Ласкаво Просимо

             
Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета
Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета
 

 

Уявіть собі хатинку/ будинок/ стиль життя:
 1. будинок який можна побудувати без фінансових боргів / кредиту 
 2. будинок без жодних щомісячних комунальних платежів за опалення, гарячу холодну воду електроенергією, каналізацію, тощо... НІКОЛИ - Це і є власна відповідь економічним кризам!
 3. будинок який дбає про свого господаря, працює на нього наче живий організм, наче машина яка сама виробляє тепло, холод, воду, очищує воду, електрику, вирощує їжу на органічних добривах, освітлює і надає всі переваги сучасного зручного життя до якого всі так звикли.
 4. будинок який можна побудувати будь де, на будь який ділянці землі - будинку якому взагалі не потрібно жодних інженерних комунікацій, каналізації, водогін, газогін,  електропостачання, вигрібна яма, тощо...
 5. будинок який позбавляє власника від залежності від комунальних і сервісних компаній (ЖЕКів, водоканалів, обленерго, обслуговування каналізації, вигрібної ями, опалювального обладнання, обслуговування кондиціонерів, тощо)
 6. будинок який використовує всі закони і БЕЗКОШТОВНІ сили і енергію природи які нам всім надані Богом
 7. будинок який сам дбає про свої відходи і очищує всі стічні води -нічого нікуди не викидає і не забруднює природу
 8. будинок який буде 100% екологічний і безпечний для здоров'я - будинок в якому дихається вільно 
 9. будинок який має власну теплицю з різними кліматичними зонами (температура + вологість)- і в якому можна вирощувати власну їжу (традиційну українську городину та всі тропічні фрукти- банани, кава, цитруси, ківі, манго, кешью, кокоси ананаси, тощо)
 10. будинок який можна побудувати на 60% з вторинних і місцевих матеріалів, тобто того, що зазвичай стереотипно сприймається як "побутове сміття" або "непотріб"- а насправді є чудовими безкоштовними будівельними матеріалами.
  Тобто будинок який очищує довкілля і зменшує викиди СО2 в повітря
 11. будинок який є незалежної окремою одиницею природи - є частиною цієї природи 
 12. Будинок який позбавляє своїх власників від стресів і надає їм впевненості в майбутньому. 
 13. будинок який є доступний для кожного хто хоче мати власне житло
 14. будинок який стає справжнім СТАНДАРТОМ для "правильного сучасного еко 100% автономного і незалежного будинку" сучасної свідомої людини

І це не фантастика- це реальність - такі будинки існують в світі понад 40 років і тепер перший такий будинок буде побудований в УкраїніНаша мета 
 1. Об'єднати спільноту однодумців в Україні заради досягнення спільної мети - створити інформаційний майданчик для спілкування і підтримки.
  1. В Українців і в інших культурах в давнину люди робили так... Збиралися всі гуртом і будували нову хату для молодят. Всім селом, всією громадою і це було правильно, бо громада тоді громада - коли є спільні проекти. Чудова була традиція.
   Якоюсь мірою будинки, що будуються по всьому світу за філософією Earthship - повертають таку частину культури по всьому світу в наші дні, люди відроджуються, вчаться гуртом робити спільну справу і вчитися, передавати досвід, підтримувати один одного. 

 2. Підтвердити практикою і реальними кроками - що повна енергетична автономність будинку в Україні можлива.

  1. Теза - "Очень тяжело менять ничего не меняя - но мы будем!" Михайло Жванецький.- король сміху :-)
  2. Це вже і так доведений факт- але для багатьох з тих, хто знаходиться в "ментальній матриці і кращого минулого" у залежності від "забальзамованих стереотипів,  шаблонів" - все ще простіше вірити в той міф, що хтось, десь там, у рідному ЖЕКу  буде про них дбати і що колись, щось зміниться, і нарешті на нашу землю спустяться Марсіани і все за нас почнуть робити і в наших оселях з'явиться якісна безкоштовна вода, завжди буде тепло взимку, ліфти будуть працювати і почнеться казка ... і таке інше....- головне щоб це був хтось інший.... так простіше...
  3. в решті решт - немає такої цілі -  будь якою ціною доводити всім і кожному, що земля - це планета, що її форма - куля, а не плоский диск, що можна і треба жити радикально автономно.
   Комусь може подобається жити у брудних темних будинках, без якісних послуг і боротися із вітряками.
  4. Філософія Earthship дуже проста - хто бажає побачити істину самостійно розібратися як працюють закони фізики в житті, на прикладі тих людей хто вже це зробив - той зробить перший крок і поцікавиться новими знаннями.  Хто не хоче нічого знати нового, ні про що чути і кого все влаштовує як все "є"- це також вибір, який має право на існування, просто це не наш вибір

 3. Отриманні знання і практичний досвід дозволять українцям отримати практичні і головне доступні для всіх технічні рішення перевірені саме в умовах нашого Українського клімату.
  1. Найприємніше те, що все що робиться і як робиться в такому будинку спрямоване мати повну автономність і багато функціональність. Якщо ви плануєте поїхати на човні на інший кінець світу - ви будите розраховувати лише на ваш човен і його надійність, ваші знання законів природи, і розраховувати на ті ресурси які будуть відновлюватись, Вірно? НА орбіті на воду переробляють сечу, а для подорожей на далекі планети планують використовувати сонячне вітрило- бо палива не вистачить ...
  2. Саме так і треба планувати і будувати будинки- кожен будинок має бути автономним і брати і використовувати від природи лише стільки ресурсів скільки потрібно і повертати все в тому вигляді в якому брали.
   Саме тому у тварин немає сміття, я у людей стільки сміття. Саме тому будинки і люди що звикли споживати безмежно все навколо -падають у безодню підвищення цін і постійних стресів викликаних необхідністю постійно платити за комунальні послуги, оренду або кредити щоб утримати що..... той самий будинок чи квартиру щоб було де спати....А потім вийти на пенсію і почати ЖИТИ- у мирі і спокої... Навіщо чекати так довго? Чому б не почати з осмислення того що вам дійсно потрібно і для чого треба вчитися і працювати?  

 4. Допомогти  Українцям звільнитися від комунальних платежів і стресів, 
  1. Ми живемо на нашій землі, у нас навколо є достатньо води, сонячного тепла, гравітації, їжі, позитивної енергії, тощо...
   Навіщо платити за ті речі які нам Господь надає безкоштовно? 
   Хіба немає іншого способу? 
  2. Як захиститися від нескінченних і непередбачуваних підвищень цін на газ та інші види твердих палив і залежності від монополії постачальників житлова-комунальних послуг? Дуже просто - не потребувати цих товарів і послуг, і відмовитись від цих товарів і послуг...так просто. При цьому - не погіршити, а покращити зручності і умови життя в будинку.
  3. почати шукати відповідь на питання -"Як це зробити?"...і готуватися будувати собі свій будинок Earthship :-)

 5. Допомогти будь кому отримати можливість самостійно побудувати собі доступне і екологічно чисте житло,  яке можливо побудувати без боргового ярма. Будинок який можна фізично побудувати будь кому будь де. 
  1. Ну на справді... кожен в душі мріє мати власне житло, кожен мріє їсти здорову чисту їжу, мати міцне здоров'я, міцну родину, садочок біля хати, і час для того щоб бути разом зі своєю родиною. А що відбувається на справді...майже все навпаки.. Нібито за формулою.... мусять працювати щоб придбати житло і працювати ще років 20-30 щоб віддати борги і почати жити для себе..

 6. Допомогти  Українцям навчитися насолоджуватись якісно новим стилем життя і світоглядом, повернутися до справжніх вічних життєвих і сімейних цінностей. 
  1. ну хіба може бути погано коли дома цілий рік ростуть свої власні цитруси, банани, ананаси, кава, манго, кешью, та інші смачні і користі дари природи? При чому ростуть і харчуються виключно органікою...?
  2. Ну навіщо скажіть мені купувати якісь там хімічні добрива....а органічні марнувати?

 7. Допомогти українцям навчитися  раціонально ставитися до повторного використання речей і природи навколо нас.

  1. Згадується відоме прислів'я " Чого ви такі дурні- бо бідні! А чого такі бідні - бо дурні!"  Знайома ситуація.
   Бажана мрія всіх  селян і щасливих власників приватних будинків - газ. Дорого прокласти, дорого платити... А куди йдуть всі ваші гроші? Чого немає грошей? Дорого коштує опалення, газ та інше.... постійно ростуть ціни... Ну а навіщо вам така залежність- викидати гроші на вітер? Бо... це краще ніж палити дрова чи вугілля, а взагалі то - не знаємо і що хіба можна по-іншому? Класика жанру
  2. з іншого боку- є ще одна біда- під ноги викидаємо золото і не бачимо... А шукаємо щастя десь в іншому
   Приклад-  відходи каналізації, пральної машини, кухні, душу - це файне органічне золото - зливаємо в трубу.
   Пляшки, бляшанки, колеса, інше - чудові матеріали для будівництва- викидаємо, проте відчуваємо щастя від цегли чи бетону...
   і чого у нас так все сприймається, що саме це " правильний підхід- марнувати і викидати те що має цінність і мое принести користь", хто так розпочав ось що  цікаво? :-)


 8. Показати приклад, що і як кожен окремо і разом може робити все сьогодні щоб зменшити купи сміття і забруднення природи навколо нас і починати змінювати своє життя для досягнення простої мети - жити вільно без стресів, криз у гармонії із природою і вічними цінностями.


  Подобається філософія незалежного життя? Бажаєте приєднатися до спільноти однодумців?
  долучитися/ допомогти проекту
        Проект має свою сторінку на Facebook "1st Earthship Ukraine"


                                                 Добра новина!


Наш проект 100% сонячної еко теплиці вийшов у півфінал!


Прошу всіх проголосувати, для цього потрібно

1) зайти на сайт

2) проголосувати (через Facebook або ВКонтакті)

3) прошу робити ПЕРЕПОСТ і поширити через ваших друзів в соц.мережах, чатах, форумах


http://www.ideax-nescafe.com.ua/semifinalists/green