Glinojeck Raciąż Strzegowo Ościsłowo Unierzyż Baboszewo Dreglin


     Glinojeck Pomoc Drogowa i wulkanizacja to strona internetowa przedstawiająca najstarszy i największy warsztat samochodowy w mieście Glinojeck, który prowadzi swoje usługi na terenie województwa mazowieckiego, a w szczególności na terenie miast i miejscowości Glinojeck, Baboszewo, Dziektarzewo, Strzegowo, Ojrzeń, Raciąż, Dreglin, Ościsłowo oraz Unierzyż.
Kierowco kiedy spotka Cię nieprzewidziana i zaskakująca sytuacja drogowa zadzwoń, a firma natychmiast podejmie działania aby uruchomić twoje auto, a jeśli się to nie uda zabierze je na lawecie w dowolne miejsce, w które chcesz lub do  warsztatu w Glinojecku.
Firmę prowadzi doświadczony mechanik samochodowy z bardzo dużą wiedzą w dziedzinie motoryzacji.  Zakład zlokalizowany jest w centrum miasteczka Glinojeck, na ulicy Ogrodowej 9. Położenie firmy jest jej niewątpliwą zaletą ze względu na łatwość wykonywania usług na terenie miast Raciąż, Unierzyż, Ościsłowo, Baboszewo oraz Strzegowo. Warsztat samochodowy powstał w 1980 roku i od początku swojej działalności postawił na profesjonalizm i dokładność. Firma oprócz kompleksowych napraw pojazdów zajmuje się też usługami wulkanizacja oraz pomoc drogowa. Szybki dojazd do klienta, holowanie aut po awariach, auto laweta,  drobne naprawy na miejscu awarii oraz wyciąganie pojazdów z trudnych terenów to niektóre przykłady prowadzonej przez firmę usługi pomoc drogowa
Jeżeli chodzi o naprawę samochodów to w warsztacie można dokonać naprawy silników i zawieszeń, wymiany rozrządów, naprawy układów: hamulcowych i kierowniczych, a także wymienić płyny eksploatacyjne.
Firma zajmuje się także diagnostyką komputerową pojazdów.
Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z profesjonalnej usługi pomoc drogowa lub naprawić swój samochód  u dobrego mechanika samochodowego zapraszamy na Ogrodową 9 w Glinojecku.


                                            
   
          
           
Pomoc Drogowa to przede wszystkim auto laweta, holowanie aut po awariach, uruchamianie pojazdu ( jeżeli jest to możliwe na drodze ), holowanie aut powypadkowych, uszkodzonych, niesprawnych, nie nadających się do dalszej jazdy oraz wyciąganie pojazdów z trudnych terenów.

       

Strony internetowe :
             Glinojeck Warsztat Samochodowy
    Jest to strona na Facebooku która przedstawia warsztat samochodowy zlokalizowany w centrum miasta Glinojeck. Główna oferta firmy to kompleksowe naprawy samochodów, wulkanizacja oraz usługa pomoc drogowa - holowanie oraz autolaweta. Warsztat prowadzi doświadczony mechanik samochodowy.  Położenie firmy jest niewątpliwą zaletą ze względu na prowadzenie usługi pomoc drogowa w Glinojecku, Raciążu, Baboszewie, Ościsłowie i Strzegowie.

                 Glinojeck Wulkanizacja
    Strona Google + która przedstawia warsztat samochodowy mieszczący się w centrum miasteczka Glinojeck. Firma zajmuje się kompleksowymi naprawami samochodów, wulkanizacją komputerową diagnostyką samochodów oraz usługą pomoc drogowa. Obszar działania firmy to miasta: Glinojeck, Strzegowo, Baboszewo, Dziektarzewo Raciąż, Ościsłowo, Dreglin oraz Unierzyż.
            
               Glinojeck Google Plus

  Strona Google Plus która przedstawia warsztaty samochodowe, kwiaciarnie, restauracje, sklepy, dmuchańce firmy oraz usługi działające w mieście Glinojeck i jego okolicach. Na stronie Google znajdziemy zdjęcia, filmy, opisy oraz dane teleadresowe działalności gospodarczej w mieście Glinojeck. W dziedzinie imprezy dla dzieci, zdecydowanie najbardziej znaną firmą jest Skokland Dmuchańce, która zajmuje się kompleksową obsługą imprez dla dzieci i dorosłych. Firma swoje usługi prowadzi na obszarze całego Mazowsza, ale bardzo często odwiedzanymi miastami są Raciąż, Strzegowo, Baboszewo i oczywiście Glinojeck. 
Dmuchańce Warszawa to wizytówka firmy Skokland Dmuchańce w Google Moja Firma.  Skokland jeżeli chodzi tylko o wynajem dmuchańców, swoje usługi prowadzi na terenie całego kraju. Jest to firma z bardzo dużym doświadczeniem, która w samum tylko Glinojecku przeprowadziła kilkadziesiąt imprez.
Jeżeli chodzi o Restauracje Glinojeck to bardzo dobrym przykładem jest 
Restauracja Kaktus, zlokalizowana na ulicy ciechanowskiej w Glinojecku.
Kaktus oferuje fast foody,piwo, organizację imprez okolicznościowych oraz dania codzienne.
   
          
          
    Warsztat samochodowy  powstał 1980 roku i od początku swojej działalności prowadził usługę wulkanizacja. Oferta firmy w tej dziedzinie to: wymiana opon na obręczach stalowych oraz aluminiowych, naprawa opon, prostowanie felg, wymiana zepsutego zabezpieczenia w kole, pompowanie opon oraz dokładne wyważanie
kół. W warsztacie można także kupić opony oraz koła.

       
 
 


Miasta i miejscowości na terenie których firma prowadzi swoje usługi:

  Raciąż
  Raciąż to miasto w województwie mazowieckim należące do powiatu płońskiego. Raciąż to około 5 tysięczne miasteczko które jest bardzo dobrym ośrodkiem usługowym dla rolnictwa. W mieście jest bardzo dobrze przemysł spożywczy. Raciąż to także znaczący węzeł kolejowy i drogowy.
  Glinojeck
  Glinojeck to trzytysięczne miasto w powiecie ciechanowskim i województwie mazowieckim. Glinojeck położony jest na Równinie Raciąskiej , nad rzeką Wkrą. Glinojeck położony jest na zachód od Ciechanowa, na skrzyżowaniu dróg krajowych nr. 7 i nr. 60. Jeżeli chodzi o przemysł to w gminie Glinojeck znajduje się największa cukrownia w Europie  Środkowo - Wschodniej, która w obecnej chwili
należy do koncernu Pfeifer & Langen. W latach 2008 - 2011 w Glinojecku odbywał się Międzynarodowy Festiwal Kultury i Piosenki Romów i występowali na nim międzyinnymi Don Wasyl, Michał Wiśniewski, Wasyl Junior, Bogdan Trojanek, Kalo, Jane Szela, Lisa, Viva, Balkan, Dziani oraz Romanse.
  Strzegowo
  Strzegowo to osada w województwie mazowieckim i powiecie ciechanowskim. Gmina Strzegowo liczy prawie 8 tysięcy osób.
 Baboszewo
 Baboszewo to miejscowość położona w w województwie mazowieckim i powiecie płońskim, w gminie Baboszewo.Miejscowość położona w południowo - zachodniej części gminy Baboszewo, jest największą pod względem obszaru i ludności miejscowości w gminie, w której funkcjonują takie zakłady jak Faba, Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Pawrol oraz Firma Ferm - Pasz. Baboszewo wyróżnia neogotycki kościół z cegły i granitu ze strzelistą wieżą.
Podstrony (1): Glinojeck