4t B EI

del CEIPIEEM Simó Ballester.

BENVINGUTS AL NOSTRE MÓN INFANTIL

CALENDARI ESCOLAR

Inici de curs: 10 de setembre.

Vacances de Nadal: del 23 de desembre al 9 de gener (ambdós inclosos).

Vacances de Pasqua: del 14 al 24 d'abril (ambdós inclosos).

Festius: 12 d'octubre, 1 de novembre, 6 i 8 de desembre i 1 de març.

Dies no lectius: 11 d'octubre, 7 de desembre, 17 de gener, 25 i 28 de febrer

Fi de curs: 23 de juny.

HORARI

TUTORA: Alejandra Menéndez de la Vega @: amenendezdelavega@simoballester.com

ESPECIALISTES:

  • Marga Nicolau (mestra de música): mnicolau@simoballester.com

  • Marga Campins (mestra d'anglès): mcampins@simoballester.com

  • Gemma Moreno (mestra d'audició i llenguatge): gmoreno@simoballester.com

  • Pilar Guardiola (mestra de pedagogia terapèutica): pguardiola@simoballester.com

  • Cata Nicolau (mestra de suport i psicomotricitat): cnicolau@simoballester.com

  • Pedro Palacios (mestre de suport): ppalacios@simoballester.com

  • Laura Parera (mestra de suport): lparera@simoballester.com

TUTORIES: dilluns de 17h a 18h amb cita prèvia.

Pàgina web de l'escola: www.simoballester.com

Quan s'observen les coses senzilles amb el cor, es converteixen en màgia.


BENVINGUTS AL NOU CURS!

QUE COMENCI LA MÀGIA!