WFcup JO15‎ > ‎

Programma

Programma West-Frieslandcup JO15

De poulewedstrijden vinden na loting plaats in de periode van 6 april tot en met 20 april 2017.
In verband met de voorjaarsvakantie en dodenherdenking gelasten we van 21 april tot en met 4 mei een onderbreking in.
De ¼ finales vinden op donderdag 11 mei plaats. De ½ finales (deze bestaat uit een thuis- en een uitwedstrijd) op 18 mei en 23 mei.
Op vrijdagavond 2 juni 2017 vindt de finale plaats bij de 85-jarige jubilerende vereniging Berkhout in Berkhout.

Kwartfinale
 Datum Aanvang  Thuis  Uit uitslag Scheidsrechter
do 11 mei18:30 uurDinduaVVW5 - 3   Menno Tuytel 06-36035658
do 11 mei18:30 uurKwiek'78Zwaluwen'302 - 0   Christaan Commandeur 06-55380648
do 11 mei19:00 uurVVS '46Spirit '301 - 3   Remko Schaap 06-30187725/0229-756783
 do 11 mei 19:00 uur Strandvogels Victoria-O1 - 2   Patrick Verkouteren 06-20429312


Halve finale (thuis- en uitwedstrijd tussen de winnaars uit de kwartfinales)
 Datum Aanvang  Thuis  Uit uitslag Scheidsrechter / Assistenten

  do 18 mei 

 19:00 uur

Victoria-O

Dindua

1 - 2
SR.   Fimme van den IJssel  06-47491243
ASS. Thymo Post 06-14568959
ASS. Levy Heurter 06-37566764

do 18 mei

19:00 uur

Spirit '30


Kwiek '78

0 - 3
SR.   Albert Vos  06-30704047    
ASS. Lars Huissoon  06-37460993
ASS. Mike Voorn  06-23584705
 
di 23 mei 

19:00 uur

Dindua

Victoria-O

3 - 0
SR.   Aron Schouten  06-11409613
ASS. Dominik Bruins 06-22924200
ASS. Jeffrey Mooi 06-11409613

di 23 mei

 19:00 uur

Kwiek '78


Spirit '30

2 - 0
SR.   Remko Schaap 06-30187725 
ASS. Christaan Commandeur 06-55380648
ASS. Menno Tinge 06-22441671

Finale bij vv Berkhout in Berkhout (winnaars uit de halve finales)
 Datum Aanvang  Finalist 1  Finalist 2 uitslag Scheidsrechter

 vr 2 juni

 20:00 uur

Kwiek'78


Dindua

 0 - 2
SR.   Kees Overtoom  06-4189 5496
ASS. Nuradin Osman  06-33963548
ASS. Sietze van Leeuwen  06-36339520

Inmiddels gespeeld en afgerond:
Poulefasen A tot en met D (periode 6 april - 20 april 2017)
Poule A
 Datum Aanvang  Thuis  Uit uitslag Scheidsrechter strafschoppen
 do   6 april19:00 uurBerkhoutDindua1-8 clubscheidsrechter 3-3
 do   6 april19:00 uurZwaluwen'30Reiger Boys4-0 clubscheidsrechter 4-3
 do 13 april19:00 uurDinduaZwaluwen'306-1 clubscheidsrechter 5-5
 wo 12 april18:45 uurReiger BoysBerkhout4-3 clubscheidsrechter 3-2
 do 20 april19:00 uur Zwaluwen'30Berkhout6-2 clubscheidsrechter 3-2
 do 20 april19:00 uurDinduaReiger Boys8-2 clubscheidsrechter 3-5

 Poule B
 Datum Aanvang  Thuis  Uit uitslag Scheidsrechter strafschoppen
 do   6 april19:00 uurHollandiacovs3-0 n.v.t.n.v.t
 do   6 april19:00 uurVictoria-OVVS'462-3 clubscheidsrechter4-4
 do 13 april19:00 uurcovsVictoria-O0-3 n.v.t.n.v.t.
 wo 12 april19:00 uurVVS'46Hollandia3-2clubscheidsrechter4-4
 do 20 april#19:00 uurVictoria-OHollandia3-0 clubscheidsrechter n.v.t. 
 do 20 april19:00 uurcovsVVS'460-3 n.v.t. n.v.t.

 Poule C
 Datum Aanvang  Thuis  Uit uitslag Scheidsrechter strafschoppen
 do   6 april19:00 uurKwiek'78Spartanen5-1 clubscheidsrechter5-3
 do   6 april19:00 uurWestfriezenStrandvogels
0-13 clubscheidsrechter1-4
 do 13 april19:00 uurSpartanenWestfriezen5-2 clubscheidsrechter4-4
 do 13 april19:00 uurStrandvogelsKwiek'786-2 clubscheidsrechter3-4
 do 20 april19:00 uur WestfriezenKwiek'783-9 clubscheidsrechter5-5
 do 20 april19:00 uurSpartanenStrandvogels2-1 clubscheidsrechter5-3

 Poule D
 Datum Aanvang  Thuis  Uit uitslag Scheidsrechter strafschoppen
 do   6 april19:00 uurVVWDe Zouaven7-0 clubscheidsrechter3-4
 do   6 april19:00 uurSpirit'30West Frisia4-0 clubscheidsrechter5-3
 do 13 april19:00 uurDe ZouavenSpirit'300-6 clubscheidsrechter3-3
 do 13 april19:00 uurWest FrisiaVVW2-4 clubscheidsrechter4-1
 do 20 april19:00 uurSpirit'30VVW2-0 clubscheidsrechter5-3
 do 20 april19:00 uur De ZouavenWest Frisia2-2 clubscheidsrechter2-4



Comments