - להרשמה חינם לאתר סטוצים מומלץ לחץ כאן

**על סיפורי סקס טובים מסקס פארטי אני לא יכולה לכתוב כאן - למי שרוצה זה הקישור :  הזיון הראשון של נטע באינטרנט  

                                                                                               barbecue sausages


 מה זה בעצם סטוץ? סטוץ הוא מגע מיני חד פעמי בין שני בני זוג אשר לרוב אינם מכירים זה את זה זמן ממושך. היכרות חד פעמית למטרת סיפוק מיני. יחד עם זאת, גם קשר אשר מתחיל כסטוץ יכול להיגמר בחתונה, באהבה ובמלחמה אין חוקים ויש סטוצים. גם פגישה למטרת סקס היא דייט וגם שם כדאי לא לפשל - אז לפני שאתה נרשם וקובע דייט לסטוץ כדאי לך להשקיע כמה דקות ולקרוא


 המון פעמים אנשים מרגישים נוח יותר לחשוף את הפנטזיות הכמוסות שלהם ולהיות משוחררים מינית עם אנשים זרים. כשאני יודעת שמדובר רק בסטוץ ושאני לא אראה עוד את הגבר הזה בחיי אני יכולה להרשות לעצמי להיות משוחררת מינית כי למעשה כל מטרתי במפגש איתו היא הגעה לסיפוק מיני אישי, לא אכפת לי מה הוא חושב עליי, יחשוב עליי או האם הוא ירצה לראות אותי שוב בעתיד או לא. מהות הסטוץ היא שהוא מתמקד בהווה בלבד וכשאתה חי בהווה בלבד אתה נהנה כאן ועכשיו כי אין זמן אחר.


  סטוצים לא מתאימים לכל אחד ואכן עד לתקופה האחרונה רוב החברים באתרים של סטוצים היו גברים.  אבל, היום הדברים מתחילים להשתנות בתחום. עם המודרניזציה ועידן האינטרנט שמעודד חופשיות מינית הרבה יותר נשים,ובעיקר נשים גרושות,מרגישות חופשיות לבטא את הצרכים והדחפים המיניים שלהן.


                                      Bella in Red       Pondering woman       dancing chick


   גברים מאז ומתמיד נחשבו ליצורים מיניים יותר מנשים אך בפועל אין זה נכון כלל, האישה פשוט חונכה תמיד להצניע את הדחף המיני שלה. כמעט בכל מערכת יחסים לאחר שלב ההתלהבות הראשונית, האישה היא זאת שרוצה מגע וסקס הרבה יותר מהגבר. המון פעמים האישה רוצה סקס אבל היא מתביישת ליזום סקס היות והיא חושבת שזאת חובתה מעצם היותה אישה להיות ייצור פחות מיני.


נשים אוהבות סקס, אוהבות מגע,אוהבות סטוצים, אוהבות להרגיש נחשקות, אוהבות להחליף פרטנרים במיטה ואוהבות לגוון בתנוחות - רוצים הוכחה לזה? תחשבו בשביל מי המציאו את הויברטורים! אין כמעט אישה שאין לה בבית ויברטור קטן או מכשיר רטט! הוא אומנם מוסתר במגירה אבל תהיה בטוח שהוא קיים.


  מה באמת בנות חושבות על סטוצים?


  לגברים ונשים יש צורך מיני ודחפים מיניים זהים, הדעה הרווחת שגברים יותר מיניים או זקוקים ליותר סקס היא אינה נכונה. המצב החברתי עד היום דיכא את הנשים ולא נתן להן לבטא את הדחפים והיצרים המיניים שלהן. אישה שרצתה סטוצים וסקס בעבר נחשבה למופקרת, זונה, זולה. אישה שנהנתה מסקס  או נתפסה מענגת את עצמה נחשבה למופקרת, לא היו אורגזמות נשיות?! הייתם מתארים לעצמכם עולם של סקס שבו האישה בכלל לא גומרת?


נשים בעבר הלא רחוק, אפילו בשנות השמונים והתשעים נמנעו מלבטא את הדחפים המינים שלהן, נשים הציגו דמות של צניעות, טוהר ובתולים. היום נשים כבר לא רואות שום דבר פסול בסקס או בסטוצים. כשיש לאישה היום הזדמנות לסקס היא תעשה את זה, היא תזרום לסקס ולא תתבייש להגיד שגם היא חרמנית, שגם היא רוצה אותך ונמשכת אלייך.

ההוכחה  לכך שנשים אוהבות סטוצים היא אתרי הכרויות למטרות סטוצים. יש באתרים הללו לא מעט נשים שמחפשות בדיוק את מה שהגברים חיפשו כל השנים: סטוץ ללילה אחד, קשר דיסקרטי או בילוי מיני חד פעמי עם גבר להגשמת פנטזיה.


                                           Miss Sheila 3         Miss Sheila 2
                            

                                             עצות טובות על איך להתכונן לסקס ואיך להיות טוב במיטה?


 לנשים נמאס שהן צריכות לשבת בשקט ולהיות ילדות טובות ובתולות בזמן שגברים יכולים לעשות מה שבא להם ולספק את עצמם מינית בקשרים מזדמנים וסטוצים. הנשים הגיעו למסקנה שאם לגברים מותר - גם להן מותר להודות שהן אוהבות להזדיין.


 גם לנשים מותר לעשות מה שבראש שלהן, בדיוק כמו לגברים, אנחנו במאה ה-21! כמובן שלא כל הנשים מעוניינות רק בסטוצים ושיש בחורות רגישות שמעוניינות בקשר רציני ובאהבה, אך חלקן הגדול של הנשים מאמינות היום שעד שהאהבה תגיע – הן לא צריכות להתנזר מסקס, בדיוק הפך! בזמן שהן מחפשות את האחד שלהן הן נהנות מסקס, אוספות חוויות וניסיון מיני. היום גברים מצפים מהאישה שלהם שתהיה שפית במטבח, ליידי בחוץ וזונה במיטה, גברים כבר לא מחפשים בתולה חסרת ניסיון, הם מחפשים אישה שיודעת לזוז במיטה ואת זה נשים לומדות מניסיון!


 יש כל מיני סוגים של קשרים בין גברים לנשים: יש קשרים המבוססים על אהבה, יש המבוססים על ידידות ויש קשרים המבוססים על הנאה מינית הדדית (יזיזים). אם בעבר נשים האמינו שקשר מיני צריך להיות רק במסגרת של קשר רציני, היום הן פתוחות גם לקשרים המבוססים על מין והנאה בלבד, ללא כל מחויבות אחרת ואפילו עם כמה פרטנרים. היום לכל בחורה יש או היה בעבר יזיז ובטוח שהיו לה סטוצים.


 הצלחתם של אתרי הכרויות למטרות סטוצים וסקס (כגון: סקס פארטיסקס דייטינג  איקס לאב ואחרים) מתאפשרת בזכות הפתיחות המינית של הבחורות היום. האתרים האלה מאפשרים לנשים למצוא גברים שמחפשים בדיוק את אותו הדבר בצורה דיסקרטית ואמינה. זוהי הדרך המועדפת על נשים כיוון שהיא פותחת בפניהן את האפשרות להכיר גברים למטרת סקס מכל הארץ ולא רק בסביבתן הקרובה, וכך הסיכוי שהגבר שאיתו היא מבלה יהיה "השכן" שלה קטנים והדיסקרטיות נשמרת.


לסיכום: כל אחד ודרך החיים שלו. מי שאוהב הרבה סטוצים - שיהנה. מי שלא מעוניין בסטוצים אלא רוצה סקס רק במסגרת קשר רציני – שיהנה גם הוא. חיים רק פעם אחת, אז למה לא להגשים פנטזיות? טיפים מכתבה - איך להיות טוב במיטה YNET


                                      Red lips         LipStick

נשים יודעות היום מה הן רוצות, מה הן צריכות ולא מתביישות לדרוש את זה. בחורה צריכה מגע, היא צריכה סקס. היום כבר עלה הגיל שבו בחורות

 מתחתנות בו. אם בחורה בעבר הייתה מתחתנת בממוצע בגיל 22 היום הגיל הממוצע הוא 27 . אם פעם בחורה הייתה שוכבת עם בערך 4 גברים במהלך

 חייה, היום ממוצע הפרטנרים לסקס שבחורה מחליפה עומד על 16. בעקבות התחזקות תנועות שחרור  האישה נשים גילו את המיניות  שלהן. נשים היום כבר

 לא מסתירות את המינות שלהן ופוחדות שיחשבו שהן זולות נשים היום מצהירות בגלוי שהן אוהבת סקס אוהבות גברים, אוהבות סטוצים, אוהבות הרפתקאות. 

אם פעם אישה הייתה מחכה ליום החתונה בשביל לקיים יחסי מין, היום הא בקושי מחכה עד סוף הפגישה הראשונה.


ריבוי הפרטנרים, תחושת השחרור, ריבוי המידע והגישה הקלה לסקס באינטרנט, תאבון לחוויות מיניות, גיל הנישואים המאוחר מביאים המון בחורות לאתרי הכרויות של סטוצים.


  זה נכון שחלק מהפרופילים באתרים של סטוצים יכולים להיות מזויפים אבל חלק גדול מהם הוא אמיתי,אם הפרופילים לא היו אמיתיים ואנשים לא היו משיגים סקס באתרים של סטוצים האתרים היו מן הסתם נסגרים. עצם העובדה שהם לא נסגרים אלא רק מתרבים מוכיחה שהאתרים הללו אמיתיים ושאפשר להשיג שם סקס.                                      

                                              

  

                                             Party Hats           Pretty Doll...

בהצלחה לכולם ואל תשכחו להיזהר ולהישמר! 
טיפים מכתבה - איך להיות טוב במיטה YNE
Comments