O nas ....

 
 Drużynowa 
 
Imię:
 Agata 
Nazwisko: Pawlaczyk 
Urodziny: 14 lipica
Stopień harcerski: Harcerka Orla *
Stopień instruktorski: Przewodnik

Ukończone kursy, szkolenia: 
kurs zastępowych
kurs drużynowych z wyróżnieniem
kurs pierwszej pomocy
kurs przewodnikowski

Specjalności: 

ogniska,mapa,gry terenowe
Zainteresowania: 
pisze wycieczki,turystyka,muzyka,fotografia,kulinaria,książki 

Kontakt: 
tel.kom: 781 144 908
e-mail: u.agatapawlaczyk@gmail.com
  Instruktorzy wspomagający 
 


Imię: Andrzej 
Nazwisko: Kaczerski 
Pseudonim: Kaczor 
Urodziny: 17 kwietnia 
Stopień harcerski: Harcerz Orli * 
Stopień instruktorski: Podharcmistrz

Ukończone kursy, szkolenia: 
kurs drużynowych: harcerski
kurs kierowników placówek wypoczynku dzieci i młodzieży
kurs podharcmistrzowski 2016
Specjalności: 
gra na gitarze
 
Zainteresowania: 
żeglarstwo, muzyka, książki, historia XX wieku, gra na gitarze, jazda na rolkach, programowanie 

Kontakt: 
tel.kom.: 606 291 063 
e-mail: andrzej.kaczerski@zhp.net.pl

 

Imię: Angelika 
Nazwisko: Meczykowska
Pseudonim: Żela 
Zastęp: Żeński HS "Harpie" 
Urodziny: 26 paździenika 
Stopień harcerski: Harcerka Rzeczypospolitej **
Stopień instruktorski: Podharcmistrzyni

Ukończone kursy, szkolenia:
kurs zastępowych 2005
kurs drużynowych Harcerek BORNEO 2008
kurs przybocznych Zuchowych 2009
kurs kwatermistrzowski
kurs podharcmistrzowski 2015
kurs drużynowych Zuchowych 2011
kurs wychowawców kolonijnych

Zainteresowania: 
pedagogika, samarytanka, gitara, śpiew, kot

Kontakt:
tel.kom: 507-721-454


  Przyboczna
 



Imię: Maja 
Nazwisko: Potrykus 
Pseudonim: - 
Urodziny: 23 kwietnia 
Stopień harcerski: Harcerka Orla *
Stopień instruktorski: Przewodnik

Ukończone kursy, szkolenia: 
kurs zastępowych 
kurs drużynowych HS
kurs pierwszej pomocy
kurs przewodnikowski

Specjalności: 
szyfry,pląsy
Zainteresowania: 
języki obce, muzyka, moda, turystyka,kultura

Kontakt: 
tel.kom: 798 624 318
e-mail: majka.01568@gmail.com






PRZYBOCZNA

Imię: Adrianna 
Nazwisko: Falkiewicz
Pseudonim: Hermiona, Żmijka
Zastęp: Żeński "Złociste Orły" 
Urodziny: 18 czerwca 
Stopień harcerski: Ochotniczka |

Ukończone kursy, szkolenia:
kurs zastępowych

Specjalności: 


Zainteresowania: 
jazda konna 


Kontakt: 
tel.kom: 797-199-957
e-mail: adriannafalkiewicz70@gmail.com



PRZYBOCZNY

Imię:
 Aleksander

Nazwisko: Guz 
Zastęp: Męski "Ogniste Jastrzębie" 
Urodziny: 22 marca

Stopień harcerski: - 

Ukończone kursy, szkolenia:

Zainteresowania: 
pływanie, historia,

Kontakt: 
tel.kom. 517-127-227
e-mail: alexguz@wp.pl



  

Drużynowi 13 GDH od 1996 roku:

1. Joanna Tomczyńska
2. Sabina Urban
3. Rafał Gąszczyk
4. Karolina Zielińska - "dh. Zuza"
5. Małgorzata Krzyżanowska
6. Marta Mieszkowska
7. Magdalena Biernat
8. Mateusz Kasprzak "dh. Sylas"
9. Anna Kasperek
10. Andrzej Kaczerski
11. Agata Pawlaczyk